Denisa

Moje ťažkosti sú striedavého charakteru, dni bolestí na hrudníku a medzi lopatkami s palpitáciami srdca, vynechávanie rytmu a dýchavičnosťou. Iné dni mi opuchnú obe predkolenia, červené útvary vo veľkosti pingpongovej loptičky, ktoré o tri štyri dni zmiznú. Inokedy sa objavujú fľaky rôznej veľkosti na lakťoch pod prsiami, bokoch červené, no tie tiež za krátku dobu sami miznú. Hádam najväčší problém je tá dýchavičnosť s bolesťami a neschopnosť už vyše roka normálne fungovať. Všetky tieto problémy sprevádzajú ustavičné závraty.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Iba slabá disharmónia, ale nie chorobnosť. Slabšie srdce, ale v norme.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. V pľúcach iba slabá disharmónia, ale ináč v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je už začínajúca chorobnosť. Trvalo nedostatočná tvorba hormonálnych látok. Pokrýva potreby tela iba na 60%. Príčina chorobnosti hormonálnych žliaz sú vírusy a mikroorganizmy v tejto oblasti.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika imunitná: celková imunita je dostatočná, imunita otvorov tela je dostatočná, imunita pri poškodení kože dostatočná, biele krvinky v poriadku, detská žľaza v poriadku. Imunoglobíny nestíhajú likvidovať nevhodné vírusy v bunkách. Lymfatická mriežka je v poriadku.

Diagnostika mikrobiálna: v tele je veľa nevhodných mikroorganizmov. Do tela sa dostávajú cez pľúca. V tejto oblasti nie je zabezpečená imunitná ochrana buniek a bunkových blán.

Odporúčanie: trvalé užívanie imunologických preparátov od lekára.

Upozornenie: Toto je iba veštecký odhad možných zdravotných rizík. Zistené skutočnosti nemusia byť medicínsky zistené, pokiaľ stavy nie sú akútne a chronické. Stavy disharmónie a začínajúcich chorôb sú málokedy lekársky diagnostikovateľné. Pokiaľ lekár nič nezistí, to neznamená, že disharmónia alebo začínajúca choroba v danej oblasti nie je.

Alžbeta

Pred dvoma rokmi som začala trpieť silnými úzkostnými poruchami a panickým strachom, lekár mi predpísal lieky a trvalo to pol roka, kým sa postupne začal uvoľňovať strach a pomaly sa vytrácal. Pred 4 týždňami som v noci začala pociťovať bolesti chrbtice, až som z toho dostala panický strach. Okrem častých angín a úzkostných porúch som nemala vážnejšie problémy, až doposiaľ. Vopred ďakujem.

Zdravie: celkovo dobrý zdravotný stav. Žiadna chorobnosť alebo disharmónie.

Psychický stav: aurický obal je okolo tela dlhodobo stabilný. Teda štandardná psychika. Váš prípad nepatrí na psychiatriu.

Povaha: psychicky fungujete zo stredného mozgu. A tu cítiť detskú psychiku, ktorá nedospela do ženskej psychiky. Sexuálna hanblivosť a skôr detská sexualita.

Záver: neochota dospieť psychicky na ženu, ale zato za každú cenu zostať veľkým dievčatkom. Neschopnosť akceptovať svet dospelých.

Peter

V podstate mi ide hlavne o nazretie do mojej osoby, ktorou duchovnou cestou sa vydať. V poslednej dobe cítim, že prišiel čas, tak by som rád vedel, na čo mám predpoklady, vlohy…na čo som vhodný. Takže hlavný bod je môj duchovný rozvoj.

Zdravie
Čiastočne slabá činnosť hormonálnych žliaz. Vykryje iba 80% potreby tela. Kyvadlo neobkreslilo srdcový sval. Stupeň chorobnosti je 80-90, čo by sa už dalo zistiť aj lekárskym vyšetrením. Poškodenia srdcového svalu zvnútra buniek. Rizikový faktor. Príčina chorobnosti je srdcová neuróza alebo stres. Ostatné celkovo v poriadku.

Psychika
Váš aurický obal sa, bohužiaľ, vzďaľuje od tela. A teraz je už tak ďaleko ako u pacientov, ktorí potrebujú zásah psychiatra a tabletkovú liečbu. Váš prípad patrí do rúk psychiatra.

Povaha
Vaša psychika a koncentrácia sa prebúrala z povrchu orgánov dovnútra buniek. A v tomto stave neviete dobre psychicky fungovať. A to skoro v celom tele.

Obaly podvedomia
Vytvorili sa v 12. roku života a obsahujú údaje o duševne chorých osobách. V 4. roku ste dostali obaly anjelských sfér detských dyslektikov, tie sú zničené a nahradené sivými a čiernymi objektmi. Cítiť, že odmietate žiť iba pre emócie alebo deštruktívne. Zvádzate vnútorný súboj za úspech.

Chromozómová história
Vaše chromozómy sa stali ľudskými v Polynézii a odtiaľ putovali do Južnej Ameriky a Európy. Ich základ je túžba po rajskej záhrade a kľude a tichu.

Kolektívne vedomie z miechy
Vaši predkovia boli často s duševnými postihmi. Infarkty a čudácke trápenie sa, odmietanie duchovna a ezoteriky.

Génové retiazky
Sú čiastočne od seba roztiahnuté a nutnosť žiť duchovne. Inak vás podvedomé procesy nebudú podporovať. V zásade odmietate žiť duchovne a dávate prednosť životu „hamburgerákov“. Za tento postoj vám podvedomie decimuje psychiku a často zasahuje aj do vašej úspešnosti. Vy beriete ezoteriku iba ako hobby a zábavu. Je to však vaša osobná vec.

Astrológia snová
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch odmietate žiť ezotericky a vytvorili ste si tu svet bohatstva a blahobytu. To nie je dvakrát múdre.

Hviezdy, šťastný osud
Nadviazať na duchovné tradície vašich predkov z Južnej Ameriky. Ale to zásadne odmietate. Je to na vás, čo budete žiť a ako.

Pridaj komentár