Pred šiestimi rokmi mi diagnostikovali paranoidnú schizofréniu. Poprosím o zhodnotenie môjho stavu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš psychický stav. Je fantastické, že nemáte choré neuróny a nervstvo. Teda je tu reálna šanca zvládnuť psychické stavy meditačne. Pochopiť ich, ovládnuť, cvičiť a spraviť ich reálnou súčasťou psychiky. Základom však musia zostať terapie a túžby po kozmickom dianí.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Iba tukový orgán (tuk v tele) neprodukuje potrebných 22 látok.

Psychický stav
Aurický obal je extrémne vzdialený od vášho fyzického tela. Tak isto podvedomé obaly sú mimo tela. Už teraz je potrebná bezpodmienečne tabletková liečba a každodenné psychoterapie.

Povaha
Máte netradičnú psychiku. Ide o psychiku kozmonautov, ktorí boli v kozme viac ako 4 mesiace. Ich psychika sa zásadne pozmenila. U vás sa to udialo počas embryonálneho vývoja, ktorý neprebiehal štandardne. Jednoducho máte inú psychiku ako bežní ľudia. Aby ste sa dali do poriadku, treba vo všetkom vidieť hviezdy a nič iné. Toto je základ vašej psychoterapie. Tí, ktorí to zvládnu, stabilizujú svoj psychický stav. Bližšie Kozmos sekcia na stránke.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura je okolo každého orgánu, čo je pri tomto type psychiky štandard. Máte v sebe klinický obal, pretože ste prežili klinickú smrť. Obal obsahuje info o kozme. Zároveň máte v sebe info pole Lama Tulku. Ide o spomienky osoby, ktorá mala za života kozmické vedomie a chcela sa reinkarnovať. Máte ho v sebe od embryonálneho vývoja. Spirit obal – máte v sebe info polia mŕtvych ľudí a to v koži a v tuku usadené. Ide o spomienky ľudí, ktorí sa venovali astronómii, teda kozmu. Túžby obal obsahuje info o osobe, ktorá si dokáže ničiť telo aj dušu. Mozoček obal má v sebe info a poslanie bohužiaľ deštruktívne, ako sa zničiť. Rodostrom obal má v sebe info predka, ktorý sa otrávil. Dieťa obal má v sebe kozmické prvky. Zviera obal obsahuje kozmickú prázdnotu. Eros obal obsahuje erotiku ľudí s kozmickým vedomím a sklony si ubližovať. Zápis spomienok – zapisujete iba nešťastia a úrazy. Šaman obal obsahuje rituály mrzačenia a sebapoškodzovania. Vnútro neurónov – dokážete sa dostať do stavu mysle, keď sa jeden bod zmenšuje a otvára sa vám iná psychická dimenzia. A sem sa aj prepadáte a neviete sa z tohto stavu dostať. Extáza obal . Tak isto ste schopný ísť do stavu stigmatizovaných svätcov. Teda prepadáte sa do troch stavov, ktoré neovládate.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Snažíte sa žiť klasickým životom, čo je nezmysel. Užívate lieky a čakáte na zázrak. Pritom treba psychoterapie. Nemáte v tele nič vážne choré. Treba iba zvládnuť zvláštne psychické stavy vytrvalým výcvikom.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Cítiť, že sa chcete vyzdravieť, ale iba tabletkami a čakaním to nepôjde. Musíte žiť v súlade s kozmom a postaviť terapie na tomto princípe.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa snažíte všetko kozmické ničiť a ste už vyčerpaný.

Hviezdy, šťastný osud
Prijať osud ľudí s kozmickým vedomím a ovládnuť pochody v sebe pomocou meditácie.

Pridaj komentár