Bola mi diagnostikovaná schizoafektívna porucha pred asi 4rokmi, ktorú mám asi od 15 rokov a 4 roky sa aktívne liečim, cítim sa prakticky dobre vďaka liekom homeopatikám a vlastnej snahe, ale v poslednej dobe asi 1rok som úplne demotivovaný a nič ma nezaujíma a nevzrušuje, čo ma trochu metie, lebo sa cítim oveľa lepšie ako predtým.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš psychický stav. Váš psychický stav úzko súvisí so zdravotným stavom. Neurónové oblasti a aj nervový systém devastuje vlastné telo. Odporúčam, aby ste sa dali vyšetriť na sklerózu multiplex a choroby súvisiace s nervovou sústavou. Váš prípad patrí výhradne do rúk lekára.

Diagnostika Silva objekty: nachádzam trvale poškodené pľúca. Je tu veľa geometrických útvarov. Môže to spôsobovať dýchacie problémy a nedostatok vzduchu v pľúcach.

Diagnostika reiki energie: telo je úplne ticho, prípadne zosáva životné energie. Neštandardný stav tvorby bioenergie.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmieta obkresliť veľký mozog vo všetkých častiach, mozoček, stredný mozog, miechu, ganglie. Neobkreslilo žiadny orgán v tele. Naznačuje to na chorobný stav v neurónových oblastiach.

Diagnostika silva údržba: v neurónových oblastiach a nervovej sústave sa objavujú obrázky devastácie a ničenia vlastným organizmom. V tele je všade toxicita a žiadna údržba.

Diagnostika automatickou kresbou: v nervovej sústave bežia deštruktívne pochody. Mohli by sme hovoriť o bežiacej chorobe, nie vážny zdravotný stav.

Diagnostika rezonančná: kontrolujem kmitajúcimi energiami neurónové oblasti. Nachádzam drobné silne aktívne miesta a veľa tichých a pasívnych miest. A to v celej oblasti neurónových dráh.

Diagnostika astrálna: všade vnímam sivasté bytosti, čo naznačuje na poškodenie nervovej sústavy.

Diagnostika najhoršieho miesta: všetky neurónové oblasti boli označené ako disharmonické až choré.

Diagnostika špiritistická: mali by ste sa nechať vyšetriť na sklerózu multiplex a liečiť sa najmodernejšími postupmi. Interferónové injekcie.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti devastujú sami seba.

Diagnostika toxicity: baktérie v lymfatických uzlinách tvoria jedovaté látky. Pripomína to botulotoxín.

Pridaj komentár