Mám viacero problémov, ale najväčší sú v poslednej dobe oči – zrak. Prognóza, oftalmológmi potvrdená, je oslepnutie (neliečiteľná degenerácia sietnice i sklovca), čo ma ničí aj psychicky. Čas, ktorý zostáva môjmu zraku, nie je špecifikovaný. Môže to byť dnes, zajtra, o mesiac, či rok.

Pri vešteckom diagnostikovaní nevnímam stav vášho zraku taký vážny. Keď to porovnávam s inými diagnostikami zraku, tak váš je ešte celkovo v poriadku. Najproblémovejšou je oblasť maternice a nedostatok ženských hormónov.

Diagnostika silva objekty: geometrické útvary nachádzam v oblasti očí, teda trvale poškodené miesta.

Diagnostika reiki energia: organizmus tvorí dostatok bioenergie v celom tele, aj v oblasti očí. Pri vážnych očných ochoreniach oči zosávajú energiu silným prúdom. U vás to tak nie je.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmietlo obkresliť zadný zrakový mozog, srdce, obličky, chrbticu a nervovú sústavu. Všetko disharmonické alebo choré oblasti.

Diagnostika silva údržba: všade aktívna snaha obnoviť a udržať v poriadku. Deštrukcia prebieha v nervovej sústave. Mimoriadne úsilie o údržbu je v zadnom zrakovom mozgu a srdci. Organizmus má úsilie udržať zrak.

Diagnostika automatickou kresbou: okolo zraku sa objavuje iba menšia kresba.

Diagnostika rezonančná: celkovo nervová sústava s miechou prudko zosáva energie. Neurónové oblasti sú pasívne a odtiaľto cítim hrozbu.

Diagnostika astrálna: okolo zraku žiadne postavičky chorobnosti. No zato miecha a nervové spoje sú silne toxikované. Všade v mieche čierna postava ako symbol toxicity.

Diagnostika totemová: totemový vlk by olizoval oči, teda ľahká liečba. Zato miechu a nervstvo by vytrhol a zahrabal do zeme. Riziko.

Diagnostika hlasivkami: cítim nervové odpojenie alebo slabé pripojenie na nervstvo miechy. Riziko.

Diagnostika prvkov: v organizme chýbajú minerálne látky. Organizmus ich hromadí ako toxicitu v nervstve.

Diagnostika vyživovacia: organizmus je zle vyživovaný a živiny utekajú močom a stolicou. Na príčine je nedostatok ženských hormónov, doslova ich absencia. Vhodné užívanie prírodných hormónov.

Diagnostika náboženskou energiou: znovu cítim, že základom vášho problému sú ženské hormóny. Treba ich doplniť.

Diagnostika najhoršieho miesta: čierny štvorec sa objavil v oblasti pohlavných orgánov a poukazuje na nedostatok estrogénu a ďalších ženských hormónov.

Diagnostika špiritistická: ako prvé treba riešiť ženské orgány a produkciu hormónov.

Pridaj komentár