Mám záujem o zdravotnú diagnózu + informácie o možnosti liečby resp. smeru, akým sa mám vybrať, aby som bola zdravá. Mám syndróm dráždivého hrubého čreva. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, čo je príčinou vašich zdravotných problémov. Snažil som sa veštecky pozrieť, kde sa len dalo. Nakoniec ako centrála problémov bola označená pečeň, ktorá do tela produkuje čudné látky. Skúste sa pečeni venovať prednostne.

Diagnostika Silva objekty: v oblastiach hrubých čriev trvalo poškodené bunky a časti hrubého čreva. Nachádzam tu trojuholníky dosť zväčšené. To znamená vždy poškodenie časti orgánu.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkreslilo všetky orgány okrem hrubého a tenkého čreva, nervovej sústavy a miechy v chrbtici. Sú to problémové oblasti.

Diagnostika reiki energie: v tele sú štandardné a stabilné energie. V oblasti hrubých čriev je nadštandardná tvorba energií. Vnímam to ako obrázok atómovej elektrárne. To určite ničí túto oblasť. Magmatické energie do vás natekajú, ale extrémne sa hromadia v oblasti hrubého čreva. Tiež sexuálne energie z podbrušia stoja pod črevami alebo priamo v črevách. Vaše okolie si rado načerpá energiu z týchto oblastí a zvyšuje ich produkciu. Možno konštatovať, že v oblasti čriev máte poškodenú tvorbu energií.

Diagnostika silva aktivity: všade sa objavujú panáčiky, čo znamená, čo máte dostatočnú kontrolu nad organizmom. Beží oprava a údržba, do oblasti čriev však organizmus ukladá toxicitu. Postavičky, čo upratujú, sem lejú odpad. Biochemickú situáciu vnímam ako chaotickú výrobu látok potrebných pre organizmus. Biela hmota má slabú produkciu. Obličky celkovo v poriadku. Pečeň je toxické a nebezpečné územie. Hrubé črevá ako skládka odpadov. Tenké črevá – chaos.

Diagnostika astrálna: vnímam postavičky madony s dieťaťom v oblasti hrubých čriev. Zvýšené riziko tvorby zlých buniek. Také isté obrazy aj do oblasti pečene.

Diagnostika totemová: vlk vytrháva pečeň a chce ju aktívne liečiť. Nechce ju vrátiť do organizmu. Liečiť chce aj hrubé črevo.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená miecha v chrbtici a pečeň. Rizikové oblasti.

Diagnostika autopilota: všetky neurónové oblasti sú značne pasívne a nemajú záujem o dianie v organizme.

Diagnostika imunitná: imunitný systém je pod čiarou potrebnosti. Problém s imunitou možný.

Diagnostika špiritistická: centrálou vašich problémov je pečeň, ktorá produkuje čudné chemické látky. Tieto látky vyvolávajú v tele chaos a neporiadok.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.