A 194 – Prudké bolesti –2004-08-31 16:34:51


V auguste som pocitila prudke silne bolesti na pravej strane, ale vzadu,ako su krize. Diagnoza v nemocnici: ladvinovy zachvat.Ale po injekcii bolest ustupila,nemala som teploty. MYslia si,ze moze to byt aj od chrbtice…Teraz ma bolia krize a trpnu mi nohy.

Saša Pueblo – Prudké bolesti –2004-08-31 16:35:52


Zdravotná diagnostika
Diagnostika Silva krúžky: touto diagnostickou metódou na diaľku nenachádzam na nakreslenej postavičke žiadne čierne krúžky, ktoré by naznačovali nejaké zdravotné problémy.
Diagnostika reiki: nezisťujem žiadne problémy.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechcelo obkresľovať oblasť prsníkov. Zvýšte pozornosť v tejto oblasti, pravidelné samovyšetrenia. Zatiaľ iba náznaky možných problémov.
Diagnostika Silva opravy: v celom tele beží dostatočná oprava a údržba, všetko je v poriadku.
Diagnostika automatickou kresbou: drobné čiary sa objavujú v oblasti prsníkov. Ostatné v poriadku.
Myslím, že netreba pokračovať ďalej. Zatiaľ ste v dobrom zdravotnom stave. Zvýšenú pozornosť venujte oblasti prsníkov. Ide o prevenciu.
Saša Pueblo

A 194 – Prudké bolesti –2004-09-07 17:32:38


Dakujem za odpoved – vypracovanie zdravotneho profilu. Ak by ste bol ochotny a mohol by ste, prosim aj o vypracovanie psychicky vesteckeho profilu, su situacie, kedy si neviem rady, privitam kazdu pomoc alebo sposob, ako sa zbavit strachu. velmi pekne dakujem a do buducnosti zelam vela uspechov vo Vasej praci i osobnom zivote.

Saša Pueblo – Prudké bolesti –2004-09-07 17:34:25


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a mozočku. Túto povahu charakterizujú obrázky osoby, ktorá má silný vzťah k ezoterike. Tento druh povahy je vhodný pre ezoteriku. Má ťah niečo dosiahnuť a dostatočnú citlivosť pre svoje vnútro. Vo vnútri vás je spor ohľadom rodiny a bežného života. Dávate vnútorne prednosť ezoterike, čo vás znekľudňuje. Nájdite rozumné kompromisy.
Sexualita povahy
Sexuálna bioenergia ide do svalstva a kože. Otvára možnosti kineziológie. Máte predpoklady na veštecké výkony s totemovými zvieratami a tiež s virguľou a prútikom. Treba viac rozvíjať.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má sklony a túžbu vyrovnať sa mužom, čo dáva vášmu životu určitú dynamiku.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzajú sa tu informácie o poslaní v tomto živote. Je tu veľa netradičných postáv s náboženskými insígniami a na konci archetyp ženy, ktorá vykonáva náboženské obrady. Ked chce byť človek úspešný a šťastný, mal by žiť v súlade s podvedomím.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam tu prázdny priestor a vašu postavu, ktorá je v bludisku a nedokáže nájsť cestu von. Veľa smerov v živote a nejasnosť, čo chcete dosiahnuť. Chýba jasný cieľ.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Je tu veľká planéta Slnko, aj ostatné planéty. Sú tu astrologické obrazy, aj hermetické obrazy. Nedokážete sa na tieto schémy napojiť a vliať ich do svojho života. Bolo by treba rozvinúť špiritistické schopnosti, aby ste lepšie porozumeli starým kultúram, napríklad egyptskej. Váš prístup je naivne rozprávkový.
Snová astrológia
Skúmam dianie v snovom podvedomí. V snoch prevláda egyptská kultúra, jej obrady, ezoterika. Bohužiaľ máte strach pred špiritizmom a tak vás to desí. Cez deň hľadáte prostriedky a silu, aby ste nabrali odvahu.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Obdobie začiatkom kapitalizmu. Muž, archeológ a ezoterik, zaoberal sa týmito kultúrami. Psychicky sa zničil. Nezvládol psychickú úroveň týchto kultúr.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na Egypt a všetko, čo s ním súvisí. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: ezoterika, knižky a podobne.
Traumatické udalosti
Z vášho vnútra neustále vyžarujú vplyvy Egypta, starých kultúr a špiritistických vplyvov, ktoré negatívne pôsobia na okolie. Egypt je silne špiritistický, váš predok bol tiež. Ľudia v oblasti špiritizmu pôsobia na svoje okolie negatívne. U vás sú tieto trendy.
Duchovná úroveň
Máte štandardný vzťah k ľudským hodnotám ako láska, šťastie a dobrota.
Joga osud
Budete pokračovať v doterajších ezoterických trendoch a o osobnú zmenu nemáte záujem. Všetko zostane nateraz po starom.
Saša Pueblo

A 194 – Prudké bolesti – 2004-09-07 18:50:50


Velmi pekne dakujem za odpoved. K nabozenstvu mam blizko, rada citam. Dozvedela som sa zaujimave veci (od vas), ktore si s radostou prestudujem.

Prajem vela uspechov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.