Venujeme sa tu problematike duchovnej cesty cez brušný mozog, ktorý je uložený v tenkých a hrubých črevách. Psychický prienik do brušného mozgu cez symbolické predstavy sveta tak, ako ho chápu deti v materskej škôlke. Je to svet rozprávok a vnímania sveta na základe rozprávkových postáv.

Dnes sa do tohto stavu dostanete pri zaspávaní, ale nie prepadnutí sa do spánku. V tomto stave si nahodíte fantázie o jaskyniach. Je vhodné pred tým si do pamäte uložiť obrázky jaskýň. Ide teda o snovú predstavu jaskyne s koncentráciou do brušného mozgu. Do týchto predstáv musia ísť pocity vyhrážania sa poškodením organizmu samozrejme výhradne v rovine mentálnej, a teda iba v predstavách. V žiadnom prípade nie v bežnom živote. Takéto predstavy prinútia pud sebazáchovy, rozmnožovania, teritoriálny a nakoniec aj pud v tenkých črevách pre činnosť buniek porobiť v chorom alebo starnúcom organizme prospešné zmeny.

Tentokrát sa budeme venovať pudu teritoriálnemu, ktorý sídli v spodnej časti hrubých čriev. Platia naň vyhrážky poškodenia končatín samozrejme v predstavách jaskyne. Po takomto vyhrážaní pud teritoriálny, ktorý vám má pomáhať v orientovaní sa v neznámom priestore, preberie funkciu starostlivosti o mikroflóru v organizme. Pokiaľ by ste sa mu nevyhrážali, tak to nespraví. Veštecky vnímate, čo chce, aby ste spravili a to aj spravíte s plným nasadením a chuťou. Nebudete nad tým špekulovať, čo nariadil, ani hľadať v tom logiku veci. Nie je možné, aby sme pochopili, prečo chce toto a toto, ale môžete sa spoľahnúť, že chce, aby skladba mikroorganizmov bola ideálna a podporovala bezchorobnosť a dlhovekosť. A to je výborné. Z vešteckých profilov je známe, čo dokážu v tele organizmu spôsobiť mikroorganizmy, pokiaľ sa nachádzajú v tele tie nesprávne. Uvedomte si podiel organizmov na trávení, prijímaní látok potrebných telu a ich spracovaní. Jednoducho v našom organizme žijú iné organizmy, pud teritoriálny ich dokáže monitorovať a upravovať tak, aby podporovali bezchorobnosť a dlhovekosť. No tento pud to nespraví dobrovoľne, ale iba pod tlakom vyhrážania sa.

Záverom tu prinášame veštecky zdiagnostikované prípady jedincov, u ktorých dochádzalo k tomu, že pud teritoriálny sa začal podieľať na kontrole stavu mikroorganizmov v ľudskom tele. Tento veštecký výskum realizovala ezoterička píšuca pod pseudonymom Her Barónka.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ E, 9 ], VP, Severná Amerika – Skalnaté vrchy, infopole 58 r.
Žil osamelo v džungli ako polodivoch – r. 1425. Lovil divú zver, ryby, klčoval lesy, úzko spätý s prírodou. Nakoľko bol úplne odkázaný na seba, výrazne sa mu vyvinul nielen pud sebazáchovy, ale aj teritoriálny. Úzkostlivo si chránil svoje územie. Z nutnosti sa venoval prírodnému liečiteľstvu. Do 28 rokov bol v podstate zdravý a vitálny, občas úrazy, hnisavé rany pri love, ale bezvýznamné. Lovil, aby sa uživil, zver chytal skôr kvôli skroteniu. Liečil ich, privádzal na svet nové mláďatá, ovládal veľa spôsobov na záchranu zvierat. Vedomosti sa mu zišli, lebo pri jednom love sa poranil a nachytal infekciu od zabitého zvieraťa. Najprv sa prejavila ako zapálená rana, neskôr sneť – gangréna. Nevenoval tomu pozornosť, až sa mu rozšíril zápal aj dovnútra – prienik parazitov, mikroorganizmov, ktoré spôsobili rozpad svalového tkaniva, hrozilo mu ochrnutie, noha napuchla, očernela, vysoké horúčky, mierna otrava krvi. Kým bol pri vedomí, navláčil si do brloha všetky byliny, kúsky kože, mäsa, kopu lístia – suchého aj polozhnitého, ďalej kúsky machu, nejaké huby. Po celý čas sa nalieval silnými bylinnými extraktmi, dal si do úst, „požuval“ čaj a taký hustý, zmiešaný so slinami si napľul do rany. Omýval si nohu aj vlastným močom. Keď klesli horúčky, prikladal si na zhnisané miesto /okolo rany/ obklady z listov, jemne polozhnité. Pocit prieniku mikroorganizmov z lístia „upratovanie“, likvidácia nežiaducich baktérií. Rana sa zmenšila, noha mierne odpuchla, už nebola taká čierna, iba silne hnedofialová. Začal ďalšie obklady, výtrus z húb, nožičky nakrájal na plátky a tak aj so špinou si dával na čistú bielu handričku, prekryl ďalšou handrou a obviazal. Opäť prienik liečivých mikroorganizmov – prirovnanie – penicilín + penicilínova masť. Takýmto spôsobom si liečil aj iné choroby – hnačky, vracanie. Dokonca si zvykol dať na choré miesto /do okolia/ placky zo zvieracích výkalov. Tukový orgán produkoval asi 2 000 – 3 000 látok, spontánne, jemne kolísal, počas chorôb tvorba mierne klesla, ale nahradil ho hnedý tuk, kde mal pripravené zásoby. V kríze sa aktivizovali, po vyliečení naštartoval biely tuk – zvýšila sa tvorba, hnedý tuk sa „stiahol“. Nakoniec zomrel na besnotu, napadla ho chorá zver – besná líška.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ L, 14 ], ZP, Južná Amerika, infopole, 48 r. muž.
Kuchár, fajnšmeker. Variť sa naučil na vojne, kde vo veľkom vyváral pre celú rotu. Neskôr bol kuchár z povolania. V detstve chorý na priedušky /chronické zápaly/, raz aj zápal pľúc, fľaky na pravom dolnom hrote – vyzerá to na TBC. Baktérie antibiotikami utlmené, ale rizikové. Tajil to, bál sa, že príde o miesto. V dospelosti nachytal z mäsa nejaké baktérie – svinský mor, ale zase bol „preliečený“. Antibiotiká vlastne nevyliečia, iba vyzabíjajú premnožené mikroorganizmy, potlačia symptómy, ale sú schopné sa okamžite zaktivizovať. Nakoľko ako kuchár musel mať povinne v poriadku zdravotnú kartu, navštívil domáceho liečiteľa – otvorený brušný mozog, miecha, komunikácia so svetom mŕtvych, v noci mu fungoval zvláštny systém. Dal príkaz – chcem vedieť ako mám liečiť XY, odsníval si, zapísal postup, cez deň zrealizoval. Občas aj cez deň jemne prispatý, ale dobré nápady, spôsoby liečenia. Dotyčného natieral kravským skysnutým mliekom, ovčím cmarom, žinčicou, plesňovým syrom. Rozmixoval a natrel na telo, prekryl gázou, opäť natrel a prikryl. Po 2-3 týždňoch sa prejavilo jemné preliečenie, pridal obklady zo zhnitého mäsa, zapáchajúce, aj vajcia, ktoré boli pokazené – ako obklady zo síry. Zo starých stromov odlúpil kôru plnú lariev /drobulinkých/, položil na chrbticu a natrel blatom z močiara. Pod mikroskopom je to hrozné, ale ku podivu veľmi účinné. Tieto mikroorganizmy požierali baktérie a pomáhali pri regenerácii, modifikácii tukového orgánu. Tvorba asi 3 000 – 5 000 látok, hviezdičky, dlhé a prerušované pásy, dlaňovky palcáky cca 300 mesačne. Je to účinné, asi 80 % mikroorganizmov zmizla. Zomrel náhle na silný zápal pľúc. Keď mu bolo lepšie, hneď bol veľký hrdina, prestal sa o seba starať.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 11 ], Tibet, živý, 45 r. muž.
Mních – záhradník. Miluje prácu so zemou, rastlinami. Trávi prakticky celý deň v prírode. Čokoľvek robí, je priamo zliaty s činnosťou, hlavne so zemou, mám pri ňom pocit matky s dieťaťom. Milujúca, zbožňujúca svoje dieťa. Bol stále snivý, nebol šibnutý, vedel komunikovať úplne normálne, ale nerád prepínal do reálu – vyrušovalo ho to. Zem, rastliny, to bol jeho život. Silný autista, pekne otvorený brušný mozog, miecha, ganglie, aj kozmické vedomie. Mal dar – intuíciu, vnímal mikrosvet – mikroorganizmy, komunikoval s bunkami. Ostatní mnísi ho pokladali za tichého blázna, ale neškodného. Vyhľadávali ho, keď trpeli na depresie alebo keď sa poranili, ochoreli. Liečil ich rôzne. V záhrade mal „lekáreň – jeho kráľovstvo“, chránil si ju. Na liečenie používal okrem iného aj prírodný kompost, lístie jemne polozhnité bolo zdrojom množstva mikroorganizmov, ktoré dobre pôsobili na infekčné ochorenie, či vonkajšie, alebo vnútorné. Pestoval si aj huby na starom bútľavom strome, pod kôrou boli ďalšie liečivé mikroorganizmy. Dokonca využíval aj plesne, napr. pokazený kompót, vytvorila sa vrstva plesne, opatrne v malom množstve použil na obklady, keď si už nevedel poradiť. Mnísi boli v krátkom čase vyliečení. Pôsobilo to ako špeciálne antibiotikum. Preniklo aj na úroveň jadra buniek, vyvolalo prudkú reakciu, občas to vyzeralo desivo, ale po 4-5 dňoch /likvidácia nežiaducich baktérií/ sa pozmenila chémia, spustil sa obranný a regeneračný účinok. Rýchla tvorba nových buniek. Pocit, že až potom doletela informácia do tukového orgánu. Tvorba hviezdičiek, prerušovaných pásov, dlaňoviek,…

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 9 ], VP, Sibír, 57 r., živý muž.
Silne snivý, osamelý, žil rád vo voľnej prírode, zbieral „inšpirácie“ ako hobby rastliny, mach, lístie, huby. Rukami vedel pozbierať – vycítiť informácie, pod mikroskopom si iba potvrdil svoj väčšinou správny úsudok. Liečil iba sám seba, psov a občas chorú zver – chodili za ním. Intuitívne vedel čo a ako, keď nebola nádej na vyliečenie, milosrdne ich zabil a zakopal. Tiež využíval antibiotiká prírody, podnožie a výtrusy húb, /vedel pracovať aj s určitými jedovatými hubami/, lístie v lese, kôru chorých stromov, výkaly lesných zvierat, kompost z lístia – výborné zdroje na mikroorganizmy, ktoré v kontakte s chorými bunkami prevzali úlohu likvidátorov a liečiteľov. Najprv požrať – pozabíjať. Vydezinfikovali, chvíľu nič, potom spracovanie odpadu /zničených buniek/ – absorpcia, telo to transportuje ako bezcenný odpad von – rozptýlene, potom nastupuje regenerácia a obnova buniek. Robil aj kontrolu, vzal choré tkanivo pod mikroskop, urobil záznam, potom liečil / miestne obklady/, testoval pravidelne, aj vizuálne aj odberom vzorky, nakoniec zobral vyliečenú vzorku a zapisoval si to. Ale iba pre seba – súkromne. Má celkom slušnú zbierku.

Pridaj komentár