Mám problém s chrbticou, kĺbové problémy. Nemôžem stáť, strašne ma bolia kolená a kríže pri dlhšom státí, chodiť, skákať, behať, tancovať môžem a zdá sa mi, že mi to aj dobre robí.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky na príčiny vašej reumy. Všetky problémy sú vo vašom trávení. Organizmus nedokáže produkovať látky na výživu kĺbových spojov. Skúste navrhnutý postup. Po pol roku je možná kontrola.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 100, čo je už vážny zdravotný stav. Celkový stav buniek chrupaviek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Keď porovnávam bunky zdravej osoby v oblasti chrupaviek s vašimi, tak vaše bunky sú geneticky pozmenené. Máte tu trvalý zápal. Nedostatočná výživa. Trávenie nedokáže už vytvoriť látky potrebné pre výživu kĺbových spojov. Odporúčam začať pridávať postupne do stravy želatínové produkty, huspeninu, silný vývar z kostí a upraviť trávenie. Na kĺbové spoje ukladať živé slimáky. Vybrať vnútro, posekať a uložiť. Tak isto sa natierať slimačím vývarom. Prípadne dať slimákov do alkoholu, nechať ich tam dva týždne, potom vybrať a potierať alkoholom kĺbové spoje. Kúpiť výživové produkty pre kĺbové spoje z lastúr a podobne. Neužívať vnútorne, ale natierať zvonka. Robiť tak aspoň dva roky.

Pridaj komentár