V poslednom období som prežila značnú záťaž – niekoľko posledných rokov som pracovala denne 10-14 hodín, mám za sebou niekoľko operácií, prežila som syndróm vyhorenia, momentálne ešte z toho nie som úplne OK, beriem podporné lieky (antidepresíva), neustále mám ale únavové stavy.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na vaše zdravotné problémy. Najskôr som sa pozrel do vášho podvedomia. Máte netradične zopnuté neuróny v tele. Takúto psychiku majú kozmonauti, ktorí strávili dlhší čas v kozme. Čo je však osudové, to je súboj s vlastným podvedomím a neochota žiť v súlade so silným náboženským podtextom vášho osudu.

Psychický stav
Aurický obal je značne vzdialený od fyzického tela. Psychický stav je destabilizovaný a vyžaduje tabletkovú liečbu.

Povaha
Ste hysterická povaha, ktorá sa bežne u ľudí nachádza v ústnej dutine. Ide o nervový vzruch, ktorý by tu mal byť ukotvený. Vy osobne máte nervový vzruch uložený v nervstve každého orgánu. Je to jav ako u kozmonautov, ktorí pobudli v kozme dlhšiu dobu. Charakterizuje to obrázok putovania v kozmickom priestore.

Sexuálne centrum
Je uložené na povrchu každého orgánu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa hrá s vecami ako v kozme, prípadne v bezváhovom stave. Ide o detské sexuálne centrum, ktoré hovorí o určitej nezodpovednosti k životu.

Astrológia sudičky
V klasickej psychike je táto schéma uložená v mozočku, u vás je uložená v nervstve každého orgánu. Naznačené sú tu náboženské postavy v bezváhovom stave a na konci postava kazateľky s dieťaťom. Pokiaľ žijete pre náboženské veci, tak žijete s podvedomím. Keď nie, tak vám podvedomie spôsobuje nepríjemnosti v živote.

Astrológia psychiky
Mala byť uložená v šedej kôre veľkého mozgu. Teraz je na povrchu orgánov. Problémom podvedomia je neochota venovať sa náboženským veciam.

Astrológia planét
Pôvodne by mala byť v strednom mozgu. Teraz je na povrchu orgánov. Neochota žiť to, čo máte v podvedomí. Vediete s podvedomím vojnu. Nemáte chuť podriadiť sa mechanizmom v podvedomí. Problémová existencia.

Astrológia anjelov
Pôvodne by tieto schémy mali byť v mieche. Teraz sú na povrchu orgánov. Vaše podvedomie dôsledne a systematicky likviduje šťastný osud ako odvetu za neochotu žiť v súlade s podvedomím.

Astrológia brušný mozog
Pôvodne mala byť v neurónoch brušného mozgu. Teraz je na povrchu orgánov. Podvedomie zovrelo túto oblasť a nedovoľuje ju využiť v prospech vašej existencie. Pripomína to auto bez benzínu.

Astrológia ganglií
Pôvodne mala byť v gangliách okolo orgánov v tele. Všetko podvedomie blokuje a nedovoľuje využívať. Zamknuté.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. Odohráva sa tu ťažký súboj. Vyhrávate a žijete si tak, ako vy uznáte za vhodné. Podvedomie vám to opláca cez iných a blokuje vaše túžby.

Rodová karma
V rode osoba, ktorá sa venovala náboženstvu a skúmaniu kozmu. Tak isto to odmietate a bojujete proti rodovej karme. Negatívne to pôsobí na financie.

Sexuálne podvedomie
Ste vedome prerobili a vytvárate si vlastné schémy bez súladu s podvedomím. Podvedomie vás vytláča do samoty a všetkých od vás odháňa.

Kozmické vedomie
Tento druh špeciálneho prepnutia neurónov ste zdedili. Mali ste ho už počas tehotenstva vašej matky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.