Požiadali ste ma, aby som vám po mesiaci dodržiavania doporučených terapií zhodnotil zdravotný stav (predchádzajúci profil A 831). Celkovo sa zlepšujete a znižujete produkciu toxických látok v tele. Meníte ich biochemické pochody. Budem rád, keď budete pokračovať ďalej. Kontrola o dva mesiace.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Hladina U vitamínu je dostatočná. Trvalo treba zabezpečiť prísun každý týždeň. Stav buniek ako u 40 ročnej osoby. Cítiť, že sa začalo údržbovať.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. E vitamínu je dostatok. Zabezpečiť každý týždeň trvalý prísun. Stav buniek sa zlepšil, teraz ako u 30 ročnej osoby. Všetko sa údržbuje.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Hladina C vitamínu cez kožu je dostatočná. Stav buniek nateraz ako u 40 ročnej osoby. Čistenie a upratovanie beží.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: všetko v poriadku. Stav buniek ako u 20 ročnej osoby.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Celkový stav buniek ako u 20 ročnej osoby. Stav delenia buniek sa pohol a bunky sa začali deliť dostatočne.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo. Celkový stav buniek ako u 20 ročnej osoby, čo je zlepšenie. Delenie buniek beží normálne.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo. Celkový stav buniek ako u 20 ročnej osoby. Delenie buniek štandardné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo. Celkový stav buniek ako u 20 ročnej osoby. Delenie buniek je v poriadku. Kyvadlo obkreslilo svaly, čo je zlepšenie. Celkový stav buniek svalov ako u 20 ročnej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Mikronatŕhanie beží. Ešte treba zlepšiť vyživovacie pomery aj natieraním vyživovacích produktov cez kožu. Vyskúšať a zaviesť.
Geriatrická diagnostika imunitná: všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Toxicita a produkcia nežiaducich látok sa znížila z 1200 látok na 400, čo je dobrý trend, treba prejsť do pozitívnych čísel. Naďalej treba omývať telo Solfatanom. Už netreba kúpanie raz do týždňa. Jadrové mydlo raz do týždňa trvalo a masáž tela. Pridať pred sprchovaním natieranie tela pásmi zubnej pasty s propolisom.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za vypracovanie profilu. Budem sa nadalej snazit  pracovat na modifikacii tuku.

Pridaj komentár