Laura

Dobrý deň, rada by som Vás poprosila o analýzu mojej mikroflóry v tele a vhodný návod na jej úpravu, nakoľko sa to nezlepšuje a stále mám s tým problém. Ďakujem.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika dcérske bunky: kyvadlo ich neobkreslilo, tvoria sa zo základných buniek kostnej drene. Vyvíjajú sa nevhodným genetickým spôsobom. Zvýšené riziko do budúcnosti.

Diagnostika neurofilné granulocyty, eosinofilné, bazofilné a monocyty: kyvadlo ich neobkreslilo. Celkovo slabo plnia ochranu organizmu pred mikroorganizmami.

Diagnostika T a B lymfocyty a detská žľaza: celkovo obsahuje detská žľaza nevhodné mikroorganizmy a T a B lymfocyty sa zle kódujú. Celkovo oslabená imunita organizmu.

Diagnostika imunoblastov, B plazmatické bunky, T makrofágy: kyvadlo ich neobkreslilo, vykazujú slabú aktivitu.

Diagnostika imunooblastí: kyvadlo ich neobkreslilo v poriadku. Slabo prenikajú dovnútra buniek.

Diagnostika ochranných systémov – koža, ústa, oči, uši, nos, pohlavie, anál: cez oči, nos, anál prienik mikroorganizmov do tela.

Diagnostika lymfatická mriežka a lymfatické uzliny: lymfatická mriežka v dýchacej trubici je v poriadku. Lymfatická mriežka v hrubom čreve je slabo funkčná a prepúšťa do tela mikroorganizmy. Oblasť slepého čreva neriadi lymfatické riečište v hrubom čreve. Táto oblasť je zničená. Lymfatické uzliny vo veľkom počte poškodené. V budúcnosti možné zdravotné problémy. Vírusy túto oblasť značne poškodili.

Diagnostika mozgovo-miešny mok: kyvadlo ho neobkreslilo. Vírusy poškodili v mozgu oblasť tvorby mozgového moku a to platí aj pre miechu.

Diagnostika bunkovej imunity: kyvadlo neobkreslilo bunkové blany, cez ktoré môžu aktívne prenikať vírusy dovnútra buniek.

Diagnostika mikrobiálna: skladba mikroorganizmov v tele je celkovo destabilizovaná a nevhodná. Najrizikovejšie vírusy sú v bunkách maternice a budú vyžadovať osobitnú liečbu, ktorá sa bude musieť opakovať viackrát. Osobitnú liečbu budú vyžadovať aj lymfatické uzliny.

Diagnostika imunitná celková: imunita je pod úrovňou požadovaného minima s tendenciou znižovať sa ďalej. V budúcnosti možnosť úplného zlyhania.

Postup liečby

Liečba dcérskych buniek: zožeňte si čerstvú krv – bravčovú, hovädziu, králičiu prípadne kuraciu a popíjať každý mesiac, zo začiatku úplne malé množstvo, aby ste si zvykli, prípadne nakvapkať na chlieb, robte tak 4 mesiace.

Liečba T a B lymfocyty a detská žľaza: ginko biloba a prípravky so železom, prípravok Ca – pokiaľ možno prírodné preparáty. Užívať 3 mesiace.

Liečba lymfatického systému: zohnať čerstvé drobné piliny z ihličnatých stromov. Dať plachtu a zabaliť sa celá do pilín. Tie isté piliny použiť asi 4 krát za 3 týždne.

Liečba mozgovo-miešneho moku: telo šúchať čerstvým kuracím mäsom aspoň 5 krát a osprchovať.

Liečba mikrobiálna: do mentolovej mastičky dajte čerstvú živicu z borovice (narežte kôru). Mastičkou sa natierajte každý deň asi 6 mesiacov.

Žaneta

Diagnostikovali mi depresiu, odvtedy užívam lieky. Niekedy mám pocity, neviem to presne popísať, bez nálady. Ako keby som mala spomalené reflexy. Prosím poraďte mi, aspoň takto na diaľku.

Diagnostika zdravia: kyvadlo obkreslilo všetky časti tela, orgány a systémy v poriadku. Žiadny chorobný stav, ani akútny, ani trvalé poškodenia. Trochu mŕtvych buniek je vo svaloch. Na bunkovej úrovni sú poškodené vnútorné orgániky v bunkách pečene, čoho následkom je znížená tvorba užitočných látok v tele. Inak na bunkovej úrovni všetko v norme. Poškodenie buniek pečene pravdepodobne spôsobili lieky na psychiku.

Diagnostika psychická: aurický obal je okolo tela dlhodobo dobre usadený, a teda dlhodobo štandardná psychika. Váš prípad patrí do rúk psychológa a nie psychiatra.

Diagnostika ezoterická: psychicky operujete netradične z veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, brušného mozgu a ganglií. Typická povaha pre ezoterický život.

Obaly podvedomia: vytvorili sa počas detstva v nervovom systéme a sú naplnené informáciami o ezoterike. Teda nutnosť žiť ezotericky. Nemáte však dobrý vzťah k podvedomiu, ktoré chce, aby ste žili duchovne a to vy odmietate. Klasický súboj ľudského ja a podvedomia.

Génové retiazky: chromozómy vo vnútri buniek sa stali ľudskými v Antarktíde a odtiaľ putovali cez Afriku do Európy. Nesú v sebe potenciál duchovného života Eskimákov. Génové retiazky vo vnútri buniek sú od seba extrémne vzdialené, tak to majú ľudia, ktorí majú žiť ezotericky. Keby boli vo zväzkoch, tak náboženský život, keby boli pevne pri sebe, tak klasický život.

Embryonálny vývoj: nebol v poriadku. Dlho ste sa zdržali v zvieracej úrovni embrya a všetko ľudské sa vyvíjalo v poslednej fáze. A to naznačuje na určitú neštandardnosť a nevhodnosť žiť bežným životom.

Snová oblasť: v snoch ste hlboko zlikvidovali všetko, čo súvisí s vaším duchovným podvedomím. A podvedomie vedie s vami súboj, nepoznám nikoho, kto by nad ním vyhral.

Hviezdy, osud: je na vás, či budete žiť bežným životom a naďalej odmietať žiť ezotericky. Šťastný osud iba vtedy, keď začnete žiť ezotericky.

Ela

Už asi 3-4. mesiace ma často bolí hlava, prudké návaly do čelných dutín, až ma rozbolia z toho oči, ktoré slzia, rozmazáva sa videnie, štípu. Aj keď som po operácii očí laserom 3.rok, stav sa mi trochu zhoršil. Mám aj žalúdočnú nervozitu aj napriek tomu, že nie som z ničoho nervózna, až zvyknem mať triašku celého tela. Vôbec tomu nerozumiem čo sa vlastne deje, bola som aj na sono po ženskej stránke, sono žalúdka a všetko je v poriadku. Brala som asi 2-3 mesiace tabletky na ukľudnenie, no neskôr som ich úplne vysadila, pretože som nevidela žiaden výsledok, a nechcem si takto ničiť zdravie.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika očí: veštecky som skontroloval stav očí, nenachádzam nič závažné a choré.

Záver: problém je v rovine psychologickej, cez zdravie si chcete udržať pozornosť okolia. Chcete si zbytočne ubližovať.

Slávo

Chcel by som Vás poprosiť, či by ste boli ochotný spraviť mne a mojej manželke Jane plný geriatricky profil spolu s vypracovaným návrhom liečby a terapií. V mojom ani jej zdravotnom stave nebadáme nejaké zhoršenie, ale prevencia nás zaujíma už teraz.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo neobkreslilo žiadnu oblasť. Stupeň chorobnosti je 40-60, teda disharmonický stav. Vaše podvedomie útočí na neurónové bunky. Ignorujete hlboké ezoterické podvedomie vo vás. Pokiaľ nezmeníte postoj, útoky budú pokračovať.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň a to všade. Stupeň chorobnosti je 70. Podvedomie poškodzuje kmeňové bunky. V tukových bunkách ste sa prepracovali do mínus 100 000 škodlivých látok.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku na úrovni ciev a žíl. No vo vnútri sú bunky ciev a žíl poškodzované. Zase podvedomie im dá zabrať. V budúcnosti nebude na obnovu dosť buniek.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo neobkreslilo nervový systém. Stupeň chorobnosti je 60-70. Nervový systém je vysilený zo súboja s podvedomím.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo neobkreslilo, hlavne uzliny. Podvedomie pozvoľna likviduje lymfatické uzlinky. V staršom veku riziko ochorenia možné.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu hormonálnu žľazu. Stupeň chorobnosti je 40. Veľmi slabá produkcia hormónov celkovo do organizmu. Príčina: sily podvedomia, ktoré skracujú životnosť buniek. Celkovo nemá organizmus dostatok hormonálnych látok.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku, ale podvedomie vysiľuje orgány tým, že sa musia rýchlo deliť, a tak sa chránia pred podvedomím.

Diagnostika psychiky: aurický obal sa zrútil do vnútra tela a teda zúžené vedomie. Keď to porovnám so psychiatrickými prípadmi, tak raz zájdete k dverám psychiatra rýchlo a zase sa vraciate späť. Rýchle výkyvy psychiatrických stavov.

Diagnostika ezoterická: vaše ľudské Ja dôsledne demontuje všetko, čo je ezoterické a duchovné. Ste rozhodnutý dokázať, že nad podvedomím vyhráte a dokážete mi, že to ide. Myslím si, že pekne hazardujete so svojím osudom. Samozrejme, je to vaše osobné rozhodnutie, ako so svojím životom naložíte.

Jana

Veštecky som prezrel všetky časti, orgány a systémy tela. Geriatrický program z brušného mozgu ide jedna radosť. V tuku tvoríte 10 miliónov užitočných látok. Na bunkovej úrovni tiež veľká pohoda. Disharmonické sú lymfatické uzliny a uložená toxicita. Treba viac športovať. Aj svalové bunky vyžadujú viac športovať. Ináč všetko špičkové, nemám čo riešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.