V lete ste mi urobili veštecký profil, na stránke ste ho zverejnili pod A 754. Vo veľa veciach som si tam našiel niekoľko odpovedí na svoje otázky, no z veľa odpovedí sa mi vynorilo ešte viac otázok. Taktiež ste mi v profile napísali, že sa mi pravdepodobne tvorí nedostatok bielych krviniek, čo mi teraz po niekoľkých vyšetreniach potvrdili aj lekári… tu snímam pred vašimi schopnosťami klobúk. Chcel by som vás požiadať o vypracovanie zdravotného profilu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Mali by ste sa zamyslieť, ako sa vlastne staráte o svoje zdravie celkovo. Skúste zmeniť prístup. Liečba detskou stravou a totálna abstinencia. Alkohol ani symbolicky. Máte zle reagujúci pankreas na alkohol a stravovacie pomery.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo. Stav neurónov ako u 70 ročnej osoby, váš vek je 26 rokov. Obsah vitamínu U je nízky. Zaveďte si do jedálnička strúhanú surovú kapustu. Môže byť sparená horúcou vodou. Robte tak trvale každý týždeň.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 90 ročnej osoby. Žiadny E vitamín v tele nie je. Trvale užívajte semiačka slnečnice, orechy, lieskovce ap. Keď sa to nezvýši, tak podrobnejšia kontrola stavu tenkých čriev a trávenia. Zjesť aspoň hrsť semien týždenne. Trvalo.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo ho obkreslilo. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu nie je žiadny. Treba každý týždeň nasekať jablko a drviť ho v rukách aspoň 15 minút alebo spraviť obklady na telo z plátkov jabĺk a nechať vsakovať C vitamín. Máte poškodenú tvorbu chemických látok z pankreasu. Pravdepodobne sa netvorí dostatok HCO3 k tráveniu. Celkovo vnímať v tele zlé vyživovacie pomery. Zamyslite sa nad tým, ako sa stravujete. Často sa pankreas poškodzuje aj menším množstvom alkoholu. Nutnosť totálnej abstinencie. Zaviesť špeciálne stravovacie návyky. Mesiac až dva prejsť na detskú stravu.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav ako u 20 ročnej zdravej osoby. Všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti 70, čo je bežiaca chorobnosť. Celkový stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je z 2/3 blokované a iba časť buniek je aktívna. Príčinou sú chemické látky z pankreasu a trávenia. Časť kostnej drene sa iba chráni. Tvorba bielych krviniek je nedostatočná. Červené krvinky sa tvoria v oslabenej podobe. Najprv treba znormalizovať činnosť pankreasu.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo. Stav ako u 40 ročnej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Celkový stav ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované z dôvodu neželanej chémie pankreasu.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celkový stav ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Bunky sa bránia voči agresivite pankreasu.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo. Stav buniek ako u 70 ročnej osoby. Delenie buniek je nedostatočné. Ochrana proti pankreasu.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo všetky orgány a časti tela. Celkový stav všade ako u 70 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je blokované. Ochrana proti pankreasu.

Geriatrická diagnostika tukového orgánu: kyvadlo ho obkreslilo. Stav buniek ako u 100 ročnej zdravej osoby. Tuk neprodukuje nič užitočné pre organizmus. Môžete sa raz do týždňa umývať rajčinovou šťavou z pretlaku. Najprv odskúšať na malom kúsku reakciu kože. Potom jeden malý pretlak zmiešate s 3 litrami vody a poumývate sa. Necháte pôsobiť 5 minút, potom osprchujete.

Geriatrická diagnostika imunitná: obidve imunity sú v poriadku.

Prihláste sa na kontrolu o dva mesiace.

Pridaj komentár