Posledný rok sa zaoberám ( napriek tomu, že som nebola vychovávaná vo viere)„vecami medzi nebom a zemou“, ezoterikou, našla som „svoju vieru“. Som naplnená strachom a cítim, že ma to blokuje v každodennom živote, je to strach o existenciu, o budúcnosť.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Máte jedinečnú vlastnosť, ktorou môžete prenikať do najhlbších sfér vlastnej psychiky. Túto vlastnosť ste dosiahli opakovanými stavmi klinickej smrti. Teda ovládnite túto oblasť psychiky a vracajte sa z nej do normálneho stavu. Zo stavu astrálneho putovania vznikajú vaše pocity strachu.

Zdravotný stav
Celkový zdravotný stav je dobrý, pozornosť treba venovať oblasti prsníkov. Možné zápalové procesy, nič vážne.

Psychický stav
Aurický obal je už dosť vzdialený od fyzického tela. Charakterizuje to obrázok strachu a nervozity. Už teraz je nutný terapeut a zvážte aj tabletkovú liečbu. Koncentrácia vášho podvedomia je na veci posmrtné.

Povaha
Ste usadená na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. To je netradičné usadenie psyché. Udialo sa tak po prežití klinickej smrti, tiež v noci sa dostávate do prílišného utíšenia. Máte z toho strach. Väčšina vašich psychických aktivít vychádza z tejto oblasti mozgu. Z veľkého mozgu ste schopná sa koncentrovať aj do stredného mozgu, mozočku, miechy a brušného mozgu. Do oblasti ganglií nie. Teda väčšina psychických operácií ide z povrchu šedej kôry veľkého mozgu a konkrétne zo spánkových lalokov. Charakterizuje to obrázok čudných nočných stavov, v ktorých zažívate to, čo sa zažíva v stavoch totálneho utíšenia a spomalenia organizmu. Vy sa toho bojíte a vraciate počas noci všetko naspäť.

Sexus
Je energeticky usadený v ústnej dutine. Naznačuje na detskú sexualitu, hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok nezodpovednosti voči užívaniu liekov a preháňanie dávok, ktoré spôsobili zvláštne psychické stavy.

Pred narodením
Aj počas tehotenstva matky ste chodili do stavov klinickej smrti. Iná psychika ako u bežných ľudí.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Neustále výjavy ako z knižiek o astrálnom putovaní a často problémové vracanie sa späť spojené so strachom.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sú tu klasické astrologické schémy. Všetko v poriadku.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Na povrchu sú znaky, ktoré sprevádzajú stavy až prílišného skľudnenia organizmu počas noci. V podvedomí schémy astrálneho putovania. Teda v podvedomí máte také niečo určené a nie je to stav chorobnosti. Treba si naštudovať veci okolo astrálneho putovania a ovládnuť tento psychický fenomén. Cítiť, že ste duchovne veľmi vysoko rozvinutá.

Astrológia miechy
Astrálne tu nachádzam dobre rozvinutú postavu anjela aj vytvoreného anjelského sveta. Máte strach vo vašich nočných stavoch ísť do vnútorného sveta a spoznať ho lepšie ako doteraz.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Do tejto oblasti neurónov preniká vaše osobné ego, teda vy osobne. Cítite sa tu celkovo veľmi dobre a nechcete sa vrátiť. To nerobte.

Astrológia ganglií
Vaše ego sa zúfalo bráni preniknúť do tejto oblasti vášho ja. Zbytočné obavy. Naučilo by vás to ovládať astrálne putovanie do svojej hlbokej duše.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a váš vzťah k nemu. Vaše ego preniká do tejto oblasti, ale ste pasívna a nemáte záujem astrálne spoznať oblasť astrálu snov. Potom vám sny nemôžu pomôcť ani zdravotne, ani osudovo. Prílišná pasivita v snoch.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoba, ktorá sa zaoberala astrálnym putovaním, ale cez chemické látky. Neskoršie šialenstvo.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na zvláštne psychické stavy. Túlanie sa v astrále ako plod. Povrchová vzrušivosť: na stavy v lone vašej matky. Pohlavná vzrušivosť: na vnútorné sexuálne prvky. Citová vzrušivosť: do vnútra seba. Celkovo neštandardné sexuálne podvedomie.

Traumatické udalosti
Vnútorný astrálny svet vás láka, ale aj desí. Tak sa naučte nebáť a žite, čo máte určené v podvedomí. Zároveň sa naučte chodiť aj naspäť do svojej štandardnej psychiky.

Zvláštnosti
Každý, kto prešiel klinickou smrťou, má v sebe informačné polia z kostí či už ľudí, alebo zvierat.

Hviezdy, šťastný osud
Treba sa naučiť chodiť do štandardnej ľudskej psychiky a naspäť do vnútorného astrálneho sveta.

Pridaj komentár