Mojím problémom je slabý zrak – trpím krátkozrakosťou, astigmatizmom, keratokonusom. Už dlhodobo cvičím očnú jogu, robím vizualizácie a stále nebadám zlepšenie. Chcem vedieť, čo je príčinou mojich ťažkostí, prečo je môj zrak taký slabý. Lekári tvrdia, že krátkozrakosť je vrodená záležitosť. Dá sa s tým niečo robiť?? Túžim po dobrom zraku. Prosím vás o detailnú diagnostiku môjho problému a mojej osobnosti ako takej, lebo predpokladám, že to bude asi súvisieť. Ďakujem vám.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše zdravotné problémy s očami. Bohužiaľ, problémom nie sú iba vaše oči, ale neurónové oblasti a biele krvinky. Treba spraviť ešte rozsiahlejšie a podrobnejšie veštecké vyšetrenie.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti a to všetky. Stupeň chorobnosti je vo všetkých oblastiach okolo 52, čo je už bežiaca chorobnosť. Príčinou sú agresívne biele krvinky, ktoré poškodzujú neurónové oblasti.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku, štandardný stav toxicity.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo žalúdok, stupeň chorobnosti 42, čo je začínajúca chorobnosť. Poškodený obal žalúdka. Príčinou sú agresívne biele krvinky. Pečeň má stupeň chorobnosti 42, znovu agresívne biele krvinky.

Diagnostika imunitná: imunita voči mikroorganizmom je dostatočná. Imunita voči zhubným bunkám je extrémne vysoká a masívna. Preniká všade a devastuje, čo sa dá.

Diagnostika očí: kyvadlo neobkreslilo žiadnu časť očí, ani nervstvo, ani zadný zrakový mozog. Stupeň chorobnosti 72. Príčina chorobnosti je v poškodení zadného zrakového mozgu.

Diagnostika psychická: psychický stav je dlhodobo stabilizovaný a štandardný.

Pridaj komentár