Anka

Bolia ma kĺby, vravia, že mám ísť na operáciu, zatiaľ to odkladám, neviem sa rozhodnúť, potrebovala by som radu, ako na to. Ďakujem.

Diagnostika zdravia: kyvadlo neobkreslilo ganglie (malé neurónové útvary) a to hlavne v oblasti kĺbových spojov rúk. Sú poškodené. Nervový systém a nervové zakončenia sú poškodené hlavne v oblasti kĺbov tela. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 120, čo je už blížiaci sa akútny stav. Sú poškodené a bez života, vápenatenie, vrchná vrstva sa zle obnovuje. Váš prípad patrí plne do rúk lekárov.

Miroslava

Asi 2 roky ma sprevádzajú neustále choroby, dusenie, tlaky na hrudi, vyčerpanosť, tras rúk, bolesti chrbtice. Pochodila som mnohých liečiteľov aj lekárov, bez výsledku a už vôbec neviem, ako ďalej, nezvládam už kvôli bolestiam a týmto stavom viesť normálny život a plniť si svoje bežne povinnosti.

Diagnostika zdravia: kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu ako celok. Teda chorobný stav hypofýza, epifýza, štítna žľaza, nadobličky, vaječníky aj pankreas. Stupeň chorobnosti 70, teda pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť, ale ešte nie lekársky potvrdená choroba hormonálneho systému. Nateraz iba nedostatočná produkcia hormónov. Čo to spôsobuje? Slabý záujem buniek o hormonálne látky. Vytvorené hormonálne látky sú z hľadiska chemického nevhodne vytvorené a bunky ich odmietajú prijať. Hlbokú príčinu možno hľadať až vo vnútri hormonálnych buniek, ktoré sa pri delení značne pozmenili. Nie onkologicky, ale nežiaduce genetické zmeny prebehli. Spôsobil to stres a jeho nezvládnutie. Odporúčam preliečiť sa hormonálnymi prípravkami buď od lekára, alebo prírodnými hormonálnymi prípravkami voľne dostupnými v lekárni.

Slávka

Už dlhšie mám problémy s prieduškami (ca 5 rokov), začalo to alergiou, naposledy mi diagnostikovali astmu a v podstate neviem, čo s tým. Lieky neberiem, mám pocit, že môjmu telu viac škodia než pomáhajú. Veľmi síce pomohli cvičenia na úpravu dychu, ale ja chcem byť celkom zdravá, nielen prijateľne chorá.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo stredný mozog. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je začiatok chorobnosti. V danej oblasti je množstvo vírusov z prostredia Ázie, kde sú neškodné, ale nie pre cudzincov. Domáci sú voči nim odolní.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo. Znovu nežiaduce mikroorganizmy. Vlastne všade je množstvo nežiaducich mikroorganizmov. Všetko z prostredia Ázie.

Diagnostika imunitného systému: celkovo je v tele nedostatočná imunita a je hlboko pod normou. Mikroorganizmy môžu prenikať cez všetky otvory tela. Aj vyživovacie pomery v tele sú zlé a nedostatočné. Nevhodná mikroflóra aj v tráviacom trakte.

Diagnostika bielych krviniek: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň. Dcérske bunky a ich delenie je blokované. Tvorba bielych krviniek je slabá a biele krvinky sú čiastočne zdeformované. Detská žľaza pri hrudnej kosti je zdecimovaná a náhradné kódovanie bielych krviniek v okostici je zle vybudované. T a B lymfocyty sú zle kódované. Imunoblasty a pomocné bunky sú chaotické a zmätkovité. Lymfatická mriežka v dýchacích cestách a trávení je zdecimovaná a pasívna.

Možnosti liečby: doživotné užívanie imunologických preparátov alebo pokúsiť sa o vytvorenie náhrady za detskú žľazu v kostnej dreni. Ale to vyžaduje mnohoročnú liečbu.

Darina

Mám problémy s trávením. Na gastroenterológii mi vyšetrili brucho pohmatom, vyšetrili konečník. Záver: reflux, tiché hemoroidy a trhlinky. Občas cítim nedostatočné vyprázdňovanie, stolica by mohla byť spontánnejšia, trápi ma plynatosť a taktiež ľavý bok a pod ľavým rebrom, i keď to momentálne nemám také úporné.

Diagnostika zdravia
Celkovo je v organizme všetko v poriadku, aj tenké a hrubé črevá.

Diagnostika psychiky
Aurický obal nie je okolo tela ako u jedincov so štandardnou psychikou. U vás je aurický obal rozpadnutý a celkovo je destabilizovaná biochémia tela. Tukové bunky produkujú asi 100 000 jednotiek nevhodných chemických látok a decimujú hlavne oblasť tenkých a hrubých čriev a žalúdka. Celkovo pôsobia negatívne na celý organizmus. Vaša psychika je už teraz zrelá na liečbu u psychiatra. V oblasti hrubého čreva je niečo ako rozsiahly migrenózny volt. Psychicky ste sa zrútili do tejto oblasti tela a odtiaľto idú vaše psychické pochody. Vaše zdravotné problémy súvisia s vaším nie dobrým psychickým stavom. V prvom rade treba riešiť psychiku.

Pridaj komentár