Moja práca ma pomerne baví, no v duchu duše cítim že by som rád pomáhal ľuďom, čo by ma v skutku napĺňalo. Zo zdravotných problémov ma trápi črevná ulcerózna kolitída a chrbtica, čo je možno moja fyzická i psychická brzda v mojom duševnom rozvoji.

Pri vešteckom diagnostikovaní som cítil, že váš imunitný systém nie je úplne v poriadku a treba sa o zdravotný stav zaujímať aktívnejšie.

Diagnostika silva objekty: geometrické útvary nachádzam pri zrakovom systéme. Ide o trvale poškodené miesta. Tieto objekty sú po celej dĺžke zrakového systému od očných buliev až k zadnému zrakovému mozgu. Podobne je to okolo uší a ich nervstva.

Diagnostika reiki energie: vo svalstve sa tvorí menej vlastnej energie. Nedokážete zosávať energiu z okolia. Skôr vám ju ľudia berú. Magmatické energie nenatekajú do vás a obtekajú okolo vás. Tvorba sexuálnych energií je oslabená. Lepšie tvoríte energiu v aurickom obale okolo seba. Celkovo slabé energetické pomery v tele. Disharmonický stav.

Diagnostika kyvadlom: neobkreslilo zadné zrakové centrum , slabo obkresľuje oblasť semenníkov. Neobkreslilo detskú žľazu pri hrudnej kosti, ktorá zodpovedá za imunitné reakcie. Neobkreslilo pľúca, miechu a nervovú sústavu. Tieto oblasti sú disharmonické alebo chorľavé.

Diagnostika silva údržba: v organizme je absencia opráv a údržby. Všade je pasivita a neporiadok. V pľúcach deštruktívne obrazy ničenia pľúc, tak isto v nervovom systéme.

Diagnostika automatickou kresbou: tvorí sa vo zvýšenej miere z pľúc a silnejšie z nervovej sústavy. Nervovú sústavu možno považovať za chorľavú. Treba sa jej aktívne venovať.

Diagnostika astrálna: v oblasti miechy a nervstva z miechy a ganglií vnímam obrazy madony s dieťaťom. Silné imunitné riziká.

Diagnostika totemová: totemový vlk vám trhá miechu a nervstvo v nej a nesie ju lekárom. Riziko vysoké.

Diagnostika najhoršieho miesta: celá miecha a časť nervového systému boli označené ako najhoršie miesto.

Diagnostika imunitná: vnímam mimoriadne nestabilné imunitné prostredie. Momentálne je imunita hlboko spadnutá.

Diagnostika toxicity: organizmus je silne toxikovaný. Toxicita je nad úrovňou tolerancie. Vnímam toxické látky na báze zinku. Podľa všetkého organizmus zinok nereguluje.

Diagnostika bakteriálna: v norme.

Diagnostika špiritistická: dotyčný by sa mal aktívne zaoberať imunitou a zvlášť stavom detskej žľazy. Imunitné riziká možné. Z mojej strany ide o odhad, reálne riziká vyšetrí odborný lekár.

Pridaj komentár