Chcel by som Vás poprosiť, či by ste mi mohli spraviť zdravotnú a psychickú diagnostiku. Veľmi by som chcel zmeniť môj doterajší život, preto Vás prosím o Vaše poradenstvo. Vaše rady budem bez chyby dodržiavať. Viem, že zmena musí prebiehať postupne, ale neviem, kde mám začať.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Problémová je pečeň a príliš veľa toxických látok v tele.

Diagnostika silva objekty: v tele sa objavujú na viacerých miestach trvale poškodené bunky. Je ich príliš veľa a môžu viesť k niečomu ako roztrúsená skleróza. No to musí potvrdiť lekár, v akom reálnom stave sa to nachádza.

Diagnostika reiki energie: organizmus dlhodobo nevytvára dostatok energie a čiastočne ju aj stráca. Viac vo vnútri bežia sexuálne energie. Magmatické energie cez vás pretekajú slabo a sú v značnej miere odklonené. Magmatické energie vyvierajú z magmatického jadra zeme. Tiež si nedostatočne vymieňate energiu s okolím.

Diagnostika kyvadlom: obkreslilo všetky orgány tela okrem pečene a obličiek.

Diagnostika silva aktivita: v organizme je dlhodobo strata energií. Idú sem obrazy zničenej krajiny. Nad organizmom nemáte kontrolu. Organizmus nemá dostatok informácií, čo sa v ňom deje. Nebeží dostatočne údržba a navážajú sa toxické látky. Biochémia a tvorba energií je ako zastaraná a zle fungujúca chemická fabrika. Treba zvýšiť záujem o zdravie.

Diagnostika astrálna: objavuje sa postava celá v čiernom a drobné čierne postavy. Znamená to, že v organizme sa ukladajú toxické látky.

Diagnostika totemová: totemový vlk vytrháva pečeň a chce ju liečiť.

Diagnostika najhoršieho miesta: bola označená pečeň.

Diagnostika aurického obalu: okolo fyzického tela sa stráca aura v oblasti pečene a tvorí sa tu aktívna špirála. Teda určitá toxicita a disharmónia. Bolo by vhodné dať si spraviť pečeňové testy a zistiť rozsah ochorenia.

Diagnostika vyživovacia: organizmus je slabo vyživovaný a drvivá väčšina živín ide stolicou von z tela.

Diagnostika špiritistická: podvedomie naznačuje, že treba liečiť oblasť pečene.

Diagnostika imunitná: v organizme je prehnaná imunitná reakcia. Biele krvinky sú až príliš agresívne a ničia aj zdravé bunky. Predpoklad roztrúsenej sklerózy.

Diagnostika toxicity: v organizme je vysoké množstvo toxických látok. Dôvodom sú stresované obličky a chorobný stav pečene.

POSTUP LIEČBY

Ao prvú treba liečiť pečeň, ako druhé po dvoch až troch mesiacoch treba liečiť tenké črevá a celkovo zmeniť stravovacie návyky. Ako tretiu treba liečiť vašu psychiku a skončiť s pitím ako prostriedkom úniku a riešenia vlastných problémov.

Liečba pečene: potrebujete lieky, ktoré dostávajú ľudia na obnovu pečene od lekárov na predpis. Iná možnosť je užívať pangamín – pivovarské kvasnice (dostať v lekárni), jesť hovädzí tatársky biftek so surovým vajíčkom, alpu na kocku cukru, popíjať minerálne vody ako Korytnica a podobne. Pomohli by aj prípravky na celkovú regeneráciu a obnovu organizmu určené pre kulturistov. Treba začať užívať.

Liečba trávenia: do stravy pridajte mlieko, mliečne výrobky, kávu s mliekom, bifteky, krvavé steaky, mäso z tuniaka. Celkovo je vhodná čínska kuchyňa.

Liečba psychiky: odporúčané terapie vedú cez aktívny sexuálny život. Spoločenský život a erotiku ako takú. Venujte sa tejto oblasti aktívnejšie.

Pridaj komentár