Vnútorný systém samoliečby cez brušný mozog so súhlasom a prinútením pudov sa môže vhodne starať o zdravie ezoterika. Ezoterik cez pudy preniká do vnútra buniek a vlastne realizuje 7. ezoterickú cestu. Ezoterik si nahadzuje predstavy jaskýň a vyhráža sa, že si ublíži a ukončí svoj život. Samozrejme iba v predstave a nie v skutočnosti. Takéto vyhrážanie s obrázkami jaskýň aktivizuje cestu k zdraviu. Ide o pud sebazáchovy, pud rozmnožovací, pud teritoriálny a pud bunkový.

Osobitnú pozornosť budeme venovať pudu sebazáchovy, ktorý má na starosti akútne stavy v tele. Pomáha si cez modifikácie buniek blán a tie presúva do chorých buniek. Zároveň však má ešte dôležitejšiu úlohu a to je upraviť tukové bunky v tele do rôznych nových útvarov a začať v nich produkovať až 10 000 000 miliónov užitočných látok pre telo. Ezoterik sa musí postarať, aby sa tieto látky dostávali z tukových buniek do tela a hlavne pomáhali postupne utíchajúcim hormonálnym žľazám. Cieľom ezoterika je vybudovanie niečoho ako náhradných orgánov v tuku a takto nahradiť pokles množstva chemických látok z dôvodu starnutia. Z vešteckého prieskumu dlhovekosti vyplynulo, že niektorí jedinci doslova modifikovali tukové bunky tak, ako keby to boli náhradné orgány a o to sa v ďalšom boji o dlhovekosť budeme snažiť. Samozrejme so súhlasom pudu sebazáchovy a podporovať ho bude aj pud rozmnožovací, spoločne vytvoria zvláštny mechanizmus aktívnej dlhovekosti. K tomu prispeje aj biochemický veštecký profil toho, čo sa deje v organizme.

Ďakujeme ezoteričke píšucej pod pseudonymom Her Barónka, že zrealizovala veštecký výskum jedincov, ktorí sa dožívajú vysokého veku, čo bolo ich príčinou úmrtia napriek tomu, že mali ďalší potenciál dlhovekosti. Zamerali sme sa na prípady skratu psychiky a hľadali sme jeho príčinu. Nielen z týchto prípadov, ale aj z iných vešteckých výskumov vyplynulo, že príčinou psychických skratov u dlhovekých boli epitelové bunky, ktoré boli mimo kontrolu organizmu, voľne sa zväčšovali a prirastali ďalšie bunky a to hlavne v oblasti miechy a mozgu. Tieto prebujnené a nezhubné novotvary potom tlačili na miechu a mozog a viedli k záhadnému správaniu často končiacemu samovražednými sklonmi. Preto som sa vo vešteckej diagnostike zameral podrobne na epitelové bunky v týchto oblastiach.

1. Zemepisná šírka a dĺžka [D,8], VP, Ural, infopole, 55 r., muž.
Dengľavý, večne chorý, ale nič vážne, iba chronické ochorenia. Srdce výkon na 80%, 20% devastácia – odumreté bunky, nedolieha mu chlopňa, pľúca samý decht. Obličky – žiadne delenie buniek, samé toxíny, pečeň takisto. Nervový systém 20 – 30% nefunkčný, neuróny, ganglie vyzerajú ako po výbuchu. Nabieha mi výbuch chemikálií, poriadne priotrávený. Pri výbuchu sa mu narušila psychika. Začal mať depresie, rôzne vidiny, počul hlasy. Najprv tabletky, neskôr psychiatria, mierne zlepšenie, potom ďalšia trauma – vyzerá to na haváriu a výbuch veľkého vozidla. Prežil, „vyletel“ z auta, porušil si miechu, psychika opäť išla dole. Ide mi obraz porušená miecha + ložiská odumretých buniek v mieche, mozgu a mozočku – SKRAT, chlapík sa podrezal a zomrel.

2. Zemepisná šírka a dĺžka [F,10], Tibet, živá, 85 r., žena
Poškodenie neurónov v šedej kôre veľkého mozgu. 20-30%, stredný mozog – beží stále snový proces, akoby mala prehodený celý režim. Cez deň pospáva, v noci je, aj nie je hore. Pripadá mi ako zviera v brlohu. V mozočku má nejaký útvar vo veľkosti fazule, jemne tlačí na predĺženú miechu. Miechu má miestami zúženú ako cverna, miestami zhrubnutú, v okolí kostrče je čierny zhluk ako zauzlené neuróny. Má rôzne vizionárske sny, napája sa na magmatické záznamy, svet mŕtvych, aj na kozmické inteligencie. Toto všetko má patologické, veľakrát jej haraší a má výpadky pamäte. Umrie ako pomätená a ochrnutá.

3. Zemepisná šírka a dĺžka [ F, 10 ], ZP, Severná Amerika, infopole, 120 – 130 r., muž
V podstate bol celý život zdravý, čulý, vitálny, sršal energiou a dobrou náladou. Pracoval rôzne ako baník, drevorubač, pomáhal stavať domy z dreva /zrubové/, nemal problémy nosiť veľké trámy. Rád si vypil, žil intenzívne aj sexuálne, nebol ženatý, striedal partnerky, ale primerane. Genetický potenciál buniek mal asi 2x väčší, mal v sebe aj pozostatok z dvojčaťa – zub a chlpy. Pudy sexuálny, teritoriálny aj sebazáchovy fungovali na plné obrátky, využíval ich inštinktívne a riadil sa nimi. Keď mal asi 100 rokov, začal mať problémy s trávením. V hrubom čreve sa tvorili najprv menšie uzlinky – také výrastky, ktoré postupne odumierali, aj neuróny v tenkom čreve, nemal rakovinu. Pudy funkčné na 30 – 40 %. Ku koncu života žil ako „ohlúpnutý“. Rozum funkčný celkom slušne, pudy prestávali fungovať. /Prirovnanie ako starý pes/. Zomrel úplne zbytočne, odišiel do lesa, nevedel trafiť domov, zaspal, roztrhala ho divá zver.

4. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 12 ], VP, Ázia, infopole, 150 r., muž
Žil osamelo v horách ako prírodný muž. Venoval sa lovu, zvykol loziť aj po vysokých skalách, poznal divú prírodu – bol v nej ako doma. Bunkový systém, pudy sebazáchovy, teritoriálny aj rozmnožovací mal dobre vyvinuté. Často býval v jaskyniach, prišiel do styku s machom, mikroorganizmami, larvami a červami, čo blahodarne pôsobilo na všetky orgány… Pri jednom výstupe na bralo spadol, veľmi si poranil chrbát, div neochrnul, v krížovej oblasti v mieche mal akoby vnútorné krvácanie. Ostala tam krvná zrazenina, ktorá sa nevedela vstrebať, „zapuzdrila sa“ a začala stále viac a viac tlačiť na okolité nervstvo. Sprvoti menšie pohybové problémy, neskôr porucha myslenia a narušený tok energií. Nervový vzruch, zlé zásobovanie kyslíkom, živinami –postupné odumieranie. Ako pri skleróze multiplex. Odtiaľ sa šírila porucha nervového prepojenia aj do brušnej dutiny. Nabieha mi obraz skratu na elektrickom vedení. Tieto stavy boli striedavé. V pozdnom veku sa mu v mieche tvorili „mŕtve miesta“, odumreté neuróny. Začal byť nevypočítateľný, občas agresívne útočný voči najbližším, potom dlhodobo pasívny. Skončil samovraždou, v amoku sa najprv podrezal, ale ho zachránili, potom sa obesil na strom a zomrel.

5. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 6,7 ], ZP, infopole, 145 r., muž
Počas života bol relatívne zdravý, občas menšie prechladnutia a úrazy bez následkov. Žil úplne normálny klasický a vyrovnaný život v menšom meste. Pracoval ako úspešný automechanik. Stály kontakt s olejom, výfukmi a hlavne lakom mu začal spôsobovať zdravotné problémy. Najprv mal kožné ochorenia, hlavne na rukách, rôzne alergie, neskôr sa pridružili pľúcne problémy, astma – nefajčil. Hoci pil iba striedmo, začali problémy s pečeňou a obličkami. Všetko vleklé, nič vážne. Prestal pracovať – pobyt v prírode, žiadne stresy – zdravotný stav sa zlepšil. Podľa lekárov bolo všetko OK. Keď si ho prezerám, genetický potenciál delenia buniek mal 2x väčší ako je normál. Pravdepodobne vďaka tomu sa dožil vysokého veku /145 rokov/. Asi od 130 rokov mal pomalé odumieranie buniek, neurónov, činnosť jednotlivých systémov klesala, nenávratné likvidovanie. Zomrel na úplné vypnutie všetkých systémov. Posledné zlyhali obličky, následne srdce. Zomrel na prirodzené opotrebovanie – starobu.

6. Zemepisná šírka a dĺžka [ K, 16 ], ZP, Južná Amerika, pulzujúce infopole, 89 r.,muž
Porucha metabolizmu ako vrodená chyba /matka trpela na podobnú poruchu/, narušená činnosť štítnej žľazy, hormonálny systém nefunkčný – blbol, pankreas poškodený na 20 – 30%. Nabieha informácia kretenizmus – veľká hlava…, zakrpatené telo. Delenie buniek žiadne, trváce bunky 20%, kolíska – porucha, funkčnosť na 70%, špagety zdevastované na 25%, cigarety vyzerajú naozaj ako dopoly vyfajčené cigarety, chromozómy čudne zdeformované. Napriek týmto poruchám žil – živoril v primitívnych podmienkach. V maštali mal pri kravách kút a tam strávil takmer celý život. Staral sa aj o kone, prasatá a hydinu. Stravoval sa striedmo, tento živočíšny spôsob existencie pôsobil na neho dobre. Pripomína mi to pôsobenie našich geriatrických produktov. Okolo 70 rokov mu začalo odumierať v predĺženej mieche a temennom mozgu väčšie množstvo neurónov. Nakoniec bol z neho úplný imbecil, ktorý už nič nevnímal. Zomrel na otravu, omylom sa napil nejakej „močovky“.

7. Zemepisná šírka a dĺžka [ R ], ZP, Južný pól, infopole, 150 r., muž
Predtým býval v Severnej Amerike, celý život strávil v prírode – hory, skaliská, jaskyne, rokliny. Bol zdravý, genetický potenciál delenia buniek mal asi 2,5 krát väčší ako je bežné, pozostatky zo zvieraťa, vyzerá to ako jeleň, los, sob? Bol bystrý, čiperný, plný elánu, optimizmu. Mal dar – všetko dokázal urobiť, zariadiť. Bol skôr samotár. Orgány, systémy fungovali ako u 20 ročného jedinca. Bunky boli trváce, delili sa, v jadierku sa dobýjali na 130 – 150 rokov, kolíska, špagety aj tehly funkčné aj vo vysokom veku asi na 80 – 85%. Brušný mozog fungoval tiež slušne, pudy teritoriálny, sebazáchovy asi na 90 – 95%, sexuálny pud zhruba na 80% – nevedomky ho používal na preliečovanie, priaznivo pôsobil na regeneráciu a obnovu buniek. Problém mal aj s ľavou nohou, kde mu pudy neprenikali, neskôr mu začala aj černieť. V hrubých aj tenkých črevách sa začali tvoriť väčšie polypy, epitelové bunky boli poškodené. Nabieha mi obraz začínajúcej rakoviny v oblasti konečníka a hrubého čreva. Pozmenená biochémia, porušená psychika, halucinácie, dezorientácia,, zomrel na nešťastnú náhodu. Zatáral sa ďaleko do lesa, nevedel trafiť domov, zaspal, zamrzol, neskôr ho roztrhala divá zver.

8. Zemepisná šírka a dĺžka [ M, 4, 5 ], VP, Afrika, živý, 78 r., muž
Ťažko povedať, čím sa zaoberal, bol lovec – fanatik. Venoval sa aj vykopávkam a ako cestovateľ – dobrodruh ustavične objavoval zázraky divočiny. Bol sčítaný, primerane inteligentný, športovec, vyznal sa slušne aj vo financiách. Žil v sťažených podmienkach – horúčavy, malárie, rôzne exotické choroby, ale znášal to celkom dobre. Jeho bunky pôsobia na mňa ako prototyp zdravého jedinca podľa predpísaného vzoru. Činnosť orgánov, hormonálnej sústavy, nervový, lymfatický systém,…. asi na 85 – 90%. Napriek tomu, že bol skôr vyziabnutý, mu tukový orgán krásne fungoval. Pudy teritoriálny, rozmnožovací aj sebazáchovy na 90%. Pri svojich aktivitách prichádzal do kontaktu so všetkými nám geriatricky poznanými produktmi. Nerobil to vedome, skôr inštinktívne. Pri jednej potulke natrafil na hrobku, celý nadšený ju otvoril „hral“ sa s nájdenými kosťami,… Nachytal od nich čudesnú infekciu, podobnú našej chrípkovej viróze. Nevenoval tomu pozornosť, zanedbal aj základnú hygienu, vírusy a rôzne mikróby sa parádne rozmnožili, usalašili sa hlavne v hrubom čreve. Mám pri tom pocit, akoby v nich mal stádo kobyliek. Likvidujú mu zdravú mikroflóru a devastujú vnútorné steny. Napadli epitelové bunky, kolíska je tiež zdevastovaná, špagety a cigarety zhruba asi 10 – 15%. V pľúcach sa začínajú tiež meniť – prestali sa deliť, údržba zlyháva. Hrozí mu postupné odumieranie v šedej kôre veľkého mozgu – následne hlúpnutie – riziko nešťastných náhod.

9. Zemepisná šírka a dĺžka [ D, 9 ], ZP, Severná Amerika, infopole, 125 r., muž
Vysoký, vyziably ako suchá haluz, ale plný energie, vitality, optimizmu, športoval – ťažké váhy, občas na vymlátenie prebytočnej energie box ako „relax“, nie profesionálne / super mikronatŕhanie, surové, ale účinné/. Bunky trváce sa delili v pečeni, pľúcach, hrubom a tenkom čreve, srdci /iba 30% a kostnej dreni. Epitelové bunky do 80 rokov na 80 – 90%, neskôr veľmi pomalý, ale postupný úbytok, v 125 r. funkčnosť asi na 5 – 10%. Zdravotné problémy mal v oblasti kríže, kostrč, miecha, vyskočené stavce, tlačilo mu to na vnútorné orgány v brušnej dutine – črevá, mechúr. Neskôr problémy s prostatou – močením. V 90. rokoch zistený nezhubný nádor v oblasti mozočku, tlak na očné nervy, postupné slepnutie. Potom menšie ložiská – vápenatenie vo veľkom mozgu. V mieche v krčnej oblasti drobné fliačky, nástup stareckej sklerózy a osteoporózy, Zomrel na následky úrazu. Potkol sa na tyči, mal vnútorné krvácanie do mozgu.

Pridaj komentár