Trápi ma môj prístup k náboženstvu ako takému, začnem sa zaujímať, ale po čase dostávam strach a cúvam, viera v Boha, ale pochybnosti o existencii neba a pekla v podaní biblie a koránu. Mám pocit, že sme nútení veriť v to, čo nám hovoria sväté knihy, a ak nie, tak sme zatratení na večné časy.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Jednoducho máte pokračovať v odkaze charizmatických stigmatikov a ich anjelských sfér lásky. Uvedomte si ich odkaz a pokračujte v ňom.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány a systémy v poriadku. Najhoršie miesto sú kĺbové spoje. Stupeň chorobnosti 54, čo je už bežiaca choroba. Potrhané šľachové úpony, nesprávne držanie tela, tlaky na kĺby. Pohybujete sa z kĺbových spojov a nie zo svalov. Navštívte osteopata alebo športového trénera a naučte sa pohyb zo svalov.

Psychický stav
Aurický obal psychickej stability nie je okolo fyzického tela, ale v oblasti žalúdka. Tak isto obaly podvedomia sú v oblasti žalúdka. Vo vašom prípade hovoríme o vedomí média, teda zúženom vedomí. Ľuďom sa v mysli jeden pevný bod neustále zväčšuje, vám sa zmenšuje. To je základ odlišnosti vašej psychiky. Zároveň máte okolo seba otvorený zvláštny psychický priestor, do ktorého ukladáte náboženské predstavy ako do archívu. Osoby s vašou psychikou dokážu mať jedinečnú pamäť.

Povaha
Máte kozmické vedomie. Počas tehotenstva mala vaša matka destabilizovanú psychiku, čo vplývalo na vás a pozmenilo to vašu psychiku. Tá je ako u kozmonautov, ktorí boli v kozme aspoň 4 mesiace. Teda základ vášho života musí tvoriť všetko okolo kozmu. Pokiaľ sa venujete náboženstvu, tak to treba spojiť s kozmom. Vtedy sa stabilizuje psychika. Vaša myseľ môže chodiť do kozmického priestoru až k súhvezdiam celej oblohy. To však nestačí, zároveň ku kozmickému vedomiu máte vedomie stigmatizovaných svätcov. Okolo vás je veľký energetický kotúč. To sprevádza všetkých s týmto vedomím.

Sexus podvedomia
Sexus povahy je uložený okolo hormonálnych žliaz, čo je bežné pre ľudí s kozmickým vedomím. Charakterizuje to obrázok mŕtvych náboženských obrazov vzdania sa sexuality v mene ľudského utrpenia. Bohužiaľ ste do tejto oblasti nasali obrazy nie svätcov, ale náboženských laikov, ktorí majú k náboženstvu iný prístup. Usilujte sa rozoznať odkaz svätcov, ktorí boli stigmatizovaní. To má najhlbšiu hodnotu a iba to uspokojí vaše náboženské cítenie. To, čo vytvorili laickí veriaci a služobníci cirkvi vašu dušu stigmatičky v žiadnom prípade neuspokojí. Vaša sexualita sa nestiahla, ale môže oživovať anjelské náboženské sféry, ale zase svätcov a svätíc. Znamenie stigma. Sexus centrá sú uložené okolo hormonálnych žliaz tela. Obsahujú typické ženské prvky, skromnosť, utrpenie a strach z náboženskej hlbočiny stigmatizovaných. Málo ambícií.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na náboženských laikov. Vaše odmietanie. Povrchová vzrušivosť: na oživené anjelské sféry stigmatizovaných, ktorí sa vrátili do lona anjela stvoriteľa ako poslovia pokroku ľudstva. Pohlavná vzrušivosť: na hlboké anjelské sféry a anjelské rúcha. Citová vzrušivosť: na anjel deti do 4. rokov.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Našťastie sú nateraz vo vašom fyzickom tele. Aura obal je okolo orgánov tela. Počas embryonálneho vývoja sa do vás dostal zápis osoby, ktorá mala počas života stigmy a chcela sa reinkarnovať. To je vo vás a vedie vás po náboženských cestách. Bohužiaľ ste si to nasmerovali do laického a cirkevného spoločenstva. Nič proti nemu, ale vy musíte k náboženstvu stigmatizovaných. Túžby obal obsahujú info o osobe, ktorá chcela byť stigmatizovaná. Mozoček obal poslania v živote – pokračovať v úrovni stigmatizovaných veriacich. Rodostrom obal – info o osobe z rodu, bol to farár, ktorý skrýval svoje stigmatizované telo. Žil dvojitý život. Laikom dával službu Bohu a dozretým stigmatických anjelov Božích. Dieťa obal obsahuje anjelské sféry pravoslávia. Zvierací obal obsahuje vzťah stigmatizovaných k zvieratám. Eros obal obsahuje ovládnutie sexuality pre náboženské účely ako v Indii. Zápis spomienok – zapisujete všetko o prejavoch lásky ľudí a ich dobrote. Šaman obal obsahuje silu anjelského šamana dať ľuďom schopnosť myslieť a spolupracovať. 7 obalov spolu obsahujú anjelské sféry múdrosti. Vývoj ľudského myslenia. Extáza – beží vo vás extáza lásky.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade je súboj medzi náboženstvom stigmatizovaných a laikov, cirkevníkov. Skrývate to a ste neustále na úteku. Nedokážete si ubrániť odkaz stigmatizovaných.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snovom stave ste sa podriadili náboženstvu laikov. To ste nemali spraviť, vy máte iné poslanie.

Hviezdy, šťastný osud
Pochopiť, čo sú to stigmatici a ich anjelské sféry, čo sú laickí veriaci a cirkevní služobníci a ich úloha v náboženských dejinách.

REAKCIA NA PROFIL

V prvom rade by som sa Vám chcela poďakovať za vypracovanie profilu. Cítim sa kľudnejšia, pretože ste ma oboznámili s faktami, o ktorých som vôbec netušila. Snažila som sa na vašich stránkach získať podrobnejšie informácie o charizmatických stigmatikoch a ich anjelských sférach, vedomí média, svätcov atd. Moje hľadanie nebolo úspešné. Chcela by som sa opýtať, kde by som sa mohla zoznámiť s danými témami (teória a prax), aby som mohla pochopiť, čo sú to stigmatici a ich anjelské sféry, a ich úloha v náboženských dejinách. Ešte mi moc nejde predstava vesmíru, hviezd všade okolo, a je mi to ľúto, ale tiež by som chcela vedieť, ako by som mohla pozitívne využiť kozmické vedomie, ktoré mam. Mám pocit, že porozumením daných tém sa vyrieši aj mnoho mojich problémov, a budem schopná lepšie fungovať v tomto svete.Za porozumenie ďakujem.

Som rád, že som Vám mohol trochu priblížiť Vaše vnútro a hlavne podvedomie. Netreba sa vzdávať, v prvom rade je potrebné si prečítať a naštudovať na mojich stránkach Cestu k Bohu a pochopiť rozdiel medzi náboženstvom laikov a charizmatikov. A študovať si to, nie iba prečítať. Môžete klásť otázky. Potom si zájdite do Kozmos sekcie a tu si nájdete všetko o kozmickom vedomí. Treba si to čítať a študovať.

Pridaj komentár