Mám sedavé zamestnanie, s čím pravdepodobne súvisia aj moje problémy s chrbticou. Chcela by som vedieť, čo mám urobiť aj po psychickej stránke, aby sa mi nezhoršoval zdravotný stav – chrbtica a kŕčové žily.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, ako ste na tom zdravotne. Ste typický prípad ženy v päťdesiatke, ktorá by si mala vybojovať prechod do ďalšieho obdobia vhodným nastavením zdravia. Je na vás, či sa komplexne preliečite, zmeníte životný štýl a doprajete si aj v ďalších rokoch života zdravie. Aktívne cvičenie neodporúčam.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište. Na mnohých miestach nežiaduce nánosy, vyčerpanosť buniek, sklerotizujúce steny ciev a žíl. Vyčerpanosť tvorby nových buniek ciev a žíl, teda genetická záležitosť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo ho neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je už bežiaca chorobnosť. Zanášanie buniek nervového systému nevhodným cholesterolom. Zatiaľ nič vážne alebo akútne. Príčinou sú zlé procesy trávenia v tenkých črevách.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém v poriadku. Stupeň chorobnosti je 70-80, teda už rozbehnutá chorobnosť. Ukladanie toxických látok do tejto oblasti tela.

Diagnostika hormonálnej sústavy: celkovo nedostatočná tvorba hormonálnych látok až na oblasť vaječníkov, tam je všetko v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: celkovo trávenie v tenkých črevách nie je v poriadku. Organizmu chýbajú dôležité látky. Nežiaduce mikroorganizmy a nežiaduce zmeny vo vnútri buniek. Bunky sa v určitej časti vybrali pri delení nevhodným smerom. V budúcnosti riziková oblasť.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo orgány až na obličky. Stupeň chorobnosti je 80-90, čo je už bežiaca chorobnosť. Obličky nepracujú tak, ako by mali v plnom rozsahu. Organizmus sa výrazne toxikuje. Organizmus by mal zreparovať obličky.

Diagnostika imunitná: celková imunita je nedostatočná v celom tele. Treba zreparovať.

Záver: z dôvodu určitých rizík k sklerotizácii ciev a žíl aktívne cvičenie neodporúčam. Skôr prechádzky a plávanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.