Psychický prienik do brušného mozgu, ktorý sa nachádza v tenkých a hrubých črevách. Tu sídlia 4 pudy a to pud sebazáchovy, pud rozmnožovací, pud teritoriálny a pud pre orgániky buniek a ich delenie.

Treba si uvedomiť, že pudy v brušnom mozgu fungujú za iným účelom. A to v prvom rade, aby vás odhovorili od pohnútok ubližovať si a ničiť sa. Pud rozmnožovací má nútiť človeka, aby sa rozmnožoval a staral sa o potomstvo. Pud teritoriálny slúži na to, aby vás vhodne zorientoval v cudzom prostredí. Pud bunkový v stene tenkých čriev sa stará o vhodný chod orgánikov v bunke a delenie buniek. Toto sú prirodzené funkcie pudov a ezoterik sa , aby tieto 4 pudy prevzali na seba aj zodpovednosť za dlhovekosť a bezchorobnosť. No túto novú funkciu neprevezmú dobrovoľne, ale iba pod hrozbou vhodných mentálnych vyhrážok. To prinúti pudy pracovať v prospech ezoterika a využiť ich pre zdravie. Ale pre ezoterika je rozhodujúce dostať sa cez brušný mozog do vnútorného sveta a robiť bunkovú ezoteriku. No nepohrdne ani možnosťou bezchorobnosti a dlhovekosti.

Osoba, ktorá prenikla do brušného mozgu na základe stavu zaspávania a privodila si čiastočne snové predstavy, brušný mozog vníma ako svet bytostí. Treba si navodiť predstavy jaskýň a do nich vložiť predstavy, ako si ubližujete a devastujete sa. Všetko samozrejme na rovine predstáv a sugerácie, že sa tak deje ako v skutočnosti. Potom je možné pudy prinútiť, aby liečili organizmus a vedeli zasiahnuť v prípade poranenia alebo nečakaného ochorenia, aby prevádzali v organizme na bunkovej úrovni vhodné zmeny smerom k bezchorobnosti. Je možné prinútiť pudy, aby sa starali o vhodnú mikroflóru v tele, aby znásobovali silu ďalšieho delenia buniek a prípadne zmenu z buniek deliacich sa na bunky trváce ako sú bunky neurónové, čiastočne nervové alebo pankreatické. Tieto bunky sa v dospelosti nedelia, organizmus ich jadrá uzavrel a tieto bunky iba údržbuje.
Pokiaľ sa chcete venovať ezoterike brušného mozgu a absolvovať túto cestu, tak treba obrazy devastácie a vyhrážania sa. Pokiaľ chcete cestu lásky a dobroty, treba dávať do jaskýň obrazy blízkosti a starostlivosti o život na Zemi a trvalé udržanie života. No táto línia nepôjde smerom do podriadenia brušného mozgu do toho, čo chce ezoterik. Naopak, pudy si podmania takúto osobu, keď vstúpi do brušného mozgu s predstavami oslavy života. No ezoterik sa nebráni v bežnom živote konať dobro a mať rád život. Ale na duchovnej ceste voči brušnému mozgu aplikuje obrazy ubližovania.

Uverejňujeme tu veštecké skúmanie prípadov bezchorobnosti a dlhovekosti, ktorých pudy v brušnom mozgu fungovali v prinútení v prospech zdravia alebo vyzdravenia. Ďakujeme za všetkých ezoteričke pod pseudonymom Her Barónka, ktorá sa podujala podrobnejšie skúmať prípady osôb realizujúcich geriatrický program.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [ I, 12 ] J.Amerika, ZP, infopole, 120 r.
Černoch, inteligentný, sčítaný, lekárske a alternatívne vedomosti na úrovni medika 3.ročníka. Kdesi sa dočítal o pude sebazáchovy ako perfektne funguje, ak ho vedome ovláda. Pôvodne bol zdravý ako buk, iba v 50-60 rokoch mu začali zlyhávať ľadviny, pečeň, kĺby, chrupavky, rednutie kostí, anémia, stále bolesti hlavy /vyzerá to na reumatické problémy/, silné prechladnutia chronické a nevyliečené. Bol veľmi chorý, vtedy začal robiť detoxikačné kúry. Pil iba čistú vodu /roztopený ľad/ aj sa ňou natieral, podľa potreby pridal pár kvapiek citrónu – jablčného octu. Používal metódu komunikácie so svojím PÁNOM, ktorý bol umiestnený v jeho bruchu. Utiekal sa k nemu, klaňal sa mu. Konzultoval všetko s NÍM. Ešte aj kýchnutie. Prestal jesť mliečne a mäsové produkty, mlieko, vajíčka. Veľmi zle znášal hladovku, ale nakoľko chcel byť zdravý, dodržiaval ju. Po vyše ½ – ¾ roka sa mohol začať venovať svojmu telu. 1.PORADA s TO, pokorne sklonený, až kľačal, si HO vypočul, pochybnosti okamžite mazal – vyhadzoval a nahrádzal pozitívami. Silne zapájal Silvovku – kmitanie, blikanie, vibrovanie. Vedel si vyvolať stavy /ako námesačník/, vtedy sa mu spúšťali všetky chémie, tiekli priam potokom. Natieral sa močom, humusom, rašelinou, lojom aj voskom /dával si aj horúce parafínové zábaly/, robilo mu to dobre na kosti, chrupavky, nabiehajú hviezdičky, prerušované pásy, špirály aj granátové jabĺčka. Vcelku sa to u tohto silne viazalo na ABSOLÚTNU POKORU, POSLUŠNOSŤ, VIERU!!! On bol iba ako mravček. Mal silnú predstavivosť, pevnú vôľu, po porade so svojím PÁNOM pracoval viac na mentálnej úrovni s výbornými výsledkami. Obklady a natieranie boli u neho iba ako druhotné /barle/.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 11 ], Tibet, VP, živý, 58-59 r.
Venuje sa duchovnu, medituje, má zúžené vedomie, „vie blikať, rezonuje, vibruje“, silne nábožensky orientovaný. Trpel na pľúcne ochorenie, záduch, astmu, niečo s chrbticou, skoro ochrnutie, zlá činnosť nervstva. Keď mu hrozil invalidný vozíček, akoby sa spamätal. Pri jednej intenzívnej meditácii formou snov mal vízie, ako sa vyliečiť. Celý deň intenzívne myslel na vyliečenie, programoval si, ako sa lieči, všetko sa hojí. Darilo sa mu, spúšťal si chémiu, ale bolo to „studené“ neosobné ako robot. Mnohé neduhy sa mu začali odstraňovať. Pri jednej meditácii sa pravdepodobne napojil na anjelské sféry a dostal informáciu: BRUCHO, brušný mozog, zachráň sa, obetuj sa, zabi sa. Začal sa silno modliť, pocit, akoby bol celý stotožnený so svojím „BOHOM“, zaliala ho horúčava, potom brnenie, pichanie, akoby sa celý systém odblokoval, neviem to ináč vyjadriť iba ako nalievanie sa do všetkých buniek, až na úroveň jadra. Najprv mu bolo veľmi zle, vracal, hnačkoval, bol celý zmätený, zmeny nálady, skleslý, potom abnormálne čulý. Tvorba asi 40 000 látok. Natieranie a obklady na neho nesedia. Skôr ide k nemu až fanatizmus, že sa uzdraví.

3. Zemepisná šírka a dĺžka PÁV, info pole 😯 r. žena.
Mužatkovský typ – drevorubač. Celý život vykonávala drsné, tvrdé skôr mužské práce. Bola usadená v brušnom mozgu, silne pudová, živočíšna. Hovorila si, že v bruchu má celý svoj svet a život a odtiaľ riadila všetky svoje rozhodnutia, konania. Vcelku nebola chorá, ale pri jednej práci v lese sa poranila a dostala infekciu, horúčku /sneť/, blúznila. Vtedy sa poradila so svojím brušným poradcom, ktorý jej prikázal, aby sa plne podriadila pudu sebazáchovy, lebo ináč zomrie na otravu krvi v hrozných bolestiach. Totálne sa podriadila, bola ako úplný dement. Nakoľko bola drsniačka, hovorila so svojím pudom sebazáchovy asi takto: „Tak čo ŠÉFE? Čo mám urobiť, aby som neskapala? NARIAĎ a ja VYKONÁM – ROZKAZ ŠÉFE. Dostala príkaz a hoci to vyzeralo akokoľvek divne, poslúchla na slovo. Ruku s tou hnisavou infekciou si vopchala do vrelej vody, div sa neobarila, potom si sama narezala ranu, vyčistila, namočila do vlastného moču a každý úkon riadila na príkaz ŠÉFA. Uľavilo sa jej, rana sa zahojila, dostala obrovskú guráž, bolo jej horko, valilo sa to v nej ako divoká rieka. Čokoľvek sa jej udialo, vždy najprv ŠÉFE, čo mám urobiť a robila bez reptania.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 2 ], Afrika, VP, infopole 78 r.
Taký čudák, celý deň vyzeral prispatý, mdlý. Mal zníženú imunitu, hormonálny systém blbol raz hore, potom prudko dole, štítna žľaza silne aktívna, v pečeni toxíny, ľadviny znížená činnosť. V podstate mu bolo fuk, že je taký mľandravý, aj lenivý. Všetko v ňom bolo ako prispaté – mĺkve, napriek tomu, že mu všetci dohovárali, aby so sebou niečo robil, kašľal na to. Tvrdil: Na to mám lidi, ať dělají. Večer zaľahol a zaujímavé je, že sa v noci jeho orgány pekne zobudili, dokonca mám pocit silného zastúpenia anjelských sfér, ktoré ho celú noc preliečovali. Vtedy sa vyrábala chémia, orgány sa napíjali, tvorili sa mu všetky nám známe modifikácie tuku. Asi 20 000 – 25 000 látok. Vravel: Mňa liečia všetci anjeli, záchrancovia, mám v sebe ochrancu. Stačí mi, keď ho iba poslúcham, nestarám sa, či je to blbosť alebo nie, urobím, čo chce a je mi fajn. Zdá sa, že je prepnutý na nočný režim a snový. Zvláštne, ale nabieha mi aj znakový systém. Naskočí znak, vydá sa príkaz a beží program – znaková štafeta.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 7], Madagaskar, VP, info pole 65 r.
Problémy s kožou, nejaké vyrážky, chrasty, vredy, „zlá krv“, infekcie, aj pohlavne nakazený. Miloval ženy, život, sex, rád si vypil a bál sa smrti. Bol dobre primitívny, všetko riešil cez pudy, hlavne rozmnožovací a obživný, svoj penis si uctieval ako dokonalé božstvo. Žrádlo bolo pre neho druhým božstvom. Vďaka ustavičnému sexu sa v ňom tvorilo abnormálne množstvo energie, spermií, všetky bunky boli priam napité životaschopnosťou, vitálne a mladé. Zistil, že keď sa riadi BRUCHOM ako on hovoril, všetko sa mu darí, ba dokonca, keď mu bolo veľmi zle, vracal, div nezomrel, tak sa naľakal, že bez BRUCHA si nedovolil vypiť ani vodu. Tukový orgán naštartovaný, všetky modifikácie tuku, bunky na úrovni 10 – 15 r. Koža a kožné problémy sa postupne likvidovali. Nemožno hovoriť o diéte a zdravom stravovaní, ale vždy jedol iba to, čo mu dovolil pud sebazáchovy. TO BOL JEHO BOH.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.