Viola

Neviem, kam presne patrí môj problém, ale už niekoľko rokov sa necítim vo svojej koži, akoby som ja nebola ja. Stále som v strehu, keď sa stane niečo zlé, aby ma to neprekvapilo, nezlomilo. Niekto alebo niečo akoby mi neustále odsávalo energiu, cítim, že jej mám málo. Často sa mi zdá, že sa ma realita dotýka len trošku, okrajovo, akoby som plávala niekde mimo.

Diagnostika zdravia: kyvadlo neobkreslilo 6 neurónových oblastí. Stupeň chorobnosti je 70-80, čo je už bežiaca chorobnosť. Zatiaľ nič akútne alebo závažné. Ide o to, že neurónové oblasti nie sú dosť aktívne a máte plochy neurónov s veľkou pasivitou. Takýto stav je skoro vo všetkých častiach tela. Čo to spôsobuje? Z neurónov miechy pôsobia nevhodné vplyvy a nútia organizmus v zrýchlenom tempe starnúť. Teda tendencie k poškodzovaniu, zrýchlené procesy starnutia. Váš organizmus mimoriadne zle reaguje na akékoľvek úpravy stravy chemickými látkami. Do stravy postupne pridať všetko, čo je ekologicky pestované bez chemických postrekov a hnojív. To by malo ubrzdiť tento neželaný proces vo vašom tele. Minimálne aspoň na 5 rokov. Postupne zo stravy vylučovať chemicky pestované potraviny. Ohláste sa na kontrolu za 2 mesiace.

Jana (predošlý profil B 296)

Obraciam sa na Vás znovu o pomoc – ako začať, ako pomôcť svojmu vnútru – ako mu dať šancu. Nedokážem sa sústrediť, ani uvoľniť – nieto meditovať. Pozerám si aj rôzne rady na vašich stránkach, neviem ako začať. Všetko v mojom živote sa v týchto dňoch krúti rýchlo.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Stav sa zásadne zlepšil a to vo všetkých oblastiach.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo ju neobkreslilo. Stupeň chorobnosti sa však znížil na 40, čo je dobré zlepšenie. Ešte stále robíte duchovno z donútenia a váhate medzi starým prístupom a ezoterikou.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo nervový systém a teda všetko v poriadku. Prijali ste vnútorne prírodu do seba, jej zákonitosti, šamanské tradície.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, hormonálnej sústavy, tráviaceho systému, častí tela: všetko sa zlepšuje. No ešte stále váhate medzi duchovnom, ktoré máte v sebe a tradíciami, ktoré sú pre vás nevhodné. Zbytočne sa spochybňujete a brzdíte liečivé procesy.

Diagnostika imunitná: celkovo sa imunita odrazila od dna a pomaly za zlepšuje. Delenie buniek sa vracia do ľudského štandardu. Ešte stále pochybujete a v nočnom režime žijete starý systém. Treba študovať Snovú školu a upraviť všetky spánkové procesy.

Diagnostika kožných buniek: kyvadlo nikde neobkreslilo bunky kože. Stupeň chorobnosti je 140, čo je už akútny rizikový stav. Vnútro kožných buniek je mimoriadne poškodené. Príčina tohto stavu je vo vašej psychike. Vo vnútri seba ste sa rozhodli klamať, že ste prijali ezoteriku. V podstate ste si starý systém pred mojou diagnostikou schovali a ezoteriku chcete iba na vyliečenie. Pokiaľ z vašej strany nebude úprimnosť prijať ezoteriku a bude to stáť na špekulácii, tak vám vnútorné procesy budú iba minimálne pomáhať.

Váš problém je znovu neochota sa zásadne a hlboko zmeniť a žiť úplne inak. Špekulovať sa nevyplatí.

Veronika

Chcela by som vás poprosiť o vypracovanie geriatrického profilu. Ďakujem.

Geriatrická diagnostika 6. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika trvácnosti pudov: ešte stále sa spoliehate na náboženstvo a nie na pudy. Navýšili ste tvorbu tukových jednotiek na 10 miliónov užitočných látok, geriatrický program sa rozbehol. Ešte stále blokujete tvorbu nových geriatrických centier. Nechávate to na vyššie sily, čo nie je múdre. Nechajte to na pudy v brušnom mozgu.

Pridaj komentár