Môj najväčší problém je celoročný kašeľ, ktorý je občas v kľude a v období prepuknutia virózy suchý, dráždivý a takmer neznesiteľný. Akútna fáza trvá niekedy aj mesiac. Stáva sa to väčšinou v zime.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, prečo idete z jedného chorobného stavu do druhého. Je to preto, že v hĺbke vášho podvedomia ste silne ezotericky založená a nie je vám súdené žiť bežný vonkajší život. Vo vašom prípade sa vyzdraviete iba vtedy, keď zmeníte životné hodnoty a dáte sa na cestu ezoteriky. Je to samozrejme na vás.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň a to všade. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Z embryonálneho obdobia sú tu blastulové zhluky buniek, ktoré mali obnoviť kostnú dreň v 5., 10., 15. a 20. roku života. Nestalo sa tak, tieto útvary sú zdravé, ale zablokované. Príčina je v tom, že v tele sú nežiaduce mikroorganizmy už od detstva. Teda máte v sebe ešte bunky z obdobia detstva spred 5. roku života. Toto je hlavná príčina vašich neustálych chorobných stavov. Organizmus funguje z detských buniek a cez chorobnosť sa snaží riešiť ďalšiu existenciu.

Diagnostika imunitná: celkovo váš imunitný systém nie je v poriadku. V tele sú nežiaduce mikroorganizmy a treba to riešiť.

Diagnostika psychická: aurický obal nemáte okolo tela ako psychicky zdraví jedinci. Máte ho zúžený do oblasti žalúdka. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa chce zvnútra zničiť a chce žiť klasickým životom ako bežní ľudia. Vaše génové retiazky vo vnútri chromozómov sú od seba vzdialené, patríte k osobám, ktoré by mali žiť v prvom rade ezotericky a nie bežným životom. No vy chcete žiť ako zdravá osoba vonkajším životom a to asi nepôjde.

Záver: pokiaľ nezmeníte prístup k ezoterike, tak žiadne uzdravenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.