Slávka

Po vybratí dvojmesačnej dávky Wobenzymu som sa mala k Vám prihlásiť na kontrolu stavu. Verím, že aj vďaka Vám som mala krásne 4 mesiace bez záchvatu. V súčasnosti sa závraty objavili znova. Prosím, poraďte, ako ďalej. Ďakujem.

Zdravie
Po zdravotnej stránke je fyzické telo v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal nie je okolo tela dostatočne stabilný. Aura je energetický obal a ten sa tvorí okolo tela. U vás sa aura stočila dovnútra. Psychicky ste prešli do buniek a molekulárnych štruktúr v bunkách. Ľudia bežne fungujú psychicky iba na úrovni orgánov. Sem ste sa prebúrali preto, že váš strach prerástol stav depresie a vošiel do štádia melanchólie. Nič nenasvedčuje, že sa to zlepší. Riskujete, že vás strach ochromí úplne. A to by bolo zlé. Odporúčam liečbu u psychiatra a potom sa ozvite. Navrhnem vám psychoterapie.

Martin

V poslednom čase sa mením(k pravde bytia) a vidím a hlavne silno cítim veci odlišne ako väčšina ľudí, s ktorými prichádzam do kontaktu. Milujem vesmír a prírodu a cítim energie na nejakých úrovniach, ale neviem to identifikovať.

Mali by ste sa zaujímať v prvom rade o váš zdravotný stav. Veštecky som vás ošetril a našiel som množstvo zdravotných problémov. Máte rozhasenú hormonálnu sústavu. Vy sa musíte v prvom rade zaujímať o poznatky medicíny a možnosti dať sa do poriadku. V takomto zdravotnom stave nie je vhodné venovať sa ezoterike. Bolo by to hazardérstvo a proti zásade, že ezoterike sa majú venovať iba zdraví jedinci.

Gita

Potrebovala by som pomôcť s tým, kto vlastne som a vysvetlenie prečo som taká, aká som. Mám strach, keď stretnem niekoho nového a mám sa s ním baviť. Ten človek ma nepozná, ja nepoznám jeho a neviem, ako sa chovať. Takisto tu vystupuje strach, že poviem niečo nevhodné, na základe čoho sa dotyčný nebude chcieť so mnou baviť. Asi sú to banálne problémy, ale ja s nimi proste už neviem bojovať… prepadne ma panika pri každom novom stretnutí.

Veštecky som skontroloval váš zdravotný stav. Nenašiel som nič, čo by hovorilo o chorobných stavoch. Všetko v norme. Aurický obal je okolo tela stabilný. Psychika je štandardná.
Po psychologickej stránke ste sa zasekli v emócii strachu a postupne prerastá do depresívneho stavu. Treba to riešiť, aby to neprerástlo do melanchólie. Ste vystresovaná, chýbajú vám psychohygienické návyky. Treba ísť do prírody, vychádzky, tráviť tam čo najviac času. Mestské prostredie vás ničí a vyvoláva stresové situácie.

Valika

Mojím problémom v posledných rokoch je akási psychická nepohoda, prejavujúca sa na fyzickom stave. Neustále sledovanie sa, bolesti chrbtice, bolesti na hrudi, sťažené dýchanie, búšenie srdca, vnútorná triaška. Mám občas problém cestovať autom, nevyhľadávam veľké nákupné centrá, spôsobuje mi to úzkosť.

Veštecky som prezrel vaše telo a nenašiel som nič vážne choré. Celkovo veľmi dobrý zdravotný stav. Čo sa týka psychiky, aurický obal je okolo tela stabilný, psychika je štandardná. Z hľadiska psychologického som našiel psychiku v stave nekontrolovateľnej hystérie, ešte nie akútny stav, ale prehnane chcete, aby všetko išlo iba ako chcete vy osobne. Pokiaľ to nejde, tak to odmietate a rozčuľuje vás to. Preháňate to a mali by ste sa krotiť. Nikto nie je dokonalý, ani vy.

Hugo

Chcel by som vás poprosiť o preskúmanie môjho zdravotného stavu. Poslednú diagnostiku som si dal robiť dosť dávno a tak som zvedavý na prípadné zmeny. Ďakujem.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku do úrovne molekulárnych štruktúr.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku do úrovne molekulárnych štruktúr.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku do úrovne molekulárnych štruktúr.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku do úrovne molekulárnych štruktúr.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy a to všetky. Stupeň chorobnosti je 40, teda iba disharmonický stav. Organizmus požaduje extrémne veľa hormonálnych látok a hormonálne žľazy nestíhajú. V tuku síce máte potenciál produkovať asi 10 miliónov rôznych chemických zlúčenín, ale do tela nejde nič. Postupne uzatvárate pudy v brušnej oblasti a celkovo sa produkcia v tukových bunkách likviduje. Treba používať na umývanie jadrové mydlo a meditácie, aby sa systém geriatrie nelikvidoval.

Diagnostika pľúc: kyvadlo ich neobkreslilo. Stupeň chorobnosti je v rozmedzí 70-100, čo je už bežiaca chorobnosť. Celkovo sú vo vnútri pľúcne bunky rozbité a poškodené. Geneticky sa to nevyvíja dobre. Hlavná príčina je uloženie mimoriadne silného stresu do oblasti pľúcnych buniek. Odporúčam jogu a jogínske dychové cvičenia.

Margaréta

Chcela by som vás požiadať o diagnostiku tvorby hormonálnych látok v hormonálnej sústave. Ďakujem.

Diagnostika hormonálnych žliaz
Hypofýza: kyvadlo ju obkreslilo dobre. Produkcia z hľadiska veku je dostatočná a vyvážená. No stíha pokryť iba polovicu tela. Tukový orgán a tukové bunky majú na troch miestach vybudované náhradné zdroje a stíhajú pokrývať svojou produkciou druhú polovicu tela.
Epifýza: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku do molekulárnej úrovne. Hormonálne pokrýva asi ¾ požiadaviek tela. Náhradná tvorba v tukových bunkách je nedostatočne zbudovaná. Zatiaľ stíha vykrývať 1/3 požiadaviek tela.
Štítna žľaza: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. No svojou produkciou pokrýva iba 10% potreby tela. V tuku sú náhrady, ktoré pokrývajú dostatočne 90% potreby tela na tento druh hormónov.
Prištítne telieska: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Pokrývajú 100% potreby tela. Náhrady sú zbudované v tukových bunkách a nadštandardne uspokojujú potreby tela.
Nadobličky: kyvadlo obkreslilo hornú časť v poriadku. Svojou produkciou pokrývajú asi polovicu požiadaviek tela. Kyvadlo neobkreslilo spodnú časť nadobličiek, ktorá je napadnutá vírusmi a neprodukuje skoro žiadne hormonálne látky. Ide o vírusy z lariev hmyzu žijúcom v dreve. Treba zahájiť liečbu. V tuku nedostatočne vytvorená náhrada. Teda celkovo je potreba organizmu krytá iba na 70%. Treba preliečiť danú oblasť a navýšiť produkciu z tukových buniek.
Vaječníky: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Celková produkcia je nedostatočná a pokrýva potrebu tela iba na 30%. No v tuku sú dobré náhrady, ktoré pokryjú potrebu tela na 70%.

Záver: odporúčam preliečiť nadobličky. Pod obličky treba dať obklad – nakvapkať na vatu alebo gázu švédske kvapky, na to priložiť gázu s alpou a na to mrazenú rybu v igelitovom vrecku. Pokožku si pred priložením obkladu nakrémujte. Spravte asi 10 obkladov každý druhý deň. Po ukončení sa prihláste na kontrolu.

Budovanie ďalších náhrad hormonálnych látok v tukových bunkách: organizmus by potreboval ďalšie navýšenie náhrad z tuku. Z hlivy ustricovej a jadrového mydla spraviť vodovitý roztok a tak umývať telo dlhšiu dobu. Prípadne môžu byť aj sušené hríby. Do vody sa dá jadrové mydlo a rôzne sušené hríby. To by malo dostatočne navýšiť tvorbu hormonálnych látok z tuku.

Diagnostika imunitná: celkovo je imunita organizmu dobre vyzbrojená, je vytvorených viacero náhrad v tele. Všetko je dobre kontrolované.

Odporúčam mimoriadne navýšiť ďalšie tvorenie náhradných hormonálnych látok v tuku. Treba všetko zdvihnúť asi dvakrát. Pomôžu meditačné cvičenia do tukových buniek. Tukový orgán podporuje chemicky dobre pľúca, obličky, ostatné orgány podporuje slabšie, nervový systém, lymfatický systém a krvné riečište. Odporúčam jadrové mydlo kombinovať s rôznymi intuitívne vybranými krémami na výživu kože.

Pridaj komentár