Mám drobné vyrážky na celej tvári a tiahne sa mi to až ku krku, vyzerá to ako alergia a neviem sa toho zbaviť. Popritom mám aj ekzém na prstoch oboch rúk, ktorý sa mi stále vracia. Mám to už zhruba 2 mesiace, som už bezradná. Mám problémy v partnerských vzťahoch z čoho mi pravdepodobne potom vyplývajú aj tie zdravotné problémy. Mám problém s rozhodovaním a strašne lipnem na minulosti. Viem, že sa s ňou musím vysporiadať, ale je to pre mňa veľmi ťažké.

Požiadali ste ma, aby som sa zaoberal vaším ekzémom. Pri liečbe ekzému zohráva úlohu vhodný výber stravy. Z hľadiska terapeutického je to vyriešenie sporu medzi puritánstvom a aktívnym sexuálnym životom. Vnútorný spor spôsobuje neadekvátne nervové aktivity v koži.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela. Odporúčam terapie u terapeuta.

Povaha
Ste hysterická povaha energeticky usadená v ústnej dutine. Určité sklony všetko preháňať. Charakterizuje to obrázok, v ktorom je doslova všetko nereálne zväčšené. Vhodnosť terapií.

Pred narodením
Pociťujem nekľud, nervozitu, baktérie v matke. Prenieslo sa to na vás.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a charakterizuje to určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok nepozornej osoby, ktorej je jedno, čo zje a ako to zje. A práve zloženie jedla je jeden z liečivých faktorov pri ekzéme. Nemalo by vám byť jedno, čo jete, mali by ste ekzém držať na uzde vhodnou stravou. Zistiť, čo vám prospieva a čo nie.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade vnímam strnulé a nehybné postavy, na konci postava erotickej tanečnice. Musíte si vyriešiť veci erotizmu v sebe. U ekzematikov sú často bežné energie prevedené do sexuálnych energií. Teda v mysli neustále bežia erotické predstavy či chcete, alebo nie.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Tu je skrytý okruh problémov, ktoré treba riešiť a to je uvoľnenie sexuality do vonkajšieho sveta. Uzavretosť dovnútra. Neustále migrenózne energie v celom tele. Negatívne to pôsobí na celý organizmus. Problémy s ekzémom súvisia s vašou sexualitou.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Obrazy, ako planéta Pluto potláča prirodzené sexuálne prejavy vo vašom tele. Planéta Zem a jej erotizmus sú ničené.

Astrológia anjelov
Skúmam oblasť neurónov miechy. Anjeli šťastia sú sivastí a nečistí, utrápení, že vám nemôžu pomáhať. Prísna výchova, ktorá sexualitu potlačila do vášho vnútra.

Astrológia ganglií
Opäť vaše sexuálne problémy.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. V snoch nemôžete rozvinúť ženský erotizmus a je tu cítiť pomstu nejakej ženy. Trvalé potláčanie erotických prejavov.

Rodová karma
Vo vás sú dve rodové línie: línia erotických žien a línia babíc, liečiteliek, ktoré neznášali sex. Skúste si to vyriešiť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nerozvinutá, dôsledne potláčaná. Povrchová vzrušivosť: zakázaná a trestaná. Pohlavná vzrušivosť: najhorší trest. Nesprávne formy výchovy. Citová vzrušivosť: náboženstvá. Ekzém ako trest za vašu zvrátenosť v predstavách.

Traumatické udalosti
Všetko, čo súvisí so sexualitou a láskou je pre vás stresujúce.

Duchovná úroveň
Pociťujem vás ako príliš etické a morálne stvorenie. Preháňate to, veľa vecí okolo erotiky je vo vašom vnútri nemorálne.

Celkovo problémová psychika, ktorá potrebuje terapeuta. Tvorí základ ekzematických stavov.

Pridaj komentár