A 360 – Problémy s chrbticou – 2005-03-19 20:15:59


Mám bolesti v bederní části páteře, více na pravé straně. Tyto bolesti mi dříve vystřelovaly do zadní části pravé nohy. Dnes už mi to nedělá,byla jsem u doktora, který mi sdělil, že se jedná o přetažení svalů a chodila jsem na rehabilitace. Snažím se cvičit, ale stále mám, hlavně po ránu pocity celkové ztuhlostia když se předkloním, velice to bolí a nemohu se předklonit až ke špičkám nohou, dělá mi problém i v sedě přitáhnout kolena k čelu.

Saša Pueblo – Problémy s chrbticou – 2005-03-19 20:17:11


 

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, prečo ste stále chorá, slabá a malátna. Pri diagnostike som zistil, že je vo vás doslova „slané more“. Obličky nedostatočne likvidujú minerálne látky a tie sa ukladajú všade.

Diagnostika Silva objekty: geometrické obrazce sa objavujú vo svaloch a to veľké množstvo.

Diagnostika reiki bioenergia: orgány v tele majú dobré bioenergetické pomery. Svaly však zosávajú bioenergiu z okolia a aj z tela. Náznaky chorobnosti.

Diagnostika kyvadlom: nechce obkresliť žiadny orgán. Naznačuje to na problémy s nervovou sústavou.

Diagnostika Silva údržba: v tele panuje chaos a neporiadok. Organizmus zle upratuje a údržbuje.

Diagnostika automatickou kresbou: veľa čiernych pásov po celej ploche tela. Nie dobré znamenie pre zdravotný stav.

Diagnostika rezonančná: poukazuje na oslabenú nervovú sústavu.

Diagnostika echolokačná: naznačuje na zlý stav v mieche, ktorá sa nachádza v chrbtici. Zapálené procesy a iné patologické stavy.

Diagnostika astrálna: pri ponorení do vášho tela mám pocit človeka v Mŕtvom mori, všade je veľa minerálnych látok. Organizmus je príliš zásaditý a plný minerálov.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera z vás vynáša kusy kamennej soli. Množstvo minerálnych látok je príliš vysoké.

Diagnostika hlasivky: šamanský hlas prichádza k obličkám, ktoré prebytočné minerály ukladajú to tela a nevylučujú ich z tela von.

Diagnostika vyživovacia: zlá výživa všetkých častí tela. Svaly takmer žiadna výživa.

Diagnostika aurická: aurický obal je kompletne poškodený. Všade disharmonické miesta. Najviac tam, kde je uložených veľa soľných látok.

Diagnostika najhoršieho miesta: obličky.

Saša Pueblo

Pridaj komentár