Výskum jedincov, ktorí mali zvláštny postoj v pudom, ktoré sú uložené v brušnom mozgu. Brušný mozog tvoria drobné neuróny veľkosti špendlíkovej hlavičky a tieto sú husto uložené v stene tenkého a hrubého čreva.

Psychicky je možné sa dostať k pudom v brušnom mozgu, iba pokiaľ má človek poškodené zakončenia nervov v tele, alebo má nácvik rezonujúcich membrán v hlasivkách. Potom je možný prienik na úroveň mikrosveta a to nesporne bunky sú. Na preniknutie k pudom je potrebné mať rezonančné hlasivky a predstavy jaskýň, do týchto predstáv vkladať predstavy v podobe symbolov vlastnej smrti. Takýmito predstavami sa aktivizuje žiadosť o liečenie a záchranu organizmu a to hlavne pudu sebazáchovy. Veštecky je možné vnímať, čo vám pud sebazáchovy nariadi, aby ste spravili, aby on mohol organizmus liečiť na úrovni genetickej a to priamo v bunkách tela.

Vedľa pudu sebazáchovy, ktorý sa v organizme vyvíjal minimálne 1 až 2 miliardy rokov, je pud rozmnožovací alebo sexuálny, pud priestoru a teritória, pud snový a to hlavne u človeka. Aj pud sexuálny možno aktivizovať obrazom zničenia pohlavných orgánov a nútiť, aby organizmu zabezpečil dostatok hormonálnych látok a sexuálnej vitality.

Treba si uvedomiť, že v podstate pudy riadia bežne zvieratá, ktoré vo veľkom mozgu nemajú centrá uvedomenia si sami seba ako to má človek. Cicavce, primáty a pod. sú riadené pudmi a nižšie druhy sú riadené inštinktami. Narodia sa, rozmnožia sa a zahynú. No človek má už výchovou a vzdelaním vybudované centrá vo veľkom mozgu, ale aj v mozočku, strednom mozgu, mieche a tieto už potláčajú činnosť pudov v brušnom mozgu. A tu musí ezoterik, ktorý robí terapie, dovoliť, aby brušný mozog prevzal kontrolu nad dlhovekosťou a riadil ju. Teda nestarať sa, čo pud sebazáchovy robí, ako vás lieči. Nemať voči pudu sebazáchovy výhrady, neútočiť naň, neradiť mu, nemať ho za malé dieťa a podobne. Najvhodnejší je postoj náboženskej viery, že pud je váš stvoriteľ a nemožno ho mať za priateľa, kamaráta. Ste nehodný sa k nemu priblížiť, možno ho všade iba vychváliť. Pokiaľ pud sebazáchovy zablokujete, tak geriatrické liečby na úrovni buniek a ich jadier nebudú môcť prebiehať. Na nesprávny prístup si musia dať pozor hlavne ženy, ktorých psychika je priniesť potomstvo, obetovať sa za deti a rodinu a bojovať proti mužskej hegemónii v tomto svete. Pre ženy tieto postoje môžu zmariť geriatrickú liečbu a aktivitu pudu sebazáchovy.

Ďalej tu uvádzam zoznam prípadov, ktoré sme v rámci geriatrického prieskumu preverovali a ktoré viedli k zákonitostiam geriatrickej modifikácie buniek ľudského tela. Zároveň sa chcem poďakovať za spoluprácu veštecky ladenej ezoteričke s prezývkou „ Her Barónka“, ktorá nezávisle skúma rôzne prípady. Osobne sa stretávame a porovnávame si prípady, ktoré sme preverovali v rámci geriatrického prieskumu.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ I, 11 ] Cejlón, VP, infopole, 64 r.

Vojna, hlad, mučenie, týranie, bitka, vychudnutý na kosť, ledva vládal chodiť. Strašná túžba žiť, nenávisť, pomsta za všetko príkorie, ponižovanie, trpenie a trápenie /vyzerá to na koncentračný tábor/. To je priam šialená túžba prežiť. Abnormálna viera, že to prežije a neskape. Čím viac trpel hladom, chladom, bitkou, tým viac v ňom mohutnelo presvedčenie – vôľa prežiť. Napriek tomu, že bol podvyživený, mal takú čudnú chémiu, akoby mal malú fabriku na chémiu všetkého druhu. Telo bolo ako počítačom riadené, akoby každý orgán, bunka, každučičký kúsok chcel prežiť, vyrábal, spúšťal všetky chemické prvky periodickej sústavy, ináč sa to nedá vyjadriť. Pritom to išlo na absolútne úspornom režime. Priam na kvapkový systém. PREŽIŤ, PREŽIŤ!!! Ten chlap to skutočne prežil, vidím iba kostru obtiahnutú kožou, ale ŽIL – PREŹIL. V podstate ostal až do smrti ako vyschnutý papek, ale zdravý – zdravý. Zomrel náhodou pri prechode cez cestu – zrazilo ho auto.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 11 ] Tibet, VP, info pole?

Ani živý, ani mŕtvy – SNIVÝ – to nie je kóma, hovoril si, že je spiaci princ /medvedí spánok/. Prebral sa z toho snového omámenia iba občas, keď mu podávali cez trubičku /cez nos/ jedlo a pitie. Pocit, že je napojený na hadičky /umelá výživa/, katéter v močovom mechúre, aj nejaké vývody z čreva /??? v oblasti konečníka, čo je to za blud?/ Zase chemická fabrika, úsporný režim, ale produkuje na prežitie všetky chemické prvky Mendelejevovej period. sústavy. Všetky systémy fungujú: hormonálny, lymfatický, krvný, orgány na útlmovom režime. Dokonca pocit, že tukový orgán vyrába okolo 1 000 – 1 500 látok. Tiež zdravý. Nedá sa mu určiť vek 100 – 200??

3. Súhvezdie TUKAN, info pole 88 r.

Toto je asi haluz, vychádza mi na polo chlapa, miešanec ani žena ani muž?? Zarastená hruď a obe pohlavia. Šialenec, sníval s otvorenými očami, cez deň „spal“, v noci „bdel“. V pozadí mu bežal film / ako kazeta/. Vnímam pri ňom hviezdnu oblohu. Je celý „prepojený – zliaty“ s Kozmom. Zaujímavé, že v ňom krásne funguje tukový orgán, tečie, tvoria sa mu hviezdičky, dlaňovky, palcáky, prerušované pásy, granátové jabĺčka, kmeňové bunky, mám pri ňom pocit jemne „nadrogovaného“, pohoda, poloblaženosť. Tukový orgán produkoval asi 30 000 látok, pričom nerobil nič mimoriadne, jedol iba to, čo mu „hviezdy“ dovolili. Čudné.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ H, 11 ] Mexiko, ZP, živý, 58 r. mulat.

Žije v džungli ako lesný robotník. Silne zvieracia psychika, skôr polodivoch, riadiaci sa vlastnými zákonmi, inštinktami. Čuchový orgán na úrovni divej šelmy, jedol všetko cez tento systém. Akoby ho čuch pritiahol k správnemu žrádlu, konaniu, okamžite vedel rozlíšiť, čo je OK, zlé, choré. Vďaka tomuto „zariadeniu“ si vyhľadával pre sebazáchovu vhodné červy, aj zhnité, tie mu pôsobili skoro ako naše antibiotiká, chránili ho pred nákazami a chorobami. V hnedom tuku sa ukladali do zásob a v čase krízy – potreby štartovali ako ozdravné mechanizmy. Biely tuk sa tvoril primerane okolo 1 000 – 2 000, nič moc, ale trvalá hladina. Pocit, že vždy všetko správne vyčuchal a tiež bol zdravý.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 6 ] Tuomori / pri Tahiti /, ZP.

Krásny, mladý „žrebec“, zbožňoval ženy, všetky vekové kategórie od 10 – 60 rokov. Tvrdil, že každá mu dá to, čo mu chýba, vitalitu, silu, mužnosť, odvahu, skúsenosť, vytrvalosť. Mal abnormálne vyvinutý pohlavný úd, ktorý si uctieval ako najvyššie BOŽSTVO,…..ó môj DOKONALÝ NÁSTROJ, TY TVORCA ROZKOŠE A RADOSTI, SI MOJÍM NÁSTROJOM DOKONALOSTI, MILUJEM ŤA, ZBOŽŇUJEM ŤA, KLANIAM SA TI,…..ó……… do oblbnutia stále dokola. Mohla by som napísať podobné ÓDY NA NAJDOKONALEJŠIEHO……..kilometre. Tukový orgán priam kypí, bunky sa kúpu, hmýria, bzučia ako včely v úli, tvorba okolo 50 000, čím sa viac miluje, tým je vitálnejší, iskrí, buble. Nič iné ho nezaujíma, iba sex, sex, sex, sex. Môže sa tomu oddať naplno, ženy ho priam zbožňujú, obskakujú, obsluhujú a on iba sexuje……….Tukový orgán funguje na plný výkon. Môže pojesť, vypiť, čo len chce, všetko mu perfektne trávi.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, L ], Madagaskar, VP, živá 50 r. žena.

Silne materinsky založená, ustavične rodí, ledva sa zotaví z jedného pôrodu, už je opäť tehotná. Je to akoby „poslanie“, Rodiť, rodiť, rodiť. Zaujímavé, nabieha mi informácia Včelia kráľovná, akoby „sedela na tróne“, všetci ju uctievajú ako BOŽSTVO, stvoriteľku, RODIČKU, symbol plodnosti, hojnosti. Ona si to tiež stále opakuje, je s tým zžitá, SOM BOHYŇA,……..Mala vždy enormné množstvo mlieka, prsia veľké ako nafúknuté balóny, už iba prasknúť. Opäť tukový orgán maká na plné obrátky, vyrába všetky druhy modifikácií. Je čulá a vitálna, plná energie, ako obryňa – siláčka. Žiadne choroby, obrovská túžba rodiť, zvláštne, porodí a tým to pre ňu končí. Deti ju viac nezaujímajú. – Starajte sa o ne, ja vám ich vyrábam. To je moje „sväté“ poslanie, vy ste tu na to ostatné. JA SOM RODIĆKA.

7. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 8 ], pulzačné nad Perzským zálivom, VP.

Kade chodil, všade zhŕňal jedlo, pitie, akoby mu išlo o život. Ak TO nezoženie, nevezme, zomrie. Ako škrečok si robil zásoby jedla, doslova mal všetko zapratané zásobami potravín. Zaujímavé je, že napriek tomuto zhŕňaniu jedol, pil primerane, ale v podvedomí ho stále zožieral strach, že zomrie, keď nebude každé jedlo zhromažďovať. Neviem prečo, ale nabieha mi pri ňom informácia, že je reinkarnant, ktorý umrel od hladu a preto sa túžil opäť reinkarnovať, aby sa mohol donekonečna napchávať. Tukový orgán pracuje plynule bez mimoriadnych výkyvov pomaly, vytrvale asi na úrovni 5 000 – 6 000 látok. Opäť žiadne choroby.

Pridaj komentár