Ráda bych žila v partnerství s mužem, kde bychom se vzájemně milovali a nepůsobili na sebe destruktivně. Zatím se mi takový vztah nepodařilo navázat.

Vešteckými metódami som nahliadol do vašej psychiky, prečo sa vám nedarí nadviazať partnerský vzťah. Počas embryonálneho vývoja ste získali kozmické vedomie. Psychicky žijete na reálnej planéte Mesiac, máte poškodenú psychiku. Vhodné psychoterapie si nájdete v Kozmos sekcii.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti tela v poriadku. Všetko je zdravé. Určité disharmónie sú v oblasti kože.

Psychický stav
Aurický obal je mimoriadne vzdialený od tela a podvedomé obaly tak isto. Teda nestabilná psychika, ktorá už teraz vyžaduje stabilizáciu liekmi od psychiatra a následne vhodné terapie. Varovné signály k destabilizácii psychiky. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá doslova túži byť čudná a chce sa utvrdzovať vo svojom čudáctve.

Povaha
Ste usadená v gangliách orgánov tela. Hovoríme o vedomí kozmonautov, ktorí boli na obežnej dráhe viac ako 4 mesiace. Takéto vedomie majú tiež osoby, ktorých matky boli počas tehotenstva hyperkatívne. Vy to máte od narodenia. Psychicky ste stále na planéte Mesiac. Teda vaša psychika nefunguje na Zemi. Neustále sa utvrdzujete, že je to správne a stále nebezpečnejšie sa vaša psychika presúva na planétu Mesiac. Neschopnosť psychicky vnímať dianie na Zemi sa stupňuje.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách orgánov. Charakterizujú to obrázky autoerotiky na planéte Mesiac. Psychická sexualita. Sexus centrum je v šedej kôre veľkého mozgu. Túžba byť výnimočná a jedinečná. Doslova zázračná. Nebezpečné tendencie sebapoškodzovania. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na priestor Mesiaca. Povrchová vzrušivosť: na psychický pohyb na Mesiaci. Pohlavná vzrušivosť: založiť na Mesiaci kolónie ľudstva. Citová vzrušivosť: na kozmické obrázky. Nebezpečná tendencia k odpútaniu sa od reálneho diania na planéte Zem.

Stav obalov podvedomia
Sú mimo telo, čo poškodzuje psychiku bežného vnímania dejov na planéte Zem. Túžby obal obsahuje osobu, ktorá chce žiť v kozme a nie na Zemi. Mozoček obal má túžbu byť kozmonautkou. Rodostrom obal obsahuje túžby malého dievčatka byť kozmonautkou. Eros obal obsahuje predstavy sexu s bytosťami z kozmu. Šaman obal obsahuje záznam o psychických prienikoch d kozmického priestoru. 7 obalov spolu obsahuje zápisy o dianí v kozme na mytologický spôsob v symboloch.

Špiritistka
Počas embryonálneho vývoja ste dostali do seba zo sveta mŕtvych spomienky osoby, ktorá mala kozmické vedomie v snových stavoch. Tento záznam silne do vás prerástol.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. V podstate chcete žiť to, čo máte v podvedomí, ale neuvedomujete si, že sa z týchto stavov treba vracať do štandardnej psychiky.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Počas snov prenikáte dlhodobo do štruktúr Mesiaca a chcete sa stať Mesiacom. Nebezpečné tendencie.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď budete robiť kozmické vedomie na profesionálnej úrovni a poriadnu psychohygienu.

Pridaj komentár