Mám problém v práci a neviem, kde robím chybu. Vedúca stále na mne hľadá chybu a vytýka mi veci, ktoré som neurobila, aspoň vedome určite nie.. Neviem, ako mám postupovať, čo robím zle a prečo jej zrazu vadím. Prosím poraďte mi.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud a odhadol, prečo máte v živote problémy. Základom všetkého je, že v embryonálnom období ste psychicky prenikali do kozmu a robíte to aj teraz počas spánku. Jednoducho ste iná ako bežní ľudia a potom je múdre žiť ezotericky. Ale osud máte vo svojich rukách.

Zdravotný stav
Výborný zdravotný stav.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a psychika je štandardná.

Sexuálne podvedomie
Vnútorne vás vzrušuje, keď po vás ľudia revú a tyranizujú vás. Je to jednoducho vzrušujúce. Tak to nevyvolávajte.

Stav obalov podvedomia
Chcete, aby vás ľudia týrali, tým si zaslúžite nebíčko. Prevzali ste model života vašej matky alebo blízkej osoby. Kto vám ubližuje, ten vás dostane na lepšiu pozíciu v nebi. Detské naivné predstavy. Máte v sebe model, aby vám ľudia ubližovali a tlačíte ľudí do toho.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú z Indie. Vyžarujú v sebe uctievanie planét, súhvezdí a chcú žiť univerzálnejšie ako bežní ľudia. Vy to odmietate a tak podvedomie ide proti vám. Postará sa o to, aby ste nemohli žiť bežným spôsobom.

Génové reťazce
Bežní ľudia majú génové retiazky silne pri sebe. Vy ich máte poriadne vzdialené. Šťastný osud iba vtedy, keď budete robiť ezoteriku a žiť hlboko do svojho vnútra. Keď nie, tak osudové problémy sú možné.

Embryonálny vývoj
Matka vás v podstate nechcela a vôbec nemala vzťah k deťom. Viem, že to budete ťažko brať a skôr to odmietnete. Ako plod vás zo seba vytlačila a vaša psychika sa túlala v kozme, kde hľadala náhradnú matku. A tak sa usilujete prispôsobiť si svet okolo seba a podľa seba a tým leziete na nervy majiteľke zariadenia, ktorá má iné predstavy, ako to má fungovať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete psychicky v kozme a tu ste šťastná. Psychické prieniky do reálneho kozmu.

Hviezdy, šťastný osud
Žiť silne ezotericky a do seba a nie do vonkajšieho sveta.

Pridaj komentár