A 357 – Bolesti uzlín, hrdla – 2005-03-19 20:10:18


Celý život mám problémy s hrdlom. Mávala som ťažké angíny, 27 ročnej mi vyoperovali mandle. Teraz ma okrem neustálych zápalov trápia aj uzliny. Často sú zdurené. Pred mesiacom som bývala viac ako zvyčajne unavená, stále som pociťovala bolesti v chrbtici medzi lopatkami, a najväčšie bolesti sa sústreďovali do prsníkov. Bolesti hrdla, uzlín potom aj v podpazuší, pŕs a chrbta sa pravidelne striedajú, nemám šancu mať deň bez bolesti.

Saša Pueblo – Bolesti uzlín, hrdla – 2005-03-19 20:11:01


 

Hlavným zdravotným problémom je žalúdok a celkové trávenie, zlé spracovávanie potravy v tenkých črevách. Tiež vaše náboženské postoje tvrdo blokujú správnu činnosť neurónov mozgu.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa nachádzajú v celom tele a hlavne v krvnom riečišti.

Diagnostika reiki bioenergia: na všetkých miestach v tele je zosávaná bioenergia do orgánov. Naznačuje na disharmonické stavy.

Diagnostika kyvadlo: nedajú sa obkresliť orgány. Disharmonický stav.

Diagnostika Silva údržba: všade je pasivita a nečinnosť. Všetko ošumelé, organizmus nereparuje vnútro.

Diagnostika automatická kresba: nenachádzam žiadne čierne pásy.

Diagnostika rezonančná: nachádzam disharmóniu medzi aktivitou žilového systému a cievneho systému. Horší prívod živín do buniek.

Diagnostika echolokačná: znovu krvné riečište a mimoriadne slabá aktivita.

Diagnostika astrálna: pociťujem poškodenie krvných vlásočníc. Organizmus nedostáva dostatok potravy. Vyživovacie pomery sú zlé.

Diagnostika totemovým zvieraťom: vytrháva žalúdok a zahrabáva ho. Trávenie je zlé a organizmus nedokáže získať zo stravy potrebné živiny. Je podvyživený.

Diagnostika hlasivkami šamana: poukazuje na úplnú pasivitu slinných žliaz, žalúdka, dvanástorníka, pankreasu. Produkcia je nestabilná a problémová. Zlé spracovanie a využitie potravy.

Diagnostika prvkov: v orgánoch a tele totálny nedostatok živín.

Diagnostika aurická: v oblasti slinných žliaz, žalúdka, dvanástorníka a pankreasu nachádzam energetické diery. Naznačujú na zlú činnosť.

Diagnostika sexus: zlá činnosť žalúdočných štiav. Nedostatok, zlá skladba.

Diagnostika najhoršieho miesta: žalúdok.

Diagnostika špiritistická: naznačuje na problémy v žalúdku a s trávením všeobecne. Obnoviť tráviace pochody bude zložité.

Diagnostika psyché: v poriadku, aurický obal je pevne ukotvený na fyzickom tele.

Diagnostika náboženská: vaše náboženské postoje sú nesprávne a blokujú činnosť neurónov v mozgu.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.