Od narodenia dcérky si neviem nájsť plnohodnotný vzťah a mám pocit, že sa točím dokola, jedna veštica mi napísala, že teraz v októbri sa končí 7 ročný cyklus karmy a pokiaľ chcem zlepšiť svoj život, tak by som sa mala zbaviť tej zlej a očistiť sa, rada by som to nejako napravila.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti vášho tela. Žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je mimo fyzického tela. Podvedomé obaly sú tiež mimo. Psychický stav je bohužiaľ destabilizovaný a vyžaduje rozsiahle psychoterapie na stabilizovanie štandardného psychického stavu. Pokiaľ to bude takto pokračovať, tak aj tabletkovú liečbu u psychiatra.

Povaha
Psychické reakcie a osudovosť vychádza z veľkého mozgu a jeho povrchu. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť. Teda ich psychika sa presunula do tejto oblasti. Presun bol z oblasti miechy. Kto prežil klinickú smrť, hoci bol v nej pár minút, dostane do seba informačné pole mŕtvej osoby, ktorá sa túžila vrátiť naspäť do sveta ľudí. Vy v sebe takéto niečo máte. Ide o informácie osoby, ktorá chcela liečiť, pomáhať ľudom a duchovne sa rozvíjať. Po smrti sa vaše spomienky pravdepodobne stanú súčasťou tohto záznamu.

Sexus
Sexus centrum je v hlave, naznačuje to na určité ambície a ciele v pracovnej oblasti. Menej rodina a deti. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na utrpenie iných. Povrchová vzrušivosť: na vlastné telo. Pohlavná vzrušivosť: je nejasná. Citová vzrušivosť: starosť o chorých ľudí. Vaše sexuálne podvedomie je problémové, čo sa týka partnerského vzťahu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Anjelské sféry v 4. roku u vás neboli vytvorené. Túžby obal obsahuje záznam o osobe, ktorá chce liečiť ľudí. Mozoček obal životného poslania má záznam o jednoduchej vidieckej osobe, ktorá je šťastná tak, ako to ide. Rodostrom obal obsahuje záznam o vašom predkovi, je to klasicky zbožná osoba z dedinského ľudu, silne nábožensky založená. Eros obal nesie v sebe záznamy o znásilnení a deštruktívnej sexualite. Je to zápis z koncentračného tábora, kde niekto z vašej línie ubližoval ženám. Možno hovoriť o túžbe mŕtvych informačných polí po odplate. Šaman obal tiež obsahuje zásahy do osudu, zabraňujú používať túto oblasť. 7 obalov spolu obsahuje záznamy o náboženských veciach a ich silnej blokácii. Celkovo komplikované podvedomie a problémový osud.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Strata vlastných cieľov, žijete to, čo chce mŕtve informačné pole. Zo sveta mŕtvych zásahy do vášho podvedomia ako určitá odplata za skutky vašich predkov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Prežívate v ňom výjavy z koncentračných táborov, kde ste obeť a vtedajšia obeť je váš mučiteľ. Snové procesy nemôžu pracovať vo váš prospech.

Riziká budúcnosti
Pokiaľ na sebe nepopracujete a vnútorne sa nezmeníte, asi budete mať množstvo problémov.

Záver
Je mi moc ľúto, že vám nemôžem priniesť pozitívnejšie posolstvo o vašom podvedomí. Verme, že dokážete svoj osud zmeniť.

Pridaj komentár