Berta

Chcela by som vás požiadať o vypracovanie zdravotného profilu. Cítim sa dobre, ale mám záujem zistiť, či som skutočne v poriadku.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. No cítiť vplyv staroby a oslabenia. Z hľadiska veku normálne.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Asi 10% nervových buniek má vplyv starnutia výrazný.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Pribudli oblasti, kde je kostná dreň pod vplyvom starnutia. Činnosť je nedostatočná a utícha aktivita kostnej drene. 60% kostnej drene má starecké prejavy.

Geriatrická diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Pokračuje mierne zanášanie krvného riečišťa. Žily prejavy starnutia a pasivity.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo túto oblasť. Slabá tvorba lymfatického moku z pečene.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina – starecké prejavy. V tukových bunkách sa netvoria estrogénové náhrady.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Geriatrická diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo tenké črevo v poriadku, stupeň chorobnosti 60-70, čo je rozbiehajúca sa chorobnosť. Starecké prejavy. Nedostatok vyživovacích látok a to dlhodobo.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo obkreslilo orgány v poriadku. Pečeň – starecké prejavy.

Geriatrická diagnostika imunitná: zatiaľ všetko v dostatočnej miere.

Riziková oblasť: pozor na srdce a cievky a starecké prejavy na srdci.

.

Milka

Moje problémy: prekonaná meningitída 2x v priebehu 10 mesiacov; neustále priberanie; opuchy končatín, stále infekty hlavne dýchacích a močových ciest, depresia – užívam lieky 5 rokov – rada by som sa ich zbavila, ale vždy, keď ich prestanem užívať, odrazí sa to na mojej nepohode, nervozite a odpornej nálade.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Aj keď cítiť výrazný vplyv užívaných liekov.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo krvné riečište. Stupeň chorobnosti je 80-90, čo sa už blíži k lekársky zistiteľnej chorobnosti. Príčina je vo vnútri buniek a ich zmenách. Základná príčina uloženie toxínov z liekov. Organizmus to vie zvládnuť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový systém v poriadku. Stupeň chorobnosti je 80-90. Blížite sa k lekársky zistiteľnej chorobnosti. Príčina je genetická a dedičná. Niektoré časti sú pasívne a zle fungujú.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo v poriadku. Zmeny vo vnútri buniek. Príčiny sú dedičného charakteru.

Diagnostika hormonálnej sústavy: zase problémy a hormonálnu sústavu treba dať pre istotu lekársky prešetriť, čo sa tam deje.

Diagnostika tráviaceho systému: slabá kondícia trávenia a množstvo problémov.

Diagnostika orgánov a častí tela: slabá činnosť orgánov.

Diagnostika psychiky: aurický obal nie je okolo tela ako u štandardných jedincov. Psychika je poškodená. Hrozí nutnosť trvalej hospitalizácie.

Aké sú možnosti liečby a vyliečenia: zásadná zmena života. Venovať sa všetkými prostriedkami náboženstvu. Váš prípad nepatrí do rúk liečiteľov. Zostaňte v trvalej starostlivosti lekárov. Liečba u psychiatra a rozsiahle psychoterapie u psychológa sú nutnosťou.

Upozornenie: Toto je iba veštecký odhad možných zdravotných rizík. Zistené skutočnosti nemusia byť medicínsky zistené, pokiaľ stavy nie sú akútne a chronické. Stavy disharmónie a začínajúcich chorôb sú málokedy lekársky diagnostikovateľné. Pokiaľ lekár nič nezistí, to neznamená, že disharmónia alebo začínajúca choroba v danej oblasti nie je.

Alena

Môj problém sa prejavil po pôrode, aspoň myslím, problémy s vyprázdňovaním, bolesti v oblasti vyprázdňovania, konečníka, hrubého čreva, hlavne počas menštruácie. Kolonoskopia dopadla negatívne, až na deformáciu hrubého čreva. Robím všetky možné opatrenia, ale neviem, či nerobím niekde chybu. Mám pocit, že mi z toho nedostatočne trávi, po všetkých tých procedúrach sa mi aj inak pravidelná stolica znepravidelnila.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na oblasť v pečeni. Príčina tohto stavu je nevhodná chémia v pečeni, ktorá poškodzuje krvné, nervové a lymfatické zakončenia.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku až na nervové zakončenia v pečeni.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Aj keď hlavná hormonálna žľaza hypofýza by mohla byť aj v lepšej kondícii. Preventívne preliečenie by bolo vhodné.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo pankreas. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Ešte nie v stave lekársky zistiteľnej choroby, teda silná disharmónia. Príčina: nevhodné chemické pochody v pečeni, ktoré prenikajú aj do pankreasu. Kyvadlo neobkreslilo hrubé črevo. Stupeň chorobnosti je 100-120, čo je už lekársky diagnostikovateľné. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek, poškodenie orgánikov buniek. Odhad smeruje do oblasti nevhodných vírusov v bunkách hrubého čreva. Vírusy sú zo zvierat – prasa alebo pes. Vírusy žijú ako súčasť pásomníc a podobných parazitov.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je iba disharmonický stav lekársky ťažko zistiteľný.

Diagnostika imunitná: je celkovo v poriadku a dobrej kondícii, ale nedokáže si poradiť s vírusmi v bunkách hrubého čreva.

Liečba
Odporúčam užívať prípravky ginko biloba, žeň šeň, Zelený zdroj (komplex minerálov, vitamínov a iných prospešných látok), umývať telo mydlom na pranie (kúpte si hnedé) raz až dvakrát do týždňa, namydliť sa a osprchovať. Telo po osprchovaní obliať roztokom 3 dcl varenej vody + 1 dcl bieleho lacného vína, nechať zaschnúť, spravte tak asi 8 krát za dva týždne. O dva mesiace sa prihláste na kontrolu.

Júlia

V poslednej dobe som neustále bez energie niečo konať, najmä čo sa týka akejkoľvek činnosti, či už ide o prácu v domácnosti alebo v práci, neustále polihujem, zrejme aj preto som pribratejšia, ak sa prinútim alebo prekonám niečo spraviť na druhý deň zostávam takmer celý deň v posteli, u lekára základné vyšetrenia nepreukázali nejaké zdravotné ťažkosti, chodím aj k psychiatričke, ktorá ma lieči na úzkostnú a depresívnu poruchu, lieky ňou predpísané sa snažím užívať pravidelne aj napriek tomu mám pocit, že sa mi môj zdravotný stav nezlepšuje, čomu som však rada je, že nie som až v takom napätí a nervozite ako pred dvoma rokmi.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko vo vašom tele ako zdravé. Žiadne akútne stavy, hrozby alebo lekársky zistiteľné choroby. Celkovo dobrá zdravotná kondícia.

Psychický stav
Aurický obal je mimo tela ako u pacientov, ktorý sa liečia na psychiatrii. Nutnosť tabletkovej liečby.
Povaha
Psychickými prejavmi ste usadená v šedej kôre veľkého mozgu. V embryonálnom období ste zažili klinický kolaps a psychika sa usadila na šedej kôre veľkého mozgu. Takéto osoby majú inú psychiku ako bežní ľudia. V ezoterike ich voláme špiritistické osoby alebo osoby, ktoré môžu komunikovať so spomienkami mŕtvych osôb, ktoré sa nestrácajú a zostávajú.

Sexuálne podvedomie
U bežných ľudí orientované k mužom alebo ženám. U vás orientované k cintorínom a všetkému okolo smrti.

Stav obalov podvedomia
Vytvorili sa v 12. roku života a idú sem obrázky mučenia a zomierania.

Chromozómová história
Chromozómy sa stali ľudskými v Arktíde. Nesú v sebe silnú tradíciu lovu a zabíjania zvierat.

Génové reťazce
Sú od seba značne vzdialené. Teda mali by ste žiť inak ako bežní ľudia. Pokiaľ sa nevenujete ezoterike, tak životné problémy sú možné. Vy ezoteriku a duchovno odmietate. Chcete žiť bežný život a to je v rozpore s tým, čo sa volá podvedomie.

Embryonálny vývoj
V ranom štádiu ste prežili niečo ako klinickú smrť a zásadnú zmenu psychiky. Ste iná ako bežní ľudia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch utekáte pred svojím osudom a ezoterickým duchovnom. Utekáte do detstva a strach zo sveta mŕtvych spomienok.

Hviezdy, šťastný osud
Zmena spôsobu života a rešpektovať svoju zvláštnu psychiku. Teda žiť inak ako bežní ľudia. Pokiaľ zostanete v túžbe žiť bežný život, asi ťažko sa niečo vo vašom psychickom stave zmení.

Adriana

Som krátkozraká a v poslednej dobe sa mi zhoršil zrak na pravom oku, sem tam sa mi pred okom mihá nejaká malá bodka, často ma bolí hlava, hlavne ráno bývam zahlienená, hlieny zatekajú, bývam často nachladená a často ma bolí hrdlo.

Diagnostika zdravia: skontroloval som veštecky váš zdravotný stav. Celkovo žiadne akútne riziká alebo vážny zdravotný stav. Kyvadlo neobkreslilo oči. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je pozvoľne bežiaca chorobnosť. Oči atakujú agresívne biele krvinky a decimujú ich. Zadný zrakový mozog je celkovo v poriadku. Mohli by sme to smerovať do neadekvátnej reakcie bielych krviniek, ktoré často vedú k roztrúsenej skleróze, kde biele krvinky devastujú časti tela. Problematické sú zbytky detskej žľazy pri hrudnej kosti. Tu sa zle kódujú biele krvinky, ktoré oči berú ako neštandardné bunky v tele. Inštinktívne vnímam možnosť liečby Interferonom v injekciách, ale to musia určiť lekári. Alternatívna liečba je kryokomora a chlad, prípadne otužovanie a niečo na spôsob stúpencov Ľadových medveďov.

Kamila

Mojím problémom je nespavosť, neviem, či ide o psychický, alebo zdravotný problém.

Zdravotný stav
Príčina toho, že máte porušený spánok je, že sa do tela dostali nevhodné mikroorganizmy. Organizmus ich zlikvidoval vysokými teplotami, čo vás zachránilo, ale zároveň poškodilo svalové bunky, svalové platničky vo svaloch. Tie vykazujú neustálu zvýšenú aktivitu a nezastavia sa. A na toto asi nebudú lieky ani terapia. Riešte spánok u lekára cez tabletky. Naučte sa autohypnózu. Môžete získať základné informácie v Snovej škole http://www.meditacia.sk/1335-Snova-skola/. Toto je samozrejme odhad a lekárske testy by ho mohli potvrdiť alebo vyvrátiť.

Pridaj komentár