Štefan

Chcem Vás týmto požiadať o pomoc pri mojich problémoch so spaním, okrem uvedeného problému mám problém aj s chrbticou. Ale dôležitejší je ten spánkový, ktorý mi robí veľké problémy v každodennom živote. Vopred ďakujem za pomoc.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Stupeň chorobnosti je 100 – 130 a to je stav na vyšetrenie u lekárov, pre istotu. Príčina chorobnosti sú mikroorganizmy, huby a baktérie. Slabá tvorba lymfatického moku. Na niektorých oblastiach nežiaduce genetické zmeny. Ešte zatiaľ nie onkologické.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: celkovo je v poriadku. Ale nevie sa vysporiadať s mikroorganizmami v lymfatickom riečišti. Odhadujem to na vírusy prenesené z kliešťa. Môžu poškodiť celý lymfatický systém. Do tela však prišli potravou z lesného prostredia. Celkovo lymfatické riečište treba dlhodobo preliečovať na mikroorganizmy a hlboko, aj bunky.

Diagnostika psyché: aurický obal okolo tela je stabilný. Psychické problémy iba na úrovni konzultácií u psychológa, nie psychiater. Spánok narušuje chorobný stav lymfatického riečišťa a uzlín.

Odporúčam na likvidáciu nevhodných mikroorganizmov takzvanú suchú saunu a absolvovať ju raz za mesiac v priebehu 4 mesiacov. Niekoľkokrát sa prehriať na možné maximum. V saune nebyť sám. Počas saunovania cez kožu vtierať prípravky na posilnenie imunity, ktoré dostať v predaji. Môžete ich pred saunovaním užiť aj cez ústa.

Ivan

Chcem vás požiadať o diagnostiku pľúc a hormonálnej sústavy. Ďakujem.

Diagnostika hormonálnych žliaz: sú vyčerpané a vysilené. Príčina je v nenažratosti buniek tela po hormónoch. Príčinou je stres a neustále zbytočné napätie. Nutné psychoterapie ako joga, kľud a vnútorná harmónia.

Diagnostika pľúca: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 110, čo je už bežiaca chorobnosť. Nevhodné onkologické zmeny. Sú v utajení a prebiehajú vo vnútri buniek v určitých oblastiach, asi 10% pľúcnych buniek. Vnútri sa menia na chrobačie. Vysoké riziko pre budúcnosť. Úroveň bunková a vo vnútri buniek veľa poškodení. Molekulárna úroveň: nevhodné väzby na vodíkové štruktúry. Odporúčam trvalé celoročné liečenie týchto oblastí.

Diagnostika pudy: idú štandardne, tvoríte v tuku 10 000 užitočných látok. Treba pomôcť liečbou pľúcam. Tam pudy nezasahujú.

Patrik

Chcem Vás poprosiť o zdravotný profil. Síce už nebývam až taký unavený, ale rád by som vedel, čo mám ešte robiť ďalej, aby som bol v lepšom stave, hlavne čo sa týka čriev, žalúdka, spánku a iné.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. V strednom mozgu na úrovni bunkových štruktúr a molekulárnych štruktúr neporiadok.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Na úrovni orgánikov v bunkách neporiadok. Molekulárna štruktúra v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo neobkreslilo žily ani cievy. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je začínajúca chorobnosť. Sklerotizácia. Molekulárna štruktúra – polystyrénové guličky, majú byť oceľové laná.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Nevhodné genetické zmeny. Úroveň zajačích buniek.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je 40-50, čo je začiatok chorobnosti. Hrubnutie lýmf, tvorba zbytočných buniek.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je bežiaca chorobnosť. Niektoré hormóny sú vysoké, niektorých je nedostatok. Riziko tvorby nezhubných nádorov možné a to hlavne v orgánoch tela (pečeň, obličky a pod.).

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo neobkreslilo žalúdok. Stupeň chorobnosti je 60, čo je začínajúca chorobnosť. Zápalové procesy, ranky, riziko tvorby vredov. Kyvadlo neobkreslilo pankreas. Stupeň chorobnosti je 80, čo je bežiaca chorobnosť. Nedostatočná obnova. Nedostatok tvorby inzulínu. Telo zásobuje 1/3 požadovaného množstva.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, slezinu, obličky, tenké črevá, hrubé črevá. Stupeň chorobnosti je 40-50. Tvorba nežiaducich nezhubných buniek. Prostata – nevhodné genetické zmeny. Úroveň potkana. Onkologické riziká prítomné.

Diagnostika imunitná: imunita kvalitná, všade žiaduce mikroorganizmy. Biele krvinky v poriadku.

Diagnostika toxicity: v organizme sa ukladá príliš veľa vápnika kdekade.

Diagnostika geriatrický systém: brušný mozog a geriatria je zlikvidovaná. Ale našťastie nastal presun do iných neurónových oblastí: veľký mozog, mozoček, miecha a ganglie. V tukových bunkách tvoríte 0 látok. V tele vhodné genetické zmeny, ale aj silné nevhodné genetické zmeny.

Silvia

Momentálne ma trápi bolesť kolien, pre pol rokom som mala silné depresie, lieky už neužívam, užívala som ich len do Vianoc.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti v tele. Je tu veľa poškodených buniek. Príčina poškodenia: organizmus ukladá do týchto oblastí toxické látky, namiesto aby ich vylúčil z tela von. Tak isto plno toxických látok je okolo lymfatického systému. Celkovo ste vo vnútri silne toxikovaná. Nedostatočná tvorba hormonálnych látok v celom tele. Telo a bunky nie sú štandardne uspokojené na množstvo hormónov. Príčina sú nevhodné zmeny v hormonálnych žľazách. Genetický posun. Ale nie onkologického charakteru. Kyvadlo neobkreslilo obličky. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je bežiaca chorobnosť a obličky pracujú problematicky. Príčina je asi v prílišnom uložení toxicity v obličkách. Základná príčina sú mikroorganizmy v tenkých črevách a ich nevhodná skladba. Nevhodné vyživovacie pomery v tele. Telo dostáva čudne spracované živiny. Odporúčam kompletnú liečbu cez bylinkové čaje určené na podporu imunity.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela, ale je zrútený do tela. Vaša psychika je trvale v stave, kde treba tabletkovú liečbu. Máte zúžené vedomie a blokovanú činnosť mozgu. Mozog a jeho neuróny nemôžu pracovať v plnom rozsahu. Pripomína to stav dieťaťa, ktoré sa nevie naučiť písať, čítať a môže sa iba hrať. Inak vaša psychika sa prebúrala do buniek a vnútorných štruktúr. Dá sa pomôcť, ale chce to aspoň niekoľko rokov psychoterapií. Obaly podvedomia obsahujú záznamy o duchovných aktivitách. Génové retiazky sú neštandardné a typické pre ezoterikov a osoby, ktoré by mali v živote na prvom mieste robiť ezoteriku. V snoch odmietate žiť ezotericky a chcete žiť bežný život. To destabilizuje psychiku. Tak isto máte atypickú stavbu chromozómov, ktoré sú postavené mimoriadne kozmicky a mimoriadne všestranne. Mali by ste žiť naplno ezotericky.

Pridaj komentár