2,5 roka dozadu sa mi údajne prejavila panická porucha, ktorá bola liečená rôznymi lekármi a medikamentmi, teraz choroba vyzerá tak, že som viac nervózna, niekedy až nepríčetná, stále sa sledujem, pretože mi búši srdce a vždy si myslím, že je to infarkt, trasú sa mi ruky, nič ma nebaví, neviem sa tešiť, radovať sa z maličkostí.

Pri vešteckom nahliadnutí na váš stav nemožno hovoriť, že máte iba psychické problémy. V tele sú nestabilné energetické pomery a tvorba biochemických látok. Treba dať do poriadku aj tieto oblasti.

Diagnostika silva objekty: v organizme sa objavujú veľké trojuholníky, ktoré naznačujú na plochy trvale poškodených buniek na viacerých miestach tela.

Diagnostika reiki energie: v organizme vnímam na mnohých miestach predstavy atómových elektrární. Naznačuje to na trvale silné energie v organizme. Zlé energetické pomery. Sexuálne energie vytvárajú migrenózne volty, ktoré putujú v organizme. Nestabilné sexuálne energie. Magmatické energie sú odklonené od vášho organizmu a natekajú slabo. Do svojho okolia produkujete veľa energií.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky orgány, sú v dobrom stave.

Diagnostika silva aktivity: v organizme beží dobrá údržba a oprava. Nad fyzickým telom je dobrá kontrola. Biochémia organizmu je nestabilná a chaotická. Nekľud a chaos. Biochémia produkuje látky, ktoré vyvolávajú trasenie svalov a organizmu, stav neistoty.

Diagnostika astrálna: v oblasti bielej mozgovej hmoty, hormonálnych žliaz, pečene a čriev sa objavuje čierna žaba. Tá sa objavuje pri nestabilnej biochémii.

Diagnostika totemová: totemový vlk by liečil oblasti s tvorbou biochémie v tele.

Diagnostika vyživovacia: pravá časť je živená extrémne, ľavá nedostatočne.

Diagnostika najhoršieho miesta: boli označené oblasti tvorby biochémie v organizme.

Diagnostika imunitná: imunitná reakcia voči zhubným bunkám je vysoká, v niektorých častiach ničí aj zdravé bunky.

Diagnostika psyché: aurický obal je vzdialený od fyzického tela a stav vyžaduje pomoc psychológa.

Pridaj komentár