Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na psychické dôvody lekármi diagnostikovanej sklerózy multiplex ( A 698). Jednoznačne sú tu podvedomé pochody, ktoré vyvoláva v prvom rade strach, ten treba zvládnuť na spôsob samurajov a nie sumo bojovníkov.

Psychický stav
Aurický obal je mierne vzdialený od fyzického tela. Podvedomé obaly sú ale poriadne vzdialené z tela. Už teraz sú potrebné psychoterapie a stabilizácia psychiky.

Povaha
Ste netradične usadená v gangliách kože. Ganglie sú drobné neurónové zhluky veľké ako špendlíková hlavička. Z tejto oblasti vychádzajú vaše psychické prejavy. Osoby s takouto povahou sa vyznačujú skresľovaním toho, čo skutočne vidia a počujú. Sklony k nereálnemu vnímaniu seba a okolia. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá neadekvátne reaguje na podnety z vonkajšieho sveta. Idú obrazy, ako keby vás stále napádali zvieratá, ľudia a veci. Vy ich neustále likvidujete v silnej koncentrácii a napätí. Neustále ste pripravená s niekým bojovať. Treba vás psychicky dostať z oblasti ganglií kože do iných oblastí, napríklad kostných ganglií.

Sexus podvedomia
Sexuálne ste usadená v gangliách kože. Charakterizuje to obrázok modlivky, ktorá po spárení samčeka zožerie. Sexus centrum je uložené v šedej kôre veľkého mozgu. Typické pre ambiciózne ženy, menej rodina. Charakterizuje to obrázok bojovníčky sumo, ktorá prijme každú výzvu.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: bojovať a víťaziť. Povrchová vzrušivosť: pomáhať chorým osobám. Pohlavná vzrušivosť: je skôr zápas na život a na smrť. Citová vzrušivosť: bojovník sumo.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Aura obal okolo tela má tvar futbalovej lopty okolo kože tela. Obsahuje info o chorobe, paličke a vozíku. Túžby obal obsahuje info o osobe, ktorá sa chcela zmeniť na sumo bojovníka. Mozoček obal obsahuje info o poslaní v živote – pomáhať chorým a bezvládnym osobám. Rodostrom obal obsahuje záznam o chlapcovi, ktorý bol zoženštený a chcel byť ako bojovník sumo. Dieťa obal nesie potrebu jesť, aby bol bojovník sumo úspešný. Zvierací obal obsahuje zápis o dinosauroch a žiť niečo na ich spôsob. Jesť a jesť, v tom je sila. Netreba to preháňať. Zvierací obal obsahuje súboje zvierat na život a na smrť. Eros obal obsahuje predstavu o ničení mužov. Zápis spomienok – zapisujete hlavne veľkých a statných ľudí na spôsob sumo. Všetko chcete riešiť na tento spôsob. Šaman obal obsahuje rituály sumo. 7 obalov spolu obsahuje všetko okolo Japonska. Tranzové telo – beží vo vás neustále pocit húpania zo strany na stranu.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade cítiť, že vás zaujíma iba sumo zápas a iné odmietate, prípadne robíte s nechuťou. O chorobe nechcete ani počuť. Pôjdete s chorobou, pokiaľ sa bude dať. Nezáujem liečiť sa. Japonsko a znovu Japonsko. Nechuť tu žiť. Všetko chcete riešiť nejakým sumo alebo judo chmatom. Viac uvažovať. Ničíte sa zdravotne aj psychicky. Vlastné sily používate na zápas a nesmerujete ich do zdravia. Zbierali by ste iba všetko z Japonska.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Odmietate svoju ženskosť a cez sumo chcete dokázať, že sa ničoho nebojíte. Ale to je iba zakrytie hlbokých psychických problémov, strachu a mužskej psychiky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete v Japonsku ako samuraj a prekonávate tvrdý výcvik. Sny majú slúžiť na niečo iné. Bojujte proti svojej chorobe, ale v reálnom svete cez deň.

Riziká budúcnosti
Môže vám hroziť prudké zvýšenie krvného tlaku a zlyhanie. Treba rozsiahle psychoterapie a sumo bojovník sa musí stať samurajom, ktorý ovláda svoje psychické a fyzické pochody. Vaše vnútro si žiada prechod od sumo do sveta samurajov. To je vaša duchovná výzva cez vašu chorobu.

Pridaj komentár