V brušnom mozgu, ktorý je uložený v tenkých a hrubých črevách, sa nachádzajú pudy, ktoré sa prinútením môžu vhodne starať o zdravie ezoterika. Špeciálne sa budeme zaoberať pudom teritoriálnym, ktorý možno využiť cez donucovanie, aby sa postaral o mimoriadne efektívny systém ochrany a starostlivosti o vhodné mikroorganizmy v tele, ale tak isto o systém kontroly vhodných vlastných buniek, ktoré sa nebudú meniť na zhubné.

V tomto smere sme zaviedli mikrobiálny veštecký profil, ktorý posúdi stav bielych krviniek, kostnej drene, aj iných oblastí v tele. Tak isto posúdi vhodnosť skladby mikróbov v tenkých a hrubých črevách, pozrie sa na vhodné vírusy v tele. Cez pud teritoriálny sa potom následne bude riešiť otázka vytvorenia veľmi vhodnej mikroflóry v tele a systém udržania tohto stavu. Mikrobiologická imunita by mala fungovať tak, že do tela vpustí vhodné mikróby a vírusy. Nevhodné a nebezpečné zlikviduje hneď pri vstupe do tela či už cez otvory tela, alebo pri násilnom poškodení povrchu tela. Tak isto ideálny imunitný systém ukontroluje mikroflóru v tele a udrží ju prospešnú pre dlhovekosť a celkovú výkonnosť.

Ďakujeme ezoteričke píšucej pod pseudonymom Her Barónka, že realizovala dole uvedený veštecký výskum, ktorý sa zameral na vzťah mikroorganizmov v tele a ich vplyv na poškodzovanie a devastáciu buniek v tele. Je veľmi dôležité, aby v organizme bola vhodná mikroflóra. Veštecky sme začali diagnostikovať kostnú dreň, z nej vznikajúce dcérske bunky a z nich vznikajúcich 6 druhov bielych krviniek. Potom oblasť detskej žľazy a lymfatických uzliniek, na ktorých sa kódujú T a B biele krvinky. Z nich vznikajú ďalšie bunky a ďalšie účinné látky.

1. Zemepisná dĺžka a šírka [G,3], VP, Afrika, infopole, 73 r., muž.
Mal vrodený rázštep chrbtice, chodil na barlách, ale hlavne na vozíčku / následok genetickej mutácie z otcovej strany/. Nedostatok pohybu, atrofia svalov, nachytal vírusy, aj TBC, črevná flóra zdevastovaná. Neskôr pečeň produkovala zvýšené množstvo toxínov /pôsobia ako siričité/, zlá krvotvorba, kostná dreň zatoxikovaná, celková devastácia orgánov asi na 30%. Pudy nefunkčné, tukový orgán znížená činnosť, tvorba okolo 100 užitočných látok, porucha metabolizmu, chromozómy porucha asi 10 – 15%, kolíska devastácia 20%, lysozómy 20 – 30% nefunkčné, hamburgery činnosť asi 80%, cigarety 95%.

2. Zemepisná dĺžka a šírka [H,10], VP, India, infopole, 57 r., muž.
V detstve časté angíny, črevné koliky, neskôr sklon k tvorbe kamienkov v žlčníku, v obličkách nález piesku. V 30. rokoch nález na prostate onko pôvodu. Nasledovali chemoterapie, ožarovanie, ajurvéda, hladovka – detoxikácia. Včasný zásah zastavil zhubné bujnenie, netvorili sa ani metastázy. V prostate vďaka ožarovaniu sa choré bunky doslova spálili, ostatné sa zapuzdrili. Prostata má čudnú bunečnú štruktúru – niektoré bunky sú OK, ale cigarety, špagety a hamburgery sú funkčné na 60%. Toto sa týka prostaty. Ostatné bunky v jednotlivých orgánoch sú funkčné ako u 80 – 90 r. človeka. Najhoršie sú v pečeni /samé toxíny/, v obličkách a v lymfatickom systéme. Bol vyliečený z rakoviny, dostal srdcový infarkt, ktorý prežil. Zomrel na pľúcnu embóliu.

3. Zemepisná dĺžka a šírka [E,8], VP, Sibír, živý, 65 r., muž.
V hlave, vo veľkom a strednom mozgu má baktérie – pripomínajú mi streptokokové – podobné ako u opíc. Ďalšie ložisko má v koži, ale iba na zadnej časti tela, podobné psím. Dotyčný je ako sklad baktérií. Pracuje ako zootechnik, nedbá vôbec na hygienu, často je poranený. Horšie je, že roznáša tieto baktérie aj na iných, slinami. Pudy nekomunikujú, sú zavreté, tukový orgán ide hlboko do mínusu. Poškodené sú jaderný obal, tehly, hamburgery a špagety asi na 25%. Pomohlo by mu natierať sa kravským lajnom /vysušeným na prach – rozmrviť medzi prstami a maštaľný hnoj 1 malá lopatka na 10 l vody, odstáť 2,3 dni, precediť a lokálne natierať na chrbát a končatiny. Na hlavu vysušené a rozmrvené včely, našúchať do vlasovej časti, nechať pôsobiť ½ hod. a opláchnuť/. Po týchto procedúrach by pudy naštartovali a spustil by sa pekne komplet geriatrický program. Lenže tento je taký „dement“ – bulo, aj keby mal informácie, nerobil by to.

4. Zemepisná dĺžka a šírka [E,9], ZP, Sev.Amerika, živá, 45 r., žena.
Náruživá mulatka, schytala pohlavné choroby /kvapavku aj syfilis/, hrozí jej AIDS, má na to genetické predpoklady. Teraz je opatrná, stýka sa už iba so zdravými jedincami. Má dobre zdevastované bunky v celom tele, aj v mozgu asi na 20 – 30%. Má šťastie, lebo jej dobre fungujú pudy, aj genetický potenciál má asi 2x väčší ako je normál. Riziko je v mozgu, hrozí jej postupná demencia a ochrnutie – miecha. Najhoršie sú na tom hamburgery a cigarety. Aj jaderný obal je zdevastovaný asi na 20 – 30% v celom tele. Táto podstúpila klasickú tabletkovú liečbu. Pozná aj rôzne prírodné liečivá, kôru zo stromov, liany rozstrapkané a namočené v liehu. S tým sa korbáčovala /je sadomasochistka/, ale tentoraz to pôsobilo ako náhodný medikament. Pila aj odvary z exotických koreňov, dávala si z nich na napadnuté miesta vo forme obkladov. Má to vlastne všetko pod kontrolou.

5. Zemepisná dĺžka a šírka [K,12], ZP, Južná Amerika, živý, 75 r., muž.
Má nezhubný nádor na mozgu. Trpí tým na oči, občas aj slepne, potom opäť vidí, pomohla by operácia, ale nemá na to financie. Pudy mal pôvodne pekne funkčné, ale teraz ako mu narástol nádor, sa zavreli – neviem, či sa nechystá zhubný proces, je to na hrane. Riziko je výrazné, povedala by som, že sa to aj začalo. Mitochondria, jaderný obal, tehly, špagety funkčné v tejto časti asi na 50%, aj menej. Keď ho snímam ďalej, má ďalšie malé, zatiaľ nezhubné nádory aj v pečeni, v oblasti obličiek a sem tam pozdĺž miechy, opäť rizikové. Má znížený genetický potenciál, vychádza mi to ako vrodená porucha – dedičstvo zo strany oboch rodičov. Budúci onko pacient.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.