Napriek tomu, že sa snažím liečiť, môj stav sa nezlepšuje. Trápi ma obezita, liečim sa u psychiatra. Nemám dosť vnútorných síl sa z môjho terajšieho stavu dostať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Celkovo je v organizme problém na problém. Príčinou je váš psychický stav, nesprávne psychické pochody zvyšujú imunitnú reakciu bielych krviniek, ktoré ničia v organizme, čo sa dá. Liečba musí smerovať cez psychiku.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo mozog v oblasti temennej a zadnej zrakovej, konkrétne nervové zakončenia. Zlá regenerácia a obnova nervových zakončení.

Diagnostika stredného mozgu: kyvadlo neobkreslilo celú oblasť stredného mozgu. Veľa nefunkčných a zničených buniek. V oblasti vnímam veštecky veľa trojuholníkov.

Diagnostika mozoček: kyvadlo ho obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika miecha: v poriadku.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo neobkreslilo neuróny v stene tenkých a hrubých čriev. Veľa zničených buniek a zlá reparácia nervových buniek.

Diagnostika ganglie: kyvadlo ich nechce obkresliť. Veľa poškodených buniek. Zlá regenerácia buniek.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo, v poriadku.

Diagnostika nervové riečište: kyvadlo odmietlo obkresliť celú nervovú sústavu. Príčinou je veľa chorých a nefunkčných buniek. Zlá obnova nervovej sústavy. Už bežiaca chorobnosť. Neštandardné bunky sa v nervstve tvoria, ale silná imunitná reakcia ich dokáže zničiť.

Diagnostika lymfatický systém: kyvadlo neobkreslilo lymfatické dráhy, ktoré sú napadnuté baktériami asi chlamydiálneho charakteru. Chaos a nefunkčnosť. Lymfatické uzliny boli obkreslené.

Diagnostika hormonálna: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Celkovo oslabená činnosť. Iba disharmonický stav.

Diagnostika tukový orgán: kyvadlo neobkreslilo. Nevytvára dostatok potrebných látok. Tuk hromadí lieky, ktoré sa dostanú do organizmu. Je schopný likvidovať všetky užitočné lieky do seba. Podieľa sa na ničení organizmu a blokácii. Čiastočne aj chaos.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo srdce, pľúca, pečeň, slezinu, obličky, hrubé a tenké črevá.

Diagnostika imunity: protirakovinová imunita je extrémne vysoká a ničí organizmus. Bakteriálna imunita je mierne oslabená.

Diagnostika psychická: aurický obal je až príliš vzdialený od fyzického tela, už teraz by bola potrebná liečba u psychiatra. Psychické pochody vedú k ničeniu vlastného tela.

Pridaj komentár