A 294 – Priťahuje ma liečiteľstvo – 2005-01-22 22:15:18


Snazim sa najst pokoj v dusi a zmysel svojho zivota.celkom urcite ma pritahuje liecitelstvo, alebo nejake poradenstvo ludom na ich duchovnej ceste. studujem vyzivu ludi a chcela by som sklbit vedecke poznatky o vyzive s duchovnymi pristupmi. chcela by som vediet, ci idem spravnym smerom a co by som mala dalej robit, ktorym smerom sa vydat.

Saša Pueblo – Priťahuje ma liečiteľstvo – 2005-01-22 22:16:14


Máte príjemné, typicky ženské podvedomie. Varovanie prichádza pri výbere partnera pre život. Tiež by bolo vhodné opustiť svet fantázie, viac láskavej rozumovosti. Skúste pre budúci osud využívať viac svoje sny. Svoj duchovný rast zamerajte do tejto oblasti.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Naznačuje na stabilnú psychiku.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok pohodovej osoby s citmi voči ľuďom.

Sexualita povahy
Je usadená v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok tantry a lásky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší. Ide o klasicky ženskú povahu. Rodina, pohoda a šťastie. Je to fajn.

Pred narodením
Skúmam vplyv na vás počas tehotenstva matky. Vzorná starostlivosť a snaha o spoločnú komunikáciu. Milovanie dieťaťa.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Nachádzajú sa tu postavy milujúcich dvojíc a na konci indická bohyňa Šakti. Postava muža Šivu iba čiastočne. Zvláštne to osudové podvedomie. Nebýva bežné mať v mozočku takéto symboly.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Obrazy vás a ľudí, ktorí zneužívajú vašu dobrotu pod zámienkou choroby.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Dominuje planéta Venuša, vyžaruje lásku a dobrotu do širokého okolia. Trápi ju, že nedostáva lásku zvonka. Planéta Jupiter vás strháva do vnútorného sveta fantázie. Planéta Neptún vám spôsobuje rôzne zdravotné problémy v oblasti podbrušia. Planéta Venuša potrebuje ochrancu z planéty Mars. Silná mužská ochrana a pomoc. Naplnenie lásky a zamilovanosti. No Venuša varuje, aby ste si dali pozor pri výbere životného partnera. Muži okolo vás majú tendenciu zneužiť vás pre seba. Dajte si spraviť aj veštecký profil partnera pred rozhodujúcim rozhodnutím. K Venuši sa pridáva Neptún, prichádza osoba, ktorá bude bdieť nad vaším šťastím. Žiada od vás otvorenie snového sveta vo vás.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a snovú pamäť. Naznačuje to, že sa nevenujete dostatočne svojim snom a nevyužívate ich na riešenie životných situácií. Skúste si niečo prečítať o snoch v Snovej škole na mojich stránkach.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu žena, ktorá si pokazila život nevhodným výberom partnera. Nechala sa uniesť dobrotou a zabudla na rozumné zhodnotenie partnera. Silný vplyv na vás.

Pôrod
Skúmam vplyv pôrodu na váš osud. Všetko prebehlo v norme. No vo vás je snaha vrátiť sa späť a obnoviť výborné spojenie s matkou zvnútra.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich najbližších na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na mužov z rozprávok. Povrchová vzrušivosť: na princov. Pohlavná vzrušivosť: na deštruktívnych mužov. Citová vzrušivosť: na lásku. Odporúčam brzdiť sexuálne podvedomie. Vytiahnuť ho z rozprávok a netúžiť po mužskej deštruktívnej sile, ktorú zdolá láska. To sú nebezpečné fantázie. Čítajte si Sexuálnu školu a Tantra sekciu. Milujte, ale pridajte aj múdrosť.

Traumatické udalosti
Okolo vašej hlavy sú čierne krúžky. Traumatické udalosti vám spôsobujú muži.

Duchovná úroveň
Je štandardná, v norme.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Priťahuje ma liečiteľstvo – 2005-01-22 22:17:12


Vešteckým výkonom som sa pozrel na váš zdravotný stav. Zatiaľ je všetko vo výbornej kondícii. Máte iba drobné disharmonické stavy v kĺboch a lymfatickom riečišti. Chce to viac pohybu a zvýšenú starostlivosť o kĺby. Prajem vám aj naďalej veľa zdravia.

Diagnostika Silva objekty: krúžky sa tvoria v oblasti kĺbových spojov, naznačujú na určité disharmónie, slabú aktivitu. Deštrukcia zo strany organizmu. Vhodné je užívať preventívne prípravky na kĺby.

Diagnostika reiki bioenergií: ste viac veštecký typ ako liečiteľský. Bioenergie z okolia slabo zosávate. Možné zdravotné problémy s kĺbmi.

Diagnostika kyvadlom: všetky orgány sú obkreslené, nikde nie je chorobný stav.

Diagnostika Silva údržba: organizmus všade upratuje a čistí. Deštrukciu prevádza v kĺbových spojoch. Preventívne preliečovať.

Diagnostika automatickou kresbou: jemné čiary cez kĺbové spoje, ostatné v poriadku.

Diagnostika rezonanciami: objavujú sa lymfatické uzliny a lymfatické riečište. Tarotová karta otrhanca sa nachádza v lymfách asi 60 krát, čo je už zhoršený stav. Máte v nich uložené množstvo toxicity. Treba preventívne preliečiť.

Diagnostika echolokačná: preniká a vracia sa z kĺbových oblastí. Informuje o zlých vyživovacích pomeroch.

Diagnostika totemové zviera: nenachádza žiadne vážne choré oblasti. Presviedča vás, že treba viac športovať, čo pomôže lymfatickému riečišťu aj kĺbom. Vhodné je plávanie.

Diagnostika vyživovacích pomerov: organizmus je zle vyživovaný, oblasť kĺbov má prísun živín zablokovaný.

Diagnostika autopilota: naznačuje, že neurónové oblasti v mozgu ignorujú oblasť kĺbov. Vnímam to ako vymazanie týchto oblastí, ako keby ste ich ani nemali. Zožeňte si obrázky kĺbov a prinucujte neuróny, aby sa venovali aj kĺbovým oblastiam.

Diagnostika feromónová: naznačuje, že lymfatické uzliny pracujú zle a produkujú látky, ktoré neprospievajú likvidáciu odpadu v lymfatickom systéme.

Saša Pueblo

Pridaj komentár