30.1.2002

Príspevok č. 25. Saša Pueblo
Silvova škola je založená na dôslednej kontrole každej bunky v celom mozgu a mieche. Neustálym prechádzaním týchto buniek zisťujete rôznymi spôsobmi, ktoré bunky sa vašim rozkazom podvolia a ktoré vaše priania a želania odmietajú.

Príspevok č.26. Saša Pueblo
Keď prenikáte do buniek bielej hmoty v mozgu tak máte pocit, že ste analfabet, neviete čítať ani písať.

Príspevok č.27 Saša Pueblo
Keď prenikáte do buniek malého mozgu (nenachádzajú sa tu bunky sivej ani bielej hmoty), tak si vytvárate vlastnú predstavu o svete nezávisle od skutočnosti a vedeckých poznatkov. Napríklad začnete s tým, že si poviete, že symbol boha je orech a symbol orecha je božia sila. Postupujte výhradne subjektívne a intuitívne bez zásahu názorov iných ľudí.

Príspevok č. 28. Saša Pueblo
Keď prenikáte do buniek ganglií vo vašom mozgu, tak používate vlastnú symboliku s tým rozdielom, že premýšľate o stvorení sveta, ako sa vám zachce. Nezáleží na tom, či je váš názor správny.

Príspevok č.29. Saša Pueblo
Prenikáte do buniek stredného mozgu (hypotalamus). V tejto oblasti sa nachádza koniec miechy, koniec 12 párov túlavých nervov, hypofýza a epifýza. V tejto oblasti musíte uplatniť bezuzdnú fantáziu, všetko je dovolené a nič zakázané. Treba sa vzdať všetkých pravidiel a zákonov. Musíte prestať akceptovať aj morálne zákony. Fantázia najhrubšieho zrna bez akýchkoľvek zábran.

Príspevok č.30 Saša Pueblo
Keď prenikáte do miechy, ktorá sa po vonkajšej strane skladá z bielej hmoty a vo vnútri vytvára písmeno X z buniek šedej kôry, musíte mať pocit zvieraťa a zabudnúť na všetky ľudské prejavy.

Príspevok č. 31. Saša Pueblo
V Silvovej škole cvičíme aj stav sebauvedomenia. Uvedomujete si, kto ste, čo ste prežili, čo chcete. Na druhej strane musíte nacvičiť stav, keď na seba úplne zabudnete. Nastane stav rozdvojenej osobnosti a vy sa cítite ako:
– iná osoba
– skupina osôb
– ľudstvo samé
– minerál
– zviera
– rastlina
– strom
– planéta
– vesmír
– kozmos
– všetko
– alebo nič
– fyzikálny jav
– chemický jav
– niektorý orgán v tele
– ako mŕtva osoba
– ako chorý človek

Po tomto cvičení je nutné vrátiť sa do stavu normálneho vedomia s tým, že si uvedomíte, kto ste, čo ste prežili, čo chcete. Tento pocit musíte cítiť v každej bunke organizmu.

Pridaj komentár