Skôr, ako som odišla pracovať do zahraničia, som začala vzťah so svojím vtedy kamarátom, moc som ho mala rada a on mňa tiež, hoci sme o tom nevedeli a svoje city mi povedal až ku koncu. Chcela by som vás poprosiť o analýzu môjho nového vzťahu s partnerom, či vôbec má význam pre mňa zanechať doterajšiu prácu a odcestovať za ním do inej krajiny.

Vešteckými technikami som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Nevnímal som však lásku, ale túžbu po peniazoch. Skúste vycítiť, čo má v živote prednosť.

Zdravotný stav on
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Zdravotný stav ona
Mali by ste sa začať zaujímať o svoj zdravotný stav. Pociťujem silnú nadprodukciu štítnej žľazy. Má to vplyv na váš psychický stav.

Psychický stav on
Aurický obal je stabilne ukotvený o fyzické telo. Psychika v norme.

Psychický stav ona
Aurický obal je posunutý od fyzického tela. Psychoterapie sú vhodné.

Povaha on
Je epileptická povaha energeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má problémy so svojím správaním. Agresiu striedajú stavy láskavosti. Nechce žiť celkovo v realite. Túžba nevnímať úplne realitu.

Povaha ona
Je hystericko-schizofrenická povaha energeticky usadená v ústnej dutine a v mozočku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa všade ponáhľa a vytvára zmätok. Druhý obraz je obraz osoby, ktorá má rada rodinné pohodlie a starostlivého partnera.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na fľašu a nevnímať realitu. Povrchová vzrušivosť: na kamarátov. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: byť mimo reality.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na zlato a peniaze. Povrchová vzrušivosť: na mužské telo. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na peniaze.
Obidvaja nemáte hlboké sexuálne podvedomie na vytvorenie harmonického stavu lásky.

Aký je človek on a ona
Okolo je ostatná aura, a teda obidvaja ste negatívne mysliace osoby.

Láska
Každý je urobený pre seba bez vzájomného citu lásky. Z vašej strany narušený vzťah hneď od začiatku, z jeho strany harmonický prístup.

Akú má predstavu o vzťahu on
Má predstavu narušeného vzťahu.

Akú má predstavu o vzťahu ona
Nesiete si z domu predstavu možnej lásky. Sama v podvedomí tento model odmietate aj je tu silná túžba po peniazoch.

Pridaj komentár