Študujem záhradnú a krajinnú architektúru. Neviem, či sa na toto povolanie hodím. Celkovo mám problém s tým, že nie som stotožnená so svojím poslaním v živote. Občas ma napadá, či by som nemala robiť niečo iné v kreatívnej sfére. Mám pocit, akoby som stále niečo nenaplnila. Akoby mi chýbalo to presvedčenie – istota, čím chcem byť a všetko do toho dať, aby to tak naozaj bolo.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu veľkú idealistku, ktorá žije vo svojom svete dokonalosti. Je na vás, čo s tým spravíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku. Celkovo dobrý zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je mimo telo, aj podvedomé obaly. Je potrebná stabilizácia psychiky psychoterapiami a prípadne aj tabletkami. Postupne sa váš psychický stav destabilizuje. Začnite sa zaujímať o zastavenie tohto procesu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nechce vnímať svet reálne, aký je a vo svojich predstavách si ho prikrášľuje. Všetko je nádherné, šťastné, dobré. Odklon od reálnosti vnímania vecí. Rizikový faktor.

Povaha
Ste štandardne usadená v strednom mozgu ako väčšina dnešných ľudí. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré má rado krásne veci. Detská psychika, ktorá neprešla do psychiky dospelej ženy.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok malého hanblivého dievčatka. Túžba po dokonalom svete ideí. Nechuť rešpektovať realitu. Úniky do sveta vlastných fantázií o dokonalosti sveta. Sexus centrum je v podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá namiesto detí by umeleckou činnosťou vyrábala dokonalé sochy. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: dudlík a nočník. Povrchová vzrušivosť: láskavý dotyk vlastnej fantázie. Pohlavná vzrušivosť: strach a únik. Citová vzrušivosť: na Božie záhrady. Celkovo problémová sexualita pre partnerské vzťahy.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku sa vytvorili anjelské sféry, ktoré ste vytlačili preč a prijali ste vlastné anjelské predstavy s náboženskou umeleckou inšpiráciou. A to je utrpenie a bolesť a život ako mníška, ktorá chce ľudstvu dobro. Ľudstvo to nechce a potom sa za to budete trestať, že to, čo dávate, je málo a nie dosť dobré. A to je veľký omyl. Realita sveta je trochu iná. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžby obsahuje obraz života v Božej záhrade dokonalosti a harmónie. Svet bez pohlavnosti. Mozoček obal poslanie tvoriť cez záhrady boží svet harmónie. Rodostrom obal obsahuje záznam o spisovateľke mníške žijúcej vo vlastných predstavách o svete. Zviera obal obsahuje rozprávkový svet. Eros obal obsahuje zápis o utýraní sa za sexuálne prejavy. Ničia záhrady fantázie. Sex ako ničota a príchod reality. 7 obalov spolu obsahuje všetko o záhradách sveta.

Embryonálny vývoj
Celkovo všetky štádiá prešli v poriadku. Biochémia bola narušená a pripomína to narkotický charakter blaženosti a možnosti snívania. Vnútorný svet harmónie a blaženosti, ktorý chcete dávať aj ostatným. Nechcete počuť ich požiadavky a chcete všetko podľa seba.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Žijete v súlade s tým, čo máte v podvedomí, ale iba sama pre seba. Nejde o to, niečo zrealizovať, ide iba o vnútorné pocity a vnútorné narkotické prostredie cez záhrady a Božie sady lásky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Máte strach, že reálny svet zničí vaše fantázie a vy budete musieť dospieť, žiť vo svete dospelých.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú sivasté kvety. Štandardná morálka.

Hviezdy, šťastný osud
Staňte sa spisovateľkou, veriacou osobou a dávajte svetu plno ideí a ilúzií, ktoré potrebujú, aby mohli žiť ďalej. Snívajte s nami aj počas dňa, že raz bude raj.

Pridaj komentár