Rada by som si dostala organizmus a psychiku do lepšieho stavu a taktiež sa pritom sústredila na duchovný postup. Veľmi sa mi páči, že vaše rady sú šité priamo na konkrétneho človeka.

Vešteckými technikami som sa pozrel na vaše podvedomie. Problém je v tom, že napriek vášmu veku 33 rokov ešte stále máte psychiku ako 12 ročné dievčatko. Z toho bohužiaľ vyplýva nezáujem o svet dospelých. Psychoterapie sú jasné, treba do sveta dospelých.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre a dlhodobo usadený. Podvedomé obaly sú v tele. Štandardný psychický stav.

Povaha
Ste klasicky svojimi psychickými prejavmi usadená v strednom mozgu. Nerozvinuli ste si žiadny spoj do oblasti úst, temenného mozgu, mozočku alebo hrdla. Zostali ste klasicky v detskej psychike. Psychicky ste nedospeli do klasickej psychiky ženy. Teda v správaní bude veľa detských prvkov. Charakterizuje to obrázok malého dievčatka, ktoré nemá moc záujem o vonkajší svet.

Sexus
Sexus povahy je usadený v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok bábik a hračiek. Detská psychika. Sexus centrum je usadené v podbruší a je to klasické ženské centrum. Tu už nie je detská sexualita, tá by bola umiestnená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je sexuálne uzatvorená v sebe a nechce alebo nemá chuť na sexuálny život vonku. Strach, nezáujem, obavy.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na šaty pre bábiky. Povrchová vzrušivosť: vlastné fantázie. Pohlavná vzrušivosť: lyžička a nočník. Citová vzrušivosť: svet detí. Celkovo detské sexuálne podvedomie, ktoré nedospelo do klasickej ženskej sexuality.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali do tela biele anjelské sféry šamanov, ktoré sú ochotné viesť vás životom, ale nie je záujem do vonkajšieho sveta. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Túžby obal obsahuje záznam, ako zostať malým dievčatkom. Mozoček obal obsahuje vaše poslanie a tam je únik do embryonálneho voja a do vnútra vašej matky. Klokanie mláďa, ktoré nie je ochotné opustiť vak svojej matky. Rodostrom obal obsahuje záznam vášho predka, kde niektoré ženy vlastne nedospeli a zostali vo vnútri mentálne poškodené na úrovni dieťaťa. Zvierací obal obsahuje novonarodené mláďatá. Eros obal obsahuje lásku k matke ako embryo. Šaman obal obsahuje zápis o vajíčkach a spermiách. 7 obalov spolu obsahuje záznamy o embryách a ich vývoji. Celkovo vnímať, že ste psychicky nedospeli a chýba vývoj do ženskej vyspelej psychiky.

Aura
Okolo tela je energetický obal veľký 5 cm, čo je klasický prejav toho, že ste usadená v strednom mozgu. V tomto obale máte magma záznamy o živote detí a embryí. Počas embryonálneho vývoja poruchy a klinická smrť. Máte v sebe záznam mŕtvej osoby, teda jej spomienky. Je to spomienka mentálne postihnutej osoby.

Embryonálny vývoj
Počas embryonálneho vývoja ste neprešli všetkými vývojovými fázami rovnako. Príliš ste sa zdržali vo fáze prírodných ľudí. Teda detská psychika typická pre prírodné národy späté s prírodou.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Ste v súlade s tým, čo máte v podvedomí a niet záujmu o to, aby ste dospeli psychicky na ženu alebo do vedomia dnešných ľudí. Malý záujem o vonkajší svet.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Ego, túžby a želania, ale aj sila vôle je zorientovaná na hračky, rozprávky a nie svet dospelých.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete ako prírodní ľudia s prírodou a bez záujmu o dnešný svet. To ešte silnejšie vplýva na to, aby ste zostali vo svete detí.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si otvoríte cestu do sveta dospelých, budete mať o to záujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.