Prosím pozrite sa mi na zdravotný stav. Momentálne mám problém so štítnou žľazou, som unavená neviem sa dobre sústrediť …a týždeň alebo dva mám stále kruhy pod očami ….už ráno sa zobúdzam s opuchnutými očami …bolia ma ako keby mi na nich niekto tlačil zozadu. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa znovu pozrel na váš zdravotný stav (predchádzajúca diagnóza A 351). Cítiť, že ste zahájili ofenzívu proti rakovinovému riziku. Imunitná reakcia je vysoko prekročená a organizmus sa rozhodol dať vaše telo do poriadku. Pokračujte v doporučených terapiách a hlavne v programovaní ozdravenia organizmu.

Diagnostika reiki energie: prudké zosávanie bioenergií do organizmu a to všade. Náznaky zdravotných problémov.

Diagnostika kyvadlom: všetky orgány obkreslené okrem lymfatického riečišťa.

Diagnostika silva údržba: v organizme sa zahájilo čistenie a upratovanie. Na lymfatických uzlinách sa pracuje a dávajú sa do poriadku. Všade snaha udržovať a opravovať.

Diagnostika automatickou kresbou: okolo lymfatických uzlín a lymfatického riečišťa je menšia kresba ako minule.

Diagnostika rezonančná: neurónové oblasti sa snažia vytvoriť nové spoje a nové schémy ozdravenia. No všetko ide ťažko a namáhavo. Treba pokračovať v programovaní zdravia.

Diagnostika echolokačná: všetky orgány vracajú echolokáciu a čiastočne ju začali vracať aj lymfatické uzliny a riečište, čo je potešujúca správa.

Diagnostika astrálna: organizmus začal likvidovať neštandardné bunky.

Diagnostika totemová: totemový vlk sa teší, že sa v lymfatickom riečišti deje niečo priaznivé.

Diagnostika aurická: do lymfatických uzlín nateká menej deštruktívnych energií. Objekty v aure oslabli, ale ešte zostali.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené lymfatické uzliny v pľúcach. Ostatné lymfatické uzliny sú organizmom zlikvidované ako zdroj možných atypických buniek. Svoju pozornosť zamerajte do oblasti pľúc.

Diagnostika špiritistická: poukazuje na to, že organizmus sa vysporiadava s možnou chorobou lymfatických uzlín dôsledne a rázne.

Diagnostika imunitná: je mimoriadne vysoká a razantná.

Diagnostika feromónová: vnímam agresívne nabité biele krvinky, ktoré sa vysporiadavajú s imunitnými rizikami.

Diagnostika hormonálna: štítna žľaza zahájila razantnú aktivitu a usiluje sa o aktivitu vo svaloch. Štítnu žľazu necítim ako niečo negatívne.

Pridaj komentár