Trápi ma moja neschopnosť otehotnieť. Mám za sebou všetky bežné gynekologické testy (krvi, moču, hladiny hormónov), ultrazvuk ako aj laparoskopické vyšetrenie vaječníkov a maternice. Všetky vyšetrenia boli v poriadku, mám síce malý myóm na maternici, ale vraj neškodný.

Požiadali ste ma, aby som veštecky prešetril, prečo nemôžete otehotnieť. Je mi ľúto, ale nemôžem vám oznámiť príjemné správy. O oblasť podbrušia by ste mali zvýšiť pozornosť. Je náchylná na chorobné stavy. Zaujímajte sa aj o stav imunity organizmu.

Diagnostika silva objekty: v celej oblasti podbrušia a maternice je veľa geometrických útvarov. Naznačuje to na trvale poškodené miesta v tejto oblasti. Je ich tu dosť a nielen izolované bunky.

Diagnostika reiki energie: v organizme je tvorba energie dostatočná. V oblasti maternice a vaječníkov je spustnutá krajina bez energie. Nestabilné energetické pomery. Magmatické energie obtekajú organizmus. Do oblasti podbrušia nie je žiadne natekanie. Tvorba sexuálnych energií z podbrušia je nedostatočná. Energeticky je podbrušie v neporiadku.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo celú oblasť tela okrem maternice a vaječníkov. Teda táto oblasť nie je v poriadku.

Diagnostika silva aktivity: nad oblasťou maternice nemáte dostatočnú kontrolu, robí si, čo chce. Nedejú sa tu opravy a údržba. Biochémia v tejto oblasti je zatvorená, vnímam obrázok zatvorenej fabriky. Kontrolór zdravia sa do tejto oblasti nevie dostať.

Diagnostika automatickou kresbou: okolo maternice sa tvorí stredne veľká kresba a naznačuje to na viac ako disharmóniu.

Diagnostika astrálna: v oblasti maternice sa objavuje postava madony s dieťaťom. Naznačuje to na veľa atypických buniek a oslabenú imunitnú reakciu.

Diagnostika totemová: totemové zviera vytrháva maternicu a chce ju zahrabať. Teda už bežiaca chorobnosť.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená maternica.

Diagnostika imunitná: celková imunitná reakcia je pod hranicou nutnosti. Imunitné riziká sa stupňujú.

Diagnostika vaječníkov: v jednom vaječníku sú vajíčka v poriadku a aj vajcovody. No lôžko maternice je príliš pasívne a momentálne neschopné prijať oplodnené vajíčko.

Pridaj komentár