A 330 – Problémy s trávením – 2005-02-28 10:30:37


Neviem otehotnieť, beriem hormonálne lieky, mám problémy s trávením.

Saša Pueblo – Problémy s trávením – 2005-02-28 10:31:30


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Našiel som poriadny chaos a neporiadok. Bolo by vhodné, keby ste sa začali správať zodpovedne a dali sa do poriadku. Hormonálna liečba, ktorú beriete, by sa vám mohla poriadne vypomstiť.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa objavujú na hormonálnych žľazách a to všetkých.

Diagnostika reiki bioenergie: silne sa tvoriace bioenergie, ktoré sa strácajú. Silné bioenergie sú v túlavom nervstve. Miecha je blokovaná a tiež do svalov je to bloknuté. Bioenergetický disharmonický stav.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo nechce obkresľovať hormonálne žľazy a miechu, nervstvo vo svaloch. Ostatné v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: všade sa čistí a upratuje. V chrbtici a mieche organizmus devastuje a ničí. Hypofýza príliš prudko vstrebáva z tela toxicitu a vytvára príliš veľa látok. Nahrádza v likvidácii toxicity pečeň. Nie dobrý stav.

Diagnostika automatickou kresbou: tenké čierne čiary idú cez hormonálne žľazy a hrubá čiara cez dvanástorník. Ide o žľazu pod žalúdkom. Zle funguje a je značne pasívna.

Diagnostika rezonančná: objavujú sa blokácie hĺbkového lymfatického systému. Silná aktivita povrchových lýmf, ale hlboké lymfy nedokážu tlačiť lymfu cez krčnú špongiu naspäť do žilového riečišťa. Blokácie v krčnej oblasti.

Diagnostika echolokačná: pozornosť sa sústreďuje do pečene, ktorá nedokáže likvidovať toxicitu z liekov. Z vnútra je poškodzovaná.

Diagnostika astrálna: ponáram sa do vášho vnútra a vedie ma to k hypofýze, ktorá pracuje mimoriadne zle. Produkuje nesprávne množstvá hormonálnych látok. Hypofýza je celá rozladená.

Diagnostika totemové zviera: útočí na slinné žľazy, dvanástorník a pankreas. Ohrýza ich a chce ich preliečiť. Zlá činnosť. Organizmus nepúšťa do tela dostatok toxicity. Trávenie je zle nastavené. V tele je nedostatok toxických látok. Zároveň hypofýza zúrivo sťahuje z tela čo sa dá. Prehnaná činnosť. Pečeň nemá čo spracovávať. Toxicita z liekov je nespracovateľná. Ukladá sa v pečeni.

Diagnostika toxicity: tarotovou kartou zisťujem, že telo nemá dostatok toxických látok. To nie je dobré. Organizmus potrebuje vyššie dávky štandardných toxických látok získaných z potravy.

Diagnostika šamanské hlasivky: poukazuje na dvanástorník, kde sa netvoria niektoré hormonálne a iné enzymatické látky. Nedobrý stav.

Diagnostika najhoršieho miesta: dvanástorník.

Diagnostika prvkov: cez potravu sa nedostáva do tela dostatok minerálnych látok. Strácajú sa v stolici.

Diagnostika sexus energie: pečeň zvýšenú toxicitu posúva do kostnej drene a postupne ju bude v kostiach devastovať. Riziká možné.

Diagnostika imunitná: zatiaľ v norme.
Diagnostika bakteriálna. Zatiaľ v norme.
Diagnostika náboženská: nesprávne náboženské postoje blokujú činnosť neurónov a devastujú psychiku, hlavne počas spánku.

Diagnostika psyché: zlé nočné psychické stavy. V snoch sa odohrávajú silné a dynamické náboženské obrady. Snový režim sa nezúčastňuje na regenerácii a obnove tela.

Diagnostika špiritistická: v prvom rade treba liečiť celú oblasť krčnej miechy, kde sú bloky a tak isto nočné psychické stavy.
Diagnostika feromónová: v tele sa ukladá toxicita z liekov. Zároveň je v tele nedostatok klasickej toxicity, ktorá je potrebná na normálnu činnosť pečene a hypofýzy. Je to spôsobené zlým stavom dvanástorníka a celého trávenia.

Saša Pueblo

Pridaj komentár