A 293 – Akým smerom sa vydať? – 2005-01-22 22:10:40


Môj problém spočíva v tom, že neviem, čím by som sa mala konkrétne zaoberať, akým smerom sa vydať, na čom by som mala stavať vo svojich vedomostiach, na koho sa obrátiť, kde sa ďalej nejakým systémom vzdelávať a pomáhať tak ľuďom. Cítim, že by som mala zmeniť aj pracovisko, plné pretvárky a falošnosti a vydať sa inou cestou. Čo by ste mi doporučili?

Saša Pueblo – Akým smerom sa vydať? – 2005-01-22 22:12:09


Dovolil som si nahliadnuť na základe vešteckého výkonu do vášho podvedomia a osudu. Patríte medzi tých, ktorí sú v nepriazni osudu z dôvodu zlých skutkov svojich predkov. Vynasnažím sa vám pomôcť. Skúste aj vy zmeniť túto nepriazeň.

Psychický stav
Aurický obal je nestabilný a odpútava sa od fyzického tela. Naznačuje to na nestabilné psychické stavy. Spôsobuje to vo vás pocit stáleho ohrozenia. Necítite sa bezpečne.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa bojí, že jej všetko a všade ublíži. Skúste sa skľudniť a uvoľniť. Berte prípravky na utíšenie.

Sexualita povahy
Je netradične presmerovaná do oblasti kože. Charakterizuje to obrázok osoby s pocitom, že ju všetci obťažujú až znásilňujú. Vyvoláva to nepríjemné stavy.

Pred narodením
Vaša matka bola nervózna a nekľudná. Strach. Váš vnútorný strach. Strach vašej matky, ako všetko okolo vás zvládne.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Ide o detskú sexualitu. charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré má zo všetkého strach.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická schéma: žena, muž, dieťa, starec, 12 postáv a žena, ktorá má psychické problémy.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade vy a váš strach.

Astrológia planét
Skúmam oblasť stredného mozgu. Vládne tu znamenie Neptún. Toto znamenie vo vás neustále šíri strach a vyvoláva pocit pohromy. Silný vplyv na vás má planéta Pluto, ktorá prináša deštrukciu od vašich predkov. Hovorí sa tomu zlá karma. Znamenie Mars sa usiluje so zlou karmou bojovať a hľadá pomoc. Znamenie Blížencov vás nabáda, aby ste sa liečili a dbali o svoje zdravie. Znamenie Strelca vás vedie do oblasti ezoteriky a nachádza tu pre vás pomoc. Kvadratúra štvorca naznačuje na silnú pomoc z mojej strany.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov a snovú pamäť. V snoch ste smelá a odvážna. Usilujte o to, aby ste odvahu preniesli do vonkajšieho sveta. Venujte sa veštectvu, aby ste dokázali vytušiť nebezpečie.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. Je tu postava muža z druhej svetovej vojny, ktorý sa nechoval zrovna ľudsky. Spôsobil veľa nešťastia, za čo vy osobne nemôžete. Silné kliatby zo strany židovsky orientovaných osôb. Vaša ochrana je prosba o odpustenie hriechov a skutkov vášho predka. Spravte tak úprimne a bez pochybností.

Pôrod
Skúmam vplyv pôrodu a udalosti tesne po pôrode. Komplikácie, nervozita lekárov, v blízkosti zomiera iná matka. Deštruktívne vplyvy.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich najbližších na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na deštrukciu. Povrchová vzrušivosť: strach. Pohlavná vzrušivosť: agresivita. Ničenie. Citová vzrušivosť: k Bohu.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Všetko židovské vám spôsobuje osudové traumy.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú na dobrej úrovni.

Joga osud
Niekto vám nesporne pomôže.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Akým smerom sa vydať? – 2005-01-22 22:13:23


Pozrel som sa aj na váš zdravotný stav. Odporučil by som vám, aby ste sa zaoberali stavom svojho žalúdka, aj keď lekárske vyšetrenia by pravdepodobne nič nezistili. Tiež štítna žľaza pracuje príliš aktívne, až tak, že biele krvinky sú príliš agresívne a útočia na zdravé bunky. Je dobré venovať sa zdraviu pozornejšie.

Diagnostika Silva objekty: čierny krúžok som našiel v oblasti žalúdka. Treba sa začať oň intenzívnejšie zaujímať a liečiť ho. Tak isto aj pečeň.

Diagnostika reiki bioenergií: energie zosáva žalúdok a to silne a čiastočne aj pečeň. Náznaky disharmonických stavov. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: obkresľuje orgány, zastalo pri žalúdku a pečeni.

Diagnostika Silva údržba: všade poriadok a čistota. Organizmus devastuje žalúdok a zanáša sem toxicitu. Pečeň zvrchu devastujú na niekoľkých plochách. Treba preliečiť.

Diagnostika automatickou kresbou: čierna hrubá čiara ide cez oblasť žalúdka. Varovné signály.

Diagnostika rezonacniami: objavujú sa na mnohých miestach drobné zápalové procesy. Váš imunitný systém pracuje príliš agresívne a ničí bunky na viacerých miestach namiesto toho, aby ich uzdravoval.

Diagnostika echolokáciou: poukazuje na žalúdok, ktorý ako keby bol odpojený od organizmu a nemohol komunikovať s telom, choré nervové zakončenia. Treba preliečiť.

Diagnostika astrálna: objavujú sa biele krvinky, ktoré sú mimoriadne agresívne a útočia na bunky. Namiesto liečenia ich napádajú a poškodzujú. Takto poškodili aj bunky žalúdka. Neadekvátna reakcia štítnej žľazy. Možno imunitné zlyhanie štítnej žľazy. Treba ju preliečiť.

Diagnostika totemovým zvieraťom: zviera vám vytrháva štítnu žľazu a chce, aby ste ju liečili bylinkami.

Diagnostika vnútorným hlasom: vidím štítnu žľazu, potom kontakt na biele krvinky. Agresívne vyzbrojenie a útok na bunky.

Diagnostika najhoršieho miesta: štítna žľaza.

Diagnostika autopilota: neuróny v mozgu a na iných miestach sú v stálom nasadení, ako keby ste mali vážnu chorobu. Treba sa ukľudňovať a štítnu žľazu utišovať. Cvičte jogu a uvoľňovacie cvičenia.

Diagnostika magnetická: organizmus nemá dostatok magnetických energií. V oblasti žalúdka žiadny magnetizmus. Prikladajte si na oblasť žalúdka malý magnet a obidve ruky.

Diagnostika špiritistická: je tu zrejmá súvislosť medzi činnosťou štítnej žľazy a žalúdka. Nesprávne spracovanie potravy má za následok nekľud a nepokoj.

Diagnostika feromónová: celkovo máte poškodené trávenie a zlé vyživovacie pomery z toho vyplývajúce. Je vhodné zmeniť stravovacie návyky a intenzívne liečiť žalúdok.

Saša Pueblo

Pridaj komentár