Doteraz bola kariéra pre mňa to najdôležitejšie, ale až teraz som pochopila že ma vôbec nezaujíma. Aj keď stále viem, čo nechcem, ale neviem, čo chcem, tak viem, že túžim po naplňujúcom vzťahu z oboch strán, nechcem len tak prežívať…chcem konečne žiť, pre mňa je partnerstvo to najdôležitejšie. O dva roky budem mať 40 a mala by som sa už konečne niekam zaradiť, aj keď som zaradená nikdy byť nechcela. Som typická váha : raz hore, inokedy dolu a teraz som poriadne dolu. Som spoločenský typ, ktorý potrebuje okolo seba ľudí a samota ho ubíja. Veľa športujem a čítam duchovnú literatúru.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. No nebol to zrovna príjemný pohľad. Žiadna harmónia, iba súboj vašich túžob zoskupených vo vašom egu. Skúste žiť viac v súlade s možnosťami vášho podvedomia.

Zdravotný stav
Nenachádzam vážnejšie vnútorné chorobné stavy. Všetko v norme.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychicky ste zameraná na objekty vonkajšieho sveta.

Povaha
Nachádzate sa podvedomím v strednom mozgu, ako väčšina súčasných ľudí. Odtiaľ je väzba do oblasti ústnej dutiny, kde sídli hysterická povaha. Teda často niečo preháňate alebo bagatelizujete. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá chce všetko dosiahnuť okľukou a určitou zdravou špekuláciou. Vytvorené konštrukcie, ktoré sa snažíte dosiahnuť stoj čo stoj. Trpezlivo viete čakať a ste až zaťatá, len aby ste dosiahli, čo ste si vysnívali. Nerešpektovanie reality. Prehnané túžby.

Sexus
Energetická oblasť je v podbruší. To naznačuje na ambície typu rodina a deti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je doma a spokojná s tým, čo osud prinesie. Vaše ego to odmieta a chcete na vrchol ambícií a dosiahnutia túžob.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Vnútorný rozpor medzi malým dievčatkom a osobou, ktorá chce, aby ste boli najlepšia a najdokonalejšia. Nasadli ste na túto vlnu, ktorú niekto vo vás vytvoril a v skutočnosti ste malé dievčatko alebo mačiatko, ktoré potrebuje viesť iný život.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologické schémy sú zničené. Usilujete sa o to, aby ste túto oblasť zničili. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je vzdorovitá a trucovitá a nechce rešpektovať realitu svojho osudu. Neustále hľadá akýsi chodníček, že predsa to pôjde.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Aj tu vaše ego ničí podvedomé schémy. Majú tu byť obrazy osoby, ktorá žije sama a venuje sa starostlivosti o cudzie deti. To odmietate a dávate si tam obrazy víťazky nad všetkými. To je nerozumné.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy. Astrálne tu vnímam slabo rozvinutú postavu anjela. Vaše ego a váš hnev, že vám nedokáže zabezpečiť, po čom túžite. To sa nedá, táto oblasť je nedostatočne rozvinutá a idete tiež proti podvedomiu.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Dobre rozvinutá oblasť. Astrálne vnímam veľké zvieratá. Sila a energia. Vaše ego sa snaží ovládnuť túto oblasť a využiť ju pre to, čo nie je v súlade s vaším podvedomím. Veľký súboj a strata síl.

Astrológia ganglií
Skúmam oblasť neurónov okolo orgánov. Oblasť je astrálne uzatvorená a nemáte prístup, aby ste získali tie správne nápady a inšpiráciu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a vzťah vášho ega na snové pochody. K snom sa chováte ako učiteľka, ktorá ich chce prevychovať, čo je nemožné. Sny si z vás robia „dobrý deň“.

Astrológia ega
Chcete sa zbaviť svojho podvedomia. Túžite po niečom, čo nemôžete dosiahnuť, ale sa toho držíte, ako kliešť. Možné nepríjemnosti.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Príliš ambiciózne osoby, ktoré život zavial tam, kde nechceli a potom robili okoliu zlú službu. Robíte sebe zle a chcete dosiahnuť nemožné.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hrdinov z románov. Povrchová vzrušivosť: na medaily a poháre pre víťazov. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: dosiahnuť, čo si zaumienite, ale za každú cenu. Ego využíva túto sexuálnu silu a máte z neho spojenca. To nie je dobrý spojenec.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľa špirál. Naznačuje to, že ste traumou pre svoje okolie. Vidia vo vás to, čo je iba vaša túžba a nie hlboké podvedomie.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je podriadená dosahovaniu vlastných túžob.

Hviezdy, šťastný osud
Nakoniec vždy okolie zistí, aké je vaše podvedomie. Skúste sa s ním zmieriť a žiť to, čo je reálne vášmu naturelu.

Pridaj komentár