Príprava materiálu na zasvätenie. Vyhľadanie vhodných zasväcovateľov z ľudskej histórie. Vyhľadanie vhodných rituálov pre veštecké zasvätenie. Zorganizovanie zasvätenia. Pozvánky. Zháňanie kuracích nôh a sušených žiab. Hada sme nezohnali.

Pokračujem úspešne v sérii zasvätení do vešteckých výkonov. V prvom rade musím veštecky vyhľadať vhodných zasväcovateľov a prešetriť vešteckými technikami ich informačné polia, ktoré obsahujú informácie o tom, ako zasväcovali. Spravidla ich vyhľadám okolo 20, aby bolo z čoho vyberať.

Paradoxne absolvujem zasvätenie už pri prieskume. A musím si na zasvätenie zvyknúť. Mechanizmus zasvätenia u zasväcovateľov je mimoriadne silný a okamžite funguje. V zásade hľadám po celom svete a vyhľadávam tých najlepších. Potom si všetko zapíšem, aby som mal pri zasvätení záujemcov všetko pekne po ruke.

Nasleduje druhá fáza prípravy na zasvätenie a to je vyhľadanie vhodných magických rituálov, ktoré budú praktizovať osoby na zasvätení. V tomto prípade prezerám asi 10 mŕtvych aj žijúcich magikov a porovnávam, čo robia spoločné pri podobnom zasvätení. Zároveň musím mať skúsenosti s magickou komunikáciou zasväcovateľov a šamanov. Teda odborná zdatnosť je potrebná. Magickej reči zasväcovateľov je ťažko porozumieť. Všetko si podrobne zapíšem a pri zasvätení sa budem môcť k tomu pohodlne vrátiť.

Nasleduje ďalšia časť prípravy na zasvätenie a to je zabezpečenie materiálu. Teraz je už celkom dobre, lebo značnú časť materiálu už mám a môžem ho použiť opakovane. Problémy boli s kuracími nohami, sušenou žabou a sušeným hadom.

Nasleduje časť, ktorá je spojená so samotnou prípravou akcie. Pre istotu požiadam zasväcované osoby, aby si priniesli, čo sa dá. Takto sa istím, keď niečo zabudnem. Zabudol som na šťastie iba jednu položku a to niekoľko konárikov. Všetko som naložil do toho najväčšieho kufra a vydal sa na miesto určenia.

Ešte šťastie, že je všade plno taxíkov na odvoz môjho mega kufra. Taxikári sa ma nezabudnú opýtať, či cestujem na dovolenku. Priznám sa, že sa ma to dotkne, ale potom si nahodím pocit, že vlastne som stále na dovolenke. Zároveň využijem svoje svaly z posilňovne. A zasvätenie sa môže začať.

 

VIAC OBRÁZKOV NÁJDETE V GALÉRII ZASVÄTENÍ – VEŠTECTVO 3B.

 

 

Pridaj komentár