Požiadali ste ma, aby som vám pomohol obnoviť prirodzenú imunitu voči zhubným bunkám. Vypracoval som vám už zdravotný (A 781) a veštecký profil (A 793). Máte klasickú onkologickú psychiku. Chcete sa starať o iných a ešte ste nespokojná s tým, že sa druhým venujete málo. Takýto druh psychiky treba zmeniť. Musíte sa skoncentrovať na seba a svoje ego. Potom je možné začať sa venovať aj priamo imunite. No najprv psychoterapie.

Dáte si pred seba na stôl svoje fotografie, ku každej napíšete svoje meno a čo chcete dosiahnuť, ako sa budete ďalej liečiť, ako sa budete o seba starať. Priložíte si každú fotografiu k telu so silnou túžbou starať sa hlavne o seba. Prinesiete o tom ručne napísaný text na 20 strán. Text sa môže opakovať.

Zoberiete si čiernu hrubú fixku a budete si na papier kresliť veľké tlačené písmená. Prikladať na telo. Napísať na A4 po jednom veľkom písmene a prinesiete na kontrolu. Celú abecedu.

Zoženiete si atlas orgánov ľudského tela, prefotíte si ich a vystrihnete. Nalepíte na papier a popíšete textom, ako sa uzdravíte. Na kontrolu prinesiete 5 A3 polepených orgánmi a časťami tela. Tak isto sa naučíte ovládať názvy orgánov, systémov a častí tela.

Kúpite si mapu sveta západnej a východnej pologule. Zájdete do prírody a nazbierate kamienky a drievka. Môžu byť aj korýtka pri Dunaji. Niekoľkokrát si zájdete na Devín. Posedíte na hradbách a budete sa napĺňať samotou a tichom. Zrealizujete 3 krát. Na kontrolu prinesiete 3 vstupenky v rôznom čase. A hlavne si nájdite miesto, kde budete sama.

Pravidelne si zájdite do prázdnych kostolov a tu si poseďte v koncentrácii na sochy a maľby. Z knižnice si prineste knižku o histórii náboženstva. Kontrola bude voľne rozprávať o náboženskej symbolike obrazov.

Pred spánkom sa budete programovať, aby sa vaše snové pochody zmenili. Kúpte si časový spínač, ktorý napojíte na CD alebo iný prijímač. Budete si v noci ticho púšťať meditačnú hudbu. Časový spínač nastaviť na zapnutie CD vždy po dvoch hodinách. Na kontrolu prinesiete časový spínač a kazety alebo CD.

REAKCIA

Pozorujem také zmeny, čo by som nepovedala. Som viac výbojná a poviem aj také veci, čo by som nepovedala predtým. Bez tej psychoterapie by to určite nešlo. Predtým som taká nebola, a preto som písala , že to je už u mňa pokrok. Veľa mi pomáha aj rodina, aj manžel mi robí také veci, ktoré predtým vôbec nerobil a stále sa pýtajú, čo majú robiť. Potom každý večer píšem a meditujem a večer počúvam hudbu. Je to lepšie ako bolo. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.