Mohli by sa pozrieť na príčiny mojej nadváhy? Pri výške 172 cm je moja váha 84 kg.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, prečo trpíte nadváhou. Celkovo je problémom hormonálna činnosť a zvlášť tvorba inzulínu v pankrease. Pankreas nie je medicínsky chorý, iba neprodukuje dostatočné množstvo inzulínu. Nedostatočná tvorba blokuje prísun živín do organizmu. Ďalej spôsobuje stratu živín z organizmu.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Hormonálna sústava
Hormonálne žľazy boli obkreslené virguľou, teda fyzicky sú zdravé. Hormonálne látky sa tvoria všetky. Netvoria sa však v dostatočnom množstve.

Biela hmota mozgová
Virguľa neobkreslila všetky oblasti bielej mozgovej hmoty vo veľkom mozgu. Signalizuje na trvale poškodené oblasti. Nemám na mysli chorobný stav, iba nefunkčnosť a pasivitu. Celkovo cítiť, že hmota tvorí iba 20 litrov chémie, mala by tvoriť 40 litrov denne. Pociťujem blokáciu spracovaných cukrov do mozgu a tiež prísunu kyslíka cez krv.

Pečeň
Virguľa pečeň obkreslila, jej stav je normálny. Produkcia aj tvorba biochemických látok je dostatočná.

Obličky
Virguľa odmietla obkresliť obličky, teda nie sú úplne v poriadku. Pociťujem disharmónie. Zatiaľ nie sú choré, no prepúšťajú pri čistení krvi množstvo živín. Normálny stav je vtedy, keď prepúšťajú 2-3 % živín, vám prepúšťajú až do 40% živín.

Hrubé črevo
Virguľa obkreslila hrubé črevo, teda zdravotne je v poriadku. Zisťujem však únik živín z tela pri spracovaní.

Pankreas
Virguľa obkreslila pankreas, zdravotne je v poriadku. Čo sa týka tvorby inzulínu, tak zisťujem nedostatočnosť. Iba 20% tvorby.

Tukový orgán
Prevláda biele tukové tkanivo, hnedé chýba.

Svaly

Virguľa ich neobkreslila, vnímam silné poškodenie. Svaly sú oslabené, slabé vyživovacie pomery do svalov. Ako keby odmietali prijímať živiny. Celkovo je celý organizmus zle vyživovaný. Výživa sa valí do tukových zložiek, z nich do tela a z tela značná časť uteká mimo telo stolicou a močom.

Tenké črevá
Spracujú všetku prijatú potravu, no distribuujú ju do tukového tkaniva. Odtiaľ to organizmus prácne premieňa na živiny, ktoré sa strácajú z tela preč.

Vyživovacie pomery v tele
Tuková zložka je vyživovaná enormne, svaly a telo minimálne.

Tuková produkcia
Tuk ako endokrinný orgán tvorí potrebné látky pre organizmus, asi 20 základných druhov. Ich produkcia je silne zvýšená. Hormonálna produkcia a produkcia inzulínu je znížená.

Inzulínová reakcia
Celkovo je problémom vašej nadváhy reakcia pankreasu, tvorba inzulínu. Keď si predstavím zvýšenú tvorbu inzulínu, tak ožívajú svaly, zmenšuje sa tuk a z organizmu neodchádzajú potrebné živiny.

Možná liečba
Odporúčam riešiť chudnutie liečbou hormonálnych žliaz a hlavne pankreasu. Vyhľadajte si lieky vo voľnom predaji, prípadne navštívte lekára.

Pridaj komentár